Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Selam özlem;
yalniziz galiba buralarda

ne güzel düzgün beslenmeye devam menün süper

cumaya insallah güzel sonuc aliriz...

sabah Etimek sürme peynir salatalik zeytin güzel bi kahalti yaptim yine :)
Ara iki elma..
öglen yemegim japon makarnasi.. resmen tutuldum ben bu makarnaya hergun yesem yemem demem ama napim 280 kaloricik ve doyurucu
1 tanede yogurt yedim simdiye kadar

Dün spordaydim, insallah yarinda ordayim
Biraktigim kilomda cikayim baska bisey istemem sifir kacamak devammm

slm kızlar...kaç gündür yoğunum,bide malum sağlık sorunları,sanırım artık buraya vakit ayıramıycam kızlar

bugün tekrar doktora gittim,yumurtalıklarım gelişmiş ama miyomda büyümüş,doktor kesin ameliyat dedi,ama istersen bu ay gebeliği bi deneyelim ondan sonra karar ver diyo,ama bi tarftanda riskli bi gebelik olur,erken doğum,düşük riski her an olabilirmiş,çatlatma iğnesi verdi ama ben şu anda hamile kalmak istemiyoum,bu riski göze alamam,miyomda daha fazla büyümeden alınmalıyımış yoksa rahimi kurtaramayız dedi,portakal büyüklüğüne ulaşmış

offf kafam o kadar karışıkki,ne yapacağımı şaşırdım,eşimde başka doktorada görünelim diyo,sanırım bu hafta ankaraya gidicez,kardeşimin eşi hemşire,doktor araştırıyo,belki yarın yola çıkarız,bu durumda takım,listeler ne olucak bilmiyorum,aranızda bi karar verin,bende ona göre paylaşıma bildiricem kızlar,eğer bu işi yapacak biri çıkmazsa takım için komple izin isticem,üzgünüm

canım zor bir durum allah kolaylık versin takım için çocuklar olmazsa yapardım ama iki çocukla zor umarım yapan biri çıkar ama baksana iki haftadır kimse girmiyo hakkımızda hayırlısı olsun

canim hic stres yapma Allahin izni ile hersey yoluna girer
sen takimi dusunme sagligini dusun zaten takim diye birsey kalmamis sen karari ver canim

Günaydin kizlar

Neslihancim
hakkinizda hayirlisi insallah bir an önce caresini bulursunuz canim, Allah yardimciniz olsun cok cok üzüldüm gerçekten
takimi bosver Elife katiliyorum bende o eski ortaminiz kalmamis malesef

sen takimi dusunme sagligini dusun zaten takim diye birsey kalmamis sen karari ver canim

haklisin takim konusunda :44:

günaydın kızlar sanırım bizimtakım kayboldu kimse girmiyo mesj yazmıyo kendim yazıp kendim okuyorum artık bende yazmıyorum:26:

canım zor bir durum allah kolaylık versin takım için çocuklar olmazsa yapardım ama iki çocukla zor umarım yapan biri çıkar ama baksana iki haftadır kimse girmiyo hakkımızda hayırlısı olsun

teşekkür ederim özlemcim,şu ara ruh halim iyi değil,ama inş.toparlanırım

inş.elifim yaa
takım için söylediklerinede maalesef üzülerek katılıyorum,söyleyecek çok şey var ama giderayak gerilmeye gerek yok,hayırlısı olsun

çiğdemcim çok saol tatlım,bi an önce karar vermem gerekiyo,ama ameliyat beni çok korkutuyo,hayırlısı artık:26::26:
sende takıma yeni gelmiştin inan böyle olsun istemezdim
günaydın kızlar sanırım bizimtakım kayboldu kimse girmiyo mesj yazmıyo kendim yazıp kendim okuyorum artık bende yazmıyorum:26:

maalesef fena dağıldık,toparlamak istedim çoğu kez ama bikaç kişiyle olmuyo maalesef özlemcim

belki gelip okuyanlar olur diye bilgi vermek istiyorum kızlar,

kimse çözüm önerisi getirmemiş,bu durumda yarın son kez listeyi yayınlayıp 1.takım için izin isteyecem,böyle olmasını istemezdim ama benim şu anda burayı düşünecek zamanım yok inanın

moralim bozuk,durup durup ağlama krizlerine giriyorum,çokmu büyütüyorum acaba,insanların ne dertleri var ama ben en fazla diş çektirmiş biriyim,ameliyat lafı bile korkutuyo beni,Rabbim hayırlısını versin

inş.yakın zamanda tekrar görüşürüz,yolumuz daha uzun,verilecek kilolarımız var,ben kendi adıma kısa bi ara vericem,keşke kaptanlığı yapacak birileri çıksada sizde etkilenmeseniz ama görüyorumki 2-3 kişi dışında ses veren bile yok,yarına kadar çıkmazsa herkesi izinli yazıcam haberin olsun:26:

Merhabalar, takıma dönmek istiyordum ama takip ettiğim kadarıyla takım dağılmış.Yarın listeye girip,başka takıma mi geçeceğiz?

