Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

hoşgeldim bebemm

özlettin kendini,nasılsın bakalım,keyfin yerindemi

izin konusunda sen nasıl istersen canım,ama fazlada uzaklaşma derim burdan

Herkese günaaydın acayip moralim bozuk geldim bu hafta 78.0ı dün gördüm. Çok heycanlandım bugün tartıldım 78.5 inanılmaz da dikkat ediyorum.

Regl olamadım ağrıdan kıvranıyorum ama bundandır diye kendimi mi kandııryorum ben artık kilo veremicekmiyim ver al ver al bozdum mu

günaydın kızlar

sanırım bu sınav sitresi benim kilo vermemi engelliyor. cok kahve içiyorum ve bazen kaçamakta yaptım

kilom 78 cıktı tam..... 100 gr sadece ..... ama şaşırmadım..beni hep o kahveler makvetti......

cok yavaş ilerliyorum ama artık sorun etmiyorum hiçbirşeyi :)

ben deneme çözücem ve cok calışmam gerek cokkkkkkkkkkk.... öpüyorum hepinizi :)

mirayım günaydın balımcanını hiç sıkma,sonuçta geçen haftaya göre eksidesin,üstelik regl faktörüde var,normaldir canımmoral bozmak yok,kaldımız yerden devam,ban bana 1300 gr artıdayım

hiçteee üzülmüyorum,biliyorum kalıcı olmadığını

yaa ben bugün niye bu kadar keyifliyim diye düşüyodum unuttum size söylemeyi,2.kez teyze oluyorumkızkardeşim hamileymiş

dün akşam aldım haberi,annemede ben haber verdim,müjdemi isterim anneanne oluyosun dedim ,nasıl şaşırdı şok oldu,ciddimisin dedi,sesi titredi,sonra anne ben değil aslı hamile dedim,tabi annem şokkçok sevindim ama sen olsaydın daha çok sevinecektim dedi,sonuçta onun 2.çocuğu olucak,inş.darısı sana olsun dedi,canım yaa

hülyacımm ne demiştik artık böyle şeylere üzülmüyoruz,bak ben hayata geçirmeye başladım bile,bize bişey olmasın gülüm kahve dedinde bende bu hafta çok tükettim,en az 2 fincan,hem türk kahvesi,hem nescafesanırım günde 1 fincana indirsem fena olmıcak

canım sana sınavında bol şans,inş.herşey istediğin gibi olursen bunu hakediyosun,hemde çokk

takımmmmm takımmm kendıne gel toparlan hoooppp,yaz gelıyo haydee:)

ben 83,4 teyım bu hafta:)

yarın aksam abıcıgımın dogumgnü var gönül rahatlıgıyla yiyebılrım artıkın:)azartessi kesın 85 olurum zaten:)

hoşgeldim bebemm

özlettin kendini,nasılsın bakalım,keyfin yerindemi

izin konusunda sen nasıl istersen canım,ama fazlada uzaklaşma derim burdan

ok canım. sen son olarak bu hafta izinli yaz beni. ondan sonra öbür hafta buralardayım yine yafrimmm
ben iyiyim sizler nasılsınız bakalım nasıl gidiyor zayıflamalar?

Günaydin herkese kizlar
Hayirli cumalar

haha esraaa o pazartesinin gözü kör olsun zaten nasilda artida cikartiyo insani yaa

kilo verenlere tebrikler
alanlarada dayaklar olsada bi daha almadan sadece versek

ben 65.3 ' tüm bu sabah...
geçen haftaya göre +400gr dayim
tuzdur tuz

neslihancım günaydın , benım balayı otelim alanya mukarnas otel cok keyıflı bı balayı geçırdık ,tavsıye ederım ..

selam sinem simdi o otele baktimda cok hos bi yere benziyor gerçekten..
esimede önerdim haftasonu bakip ayarlicaz belki
banada iyi fikir oldu valla yazin benim için olmasada.. tesekkür ederim

çiğdemcim bu titanik bizi batırır gülümharizanda kişi başı 490 tl,5 gün kalsak 5 bin tl yapıyoabowwww
yarın tur şirketlerine bakıcaz,artık uygun bi yer seçelim diyorum

evet canim ya çok tuzlu dedim ya
sinemin önerdigi yerede bak cok güzelmis..

