Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

endişeni anlıyorum melekcim,herkesi memnun etmek,sorumluluk zor gerçekten,

ama kızlarda gelirse dediğin gibi azimli olurlarsa süper olur

haydi kızçeler toplanın artık,okuyup okuyup çıkmayın,herkes önce kendi için sonrada takım için bişeyler yapsın,dağıldktan sonra toparlanmak çok zor olucak

Hayirli cumalar canim, insallah güzel seyler söyler doktorun bu ögleden sonra... Hakkinda hayirlisi olsun canim :26:
Takim olarak izin olmasin bence herkes dagilir yaa :18:

Kimseyi izinli yazma.ben şimdi dersteyim.eve gelince listeyi ayarlarım ben :-*

***1.TAKIM 303.ETAP***

T_N ( 77,4 / 78 / -0,6 / -0,78% ) izinli
spirochet ( 85 / )
fitsema ( 76,5 / )
garden ( 84,3 / )
fefilifa ( 74,9 / )
ayluhmx ( 77,9 / )
jangs ( 79 / ) paylaşım ve 3.kez bildirim yapmadığı için diskalifiye
tatlıkedi ( 65,1 / )
mimu88 ( 76,6 / )
mutedeyyin ( 73 / ) 287.etapta izne ayrılan üyenin kilosu 15 e bölündü

1.takım ortalaması:

melekcim bende öğlen 3 e kadar buralardayım,en son listeleri 6 ya kadar paylaşmak gerekiyo,doktordan sonra yine gelirim,yardımcı olurum

listenin en son hali bu şekilde canım,inan bu duruma çok sevindim,içim hiç rahat değildi,çokkk teşekkürler

Son düzenleme:
günaydın kızlar eğer devam edersek bende varım nesli benide ekle kaç kiloyla izne ayrıldım

***1.TAKIM 303.ETAP***

T_N ( 77,4 / 78 / -0,6 / -0,78% ) izinli
spirochet ( 85 / )
fitsema ( 76,5 / )
garden ( 84,3 / )
fefilifa ( 74,9 / )
ayluhmx ( 77,9 / )
jangs ( 79 / ) paylaşım ve 3.kez bildirim yapmadığı için diskalifiye
tatlıkedi ( 65,1 / )
mimu88 ( 76,6 / )
mutedeyyin ( 73 / ) 287.etapta izne ayrılan üyenin kilosu 15 e bölündü
tasan ( 70 / ) 299.etapta izne ayrılan üyenin kilosu 4 e bölündü

1.TAKIM ORTALAMASI :

LİSTENİN SON HALİ

gerçekten bizle devam etmek isteyenler yazsın eğer 1 hafta kimse uğramayacaksa devam etmesin bir sürü insan takımlaraa katılmak için bekliyo onların hakkını yemeyelim bol paylaşım yapacak ve her gün menü paylaşacaklar takımla devam etmek isteyenler kim kararını versin

ben 71 diye hatırladım neyse teşekkür ederim nesli

pazartesi gününe kadar herkes düşünüp karar versin tamammı devam mı ona göre liste hazırlayalım

rekorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Toplam 7 kullanıcı konuyu okuyor. (7 üye ve 0 ziyaretçi)
tasan, qarden, fitsema, T_N, tatlikedi, mutedeyyin, sinem866

benim kilom 73.5 kilo rezalet utanıyorum kılomdan ama haftaya kadar hepsini vericem söz

sana katılıyorum canım,buda bahane olurda takım eski haline geri döner inş.
ben 71 diye hatırladım neyse teşekkür ederim nesli

***1.TAKIM 299.ETAP***

tasan ( 70 / 70 / 0 / 0,00% ) izinli

özlemcim izne ayrıldığın etap ve kilon yukarıdaki şekilde,o hafta bildirim yapmamıştın zaten

Son düzenleme:

sağol canım doğru ne yaptın gittinmi yeni doktora sende dön tekrara aramıza diyetine dikkat et bırakma sakın

Son düzenleme:

sende tekrar dön aramıza inşallah bu arada dikkat et diyete kendini bırakma sakın

slmm ... hayırlı cumalar arkadaslar.... neslım öncelıkle çok gecmış olsun canım umarım herşey yolunda gıder , baska dr. gorunmen ısabetlı bır karar olur , tıpta care tukenmez .
.. ınşalhh guzel haberlerle donersın ,RABBIM ŞİFALAR VERSIN CANIM......

TAKIMA GELINCE evet çok haklısın 1 mız degıl hepimiz sucluyuz ne olduysa kımse eskısı gıbı gelıp buraya paylaşım yapmıyor , hepimizde şu olustu gırıyorum kımse yok kendım yazıp kendım okuyorum .. dıyoruz basta boyle degıldık ... onun ıçın bugun bır karar alalım ve uygulamaya gecırelım sen tamam dıyene kadar 1 kaptan secelım oylamayla ve dondugundede yardımcın olarak devam etsın , edanında sorunları var anladıgım kadarıyla gelıp bızlerle olamıyor buraya duzenlı gelıp bu takımla ılgılenecek bır arkadas yardımcı kaptan olsun önerim budurr... e tabı bununlada bıtmıyor bıze çok buyuk gorev duşuyor sık sık gırıp yedıgmızı ıctıgmızı yaptıgmızı bu takıma yazıp bıldırmek ve karşıydım ama gunluk mesaj sayılsın ona gore cezalar uygulansın ....

kiloma gelınce malesef 77 kıloyum takıma gelıp o sorumlulugu hıssetmedıgım ıçın +500 gr. oldu bana ....

sende tekrar dön aramıza inşallah bu arada dikkat et diyete kendini bırakma sakın

canım dönmezmiyim yaa,hiç içime sinmiyo bu durum,baksana hemen artıya geçtim,biliyorum bi çoğu ödem,neyseki sporuma gidiyorum,şu ameliyatta netleşsin ondan sonra soluğu burda alıcam zaten,kiloları verip hamiş kalıcam dahaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…