T_N cim Allah şifa versin sana canım.Rabbim gönlündeki herşeyi hayatında yaratsın...

sen bu takım için elinden geleni yaptın üzülme .şu an önemli olan senin sağlığın gerisini boşver.umarım herşey istediğin gibi olur hayırlı haberlerini alırız inşallah ve liste yapacam diye uğraşma herkesi izinli yaz sadece kendi sğlığını düşün.

çiğdemcim çok saol tatlım,bi an önce karar vermem gerekiyo,ama ameliyat beni çok korkutuyo,hayırlısı artık:26::26:
sende takıma yeni gelmiştin inan böyle olsun istemezdim

korkma desemde bos ama Rabbime sigin emin ellerde olcaksin doktorlar iyi biliyorlardir yapicaklarini. Rabbim seni hayirli olan karara yöneltsin canim
takim hiç önemli degil sen sagligina kavus gel yine kurariz bu takimi

kaptanlik olarak ne yapiyorsun tam olarak zor mu kolay mi canim belki üstlenebilirim bi süreligine :26:

yaz gitsin izinli olarak sorun degil canim
insallah kisa zamanda sagligina kavusursun...

T_N cim nasıl oldun?aklım sende kaldı.insaallah herşey gönlünce olur...

ben yarın bildirim yapmak istiyorum,sorun olur mu?

Canim neslim sen takımı düşünme tatlım
İyileseceksin ve aramıza doneceksin insaallah hiç üzülme
Bizi habersiz bırakma yeter :26:

Takimdakiler neden yoklar acaba:26:
Kaptan yardımcısı da yok edaaaaaaaaa:44:
Canim umarım baban iyidir :26:
Misafirin hala varmı bilmiyorum ama geçici bir çözüm bulalım çil yavrusu gibi dağılacağız
Herkes bı takıma geçecek ve tekrar alışma devresi

T_N cim kirazımm çok çok geçmiş olsun Rabbim şifanı versin bir an önce takım konusunda da ben geldiğimden beri bir sessizlik hakim zatn bence hiç takma kafana:/

melekcim hoşgeldin

güzel dileklerin için amin canım
takım maalesef dağılmak üzere,şimdi sen izinde olduğun için başka bi takımdanda devam edebilirsin ama daha önce kaptanlık yaptın sanırım keşke sen devralsanda takım dağılmasa ne dersin

hepinize teşekkür ederim kızlar,inanın burdan ayrılmak istemiyorum biliyorumki hemen artıya geçicem ama bu sefer durum farklı:26::26:
neyse bugün öncekigünlere göre daha iyiyim,inş.en kısa zamanda toparlanıp dönüce
T_N cim nasıl oldun?aklım sende kaldı.insaallah herşey gönlünce olur...

ben yarın bildirim yapmak istiyorum,sorun olur mu?

çok şükür daha iyiyim canım,Allah razı olsun

dediğim gibi listelerin nasıl hazırlandığını biliyosun bende elimden geldiğince yardımcı olurum,ne dersin melekcim

elifim canımsın sen

offf takımın dağılmasını bende istemiyorum ama kimsede gelmiyoki
T_N cim kirazımm çok çok geçmiş olsun Rabbim şifanı versin bir an önce takım konusunda da ben geldiğimden beri bir sessizlik hakim zatn bence hiç takma kafana:/

teşekkür ederim mirayımmamin inş. canım

sen nasılsın bakalım

günaydın kızlar hayırlı cumalar hepinize

Rabbim bu mübarek günde tüm dualarımızı kabul etsin inş.

ben çok şükür moral olarak bugün daha iyiyim,başka bi doktordan daha randevü aldım,buranın en iyi doktoru,öğleden sonrada bide ona görünücem,bakalım onun teşhisi ne olucak,eğer aynı şeyi söylerse vakit kaybetmeden ameliyat olucam

takım içinde bi karar verelim canlarım,inanın hiç istemiyorum dağılmasını

***1.TAKIM 303.ETAP***

T_N ( 77,4 / ) izinli
spirochet ( 85 / ) izinli
fitsema ( 76,5 / ) izinli
garden ( 84,3 / ) izinli
fefilifa ( 74,9 / ) izinli
ayluhmx ( 77,9 / ) izinli
jangs ( 79 / ) paylaşım ve 3.kez bildirim yapmadığı için diskalifiye
tatlıkedi ( 65,1 / ) izinli
mimu88 ( 76,6 / ) izinli

1.TAKIM ORTALAMASI :0,0%

kızlar eğer başka bi çözüm önerisi gelmezse listeyi bu şekilde paylaşıp duruma göre 1-2 ay takım olarak izin isticem
herkes fikrini söylesin lütfen

Evet benimde aklıma geldi aslında.Ama önceki takımda yaşadıklarımı yaşamaktan korkuyorum.Takım a pek kimse gelip gitmiyor,bakıyorum arada.Nasıl toparlanır bu takım?ben çalışıyorum çok vakit ayıramam belki..ama herkes azimli olursa bende sen düzelene kadar bakarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…