günaydın kızlarr

hala reglim pek halim yok yatıyorum biraz geç te kalktım kusura bakmayın bu ara bir grip daha çöktü sanırım üstüme kilom sabit regl den sonra inşalla vericem :)

arkadaslar merhabaaaaaaa
o kadar ugrastim didindim cabaladim ama aldigim o 2 kiloyu veremedim
ama amaaaaaa 74 lu rakami gorrdummmmmmmmmmmm
74.900
olsun 1.100 de iyidir ins odem degildir yagdan gitmistir ins

günaydınlaaarr
hayırlı cumalar arkadaşlar hepimize...
bu binadaki son günümüz..pzt yeni binamızdayız..içimde bir sıkıntı var ki..sormayın..yemek sorunu var..yol uzak..vee cihazları hala tam olarak öğrenemedik...habire sigara içmek istiyorum..kendimi zor durduruyorum..bir dilim portakal yiyorum

iki ileri bi geriye üzülmeyin..diyet kolay bişey değil..etrafınıza baksanıza..herkes çok şişman..ama biz inşallah başarıcaz..

ben gelebilir miyim ablaaaaaaa

gel gülüm..birkaç gün için tekne kiralayım bile diyoruz..bizbize takılırız

gözünüz aydın canım..Allah sana da nasip etsin inşallah..

günaydın kızlarr

hala reglim pek halim yok yatıyorum biraz geç te kalktım kusura bakmayın bu ara bir grip daha çöktü sanırım üstüme kilom sabit regl den sonra inşalla vericem :)

geçmiş olsun edacım..senin bu grip pek uzadı gülüm yaa..doktora gittin mi

tşk ederim... ablacım ondan kurtulmuştum boğazım tek tük ağrıyordu ama bu sefer burnum akıyor boğazımdan birşey yok faranjitim bana yapıştı zaten sabahları aynı kalkıyoruz yutkunamadan alıştım artık sonra yumuşuyor yanlız bu faranjitim gibi değil bildiğin çeke çeke burnumu geziom

ayyy keşke bugün işyerinde olsaydım biz otellere meyve suyu veriyoruz sorardım orda olsam yine istersen sorarımm.... ama otellere giden satış ve teknik servisler biliyor genelde oraları ben fabrikanın demirbaşı olarak uzaktan duyuyorum nerde ne varmış

ayy inşallah aynı zamanlarda giderizzz de ailecek sahilde bir çay içerizzz :) eşimin işleri genelde didimde oluyorr yazın beni oraya bırakıyor birde arkadaşım var ben 2 senedir yazları ordayımm mükemmel bir yer ben çok seviyorumm biz gidince otelde kalıyoruz eşimin işi yüzünden yaz kış kaldığı anlaşmalı oteli var denize de yakın artık dost olmuşlar bize saat derdi yok öyle 4-5 yıldızlı lüks bir yerde değil ama ben seviyorum istediğin saat kahvaltı :))))))))) ben orda ev düşünüyorum zaten ama emeklilik için çok güzel bir yer yaa hemde daha gelişmemiş el değmemiş kirlenmemiş :))))))))))))) hadi yaza 1 grup hepimiz gidelim didimee

yaaa ne zaman girsem ben herkesler kaçıyor üstüste yazıp duruyorum nerdesiniz yahu... öksürüğümde başladı zaten gidip yatayımmmıııı yani

regl dönemi için 2 tane tatlı aldım paketli kazandibi ve tavuk göğsü tavuk göğsünü pek beğenmedim yarısını yedim önceki gün... dün kazandibinin yarısını yedim bugünde diğer yarısını hep kahvaltıdan sonraki ara öğünde yarın itibariyle regl de tatlıda beni terk edecek :)))

dün akşam eşim mercimekli köfte istedi yaptım ama yememek için çoğunu karşı komşuya verdim. 1 tabakçık kaldı eşime az göründü sanırsam ben marulla roka yedim midem dolsun diye 3 tane de köfte oda ben yerim diye nerdeyse 1 ekmekle yedi köfte arttı tabi az haliyle bile hemde 2 tane kıyamadım yedim dememi bekliyorsanızz hayır yemedim eşim kalkmış gece 2 de o 1 ekmekten kalan ufak parçayla yemiş kolasını da içmiş yatmış. ben yemeyince adama dert olacak galiba bu gidişle :)))))))))

dün ama sabah kahvaltımda kaymak yedim hemde 2 kaşık reçelle şu tatlı isteğim bir gitse yaaaa

yarım kazandibi

öğle: közlenmiş patlıcan mısırlı salata

ara: 1 havuç 10 tane çilek büyük değildi amaaaaa

akşam: 3 köfte bol salataa ayran

ara: bol bol çay grip için :)

çok hoşsun....
sen raporlumusun eda..niye evdesin

abla ben diplomayı çalıştıranlardanım :)))) haftada 3 gün gidiyorum işe... önemli birşey olursa çağırıyorlar. normal moddayken haftada 3 gün

pazt salı çarş gittim bitti

ya eşim akşama ıspanaklı börek istedi evde yufka yok dışarı çıkıp alacak halim yok dedim. önemli değil alma yufkayla sevmiyorum zaten un var dimi evde aç sen hamuru dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…