Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

aynen öyle ya pazartesinden beri 65.5'im gram inmedim spor yapmayinca, simdi gitcektim isten engel cikti gidemedim yine sinir oldum
aksam gitsem esimle ayni anda giriyoruz eve nasil yemek yapayim adam bide beni mi beklesin o yüzden yarin öglen Allah izin verirse giderim artik

Ay ne güzel basla canim cok sevindim valla bi heves iyi gidiyor spor özledim ben suan sporu
pilates ögretmenle mi yapiliyor ?
valla süpermis fiyatida lüks olmasida

merhaba kızlar giremedim 2 gündür ev sahibi evden çıkarıyor ev arıyorum 2 gündür canım çıktı sanirım bu hafta listeye giremem şu taşınma işini çözmem lazım.ama diyete yeniden adapte oldum aynen devam

canım bizde eşimle aynı anda eve giriyoruz,hatta o benden erken çıkıyo mecburen işyerime gelip beni bekliyo,o yüzden genelde akşamdan bişeyler yapıyorum o zaman çok rahat oluyo,eğer yemeğim yoksa aparatif bişeyler hazırlıyorum,yada olmadı dışarda yiyoruz nerde çalışıyosun canım sen,öğlen spora gidebilmen süpermiş

yaa bende heryerimden ter akıncaya kadar spor yapmak istiyorum,eminim o zmaan çok mutlu olucam,plateside hiç bilmiyorum çiğdemcim nasıl olucak,pazartesi belli olur artık

hay allah özlemcim,aniden olması kötü olmuş,hayırlısı olsun sizin için,inş.gönlüne göre bi ev bulursun

Son düzenleme:

hoşgeldin kuzu,merak etmiştim seni,neyseki iş dışında herşey yolundaymış,valla yokluğun çok belli oluyo takımda esracım

geldım geldım,şube okadar bereketlı kı 4 kışı gitti
kımı hamıle kımı iş bıraktı kımı tayın oldu derken
işler yıgıldı tabi
bı ara evdede sıkıntı oldu ama o klasık 2 gün sonra normale dönüyo bizde hayat:)
eeee sızler nasılsınız bakalım
yoklugumda yidinizmi yoksammm:)
ben ıyı gidiyorum elma elma dedım ama yok benden geçmiş psıkolojım hıc musade etmıyo bu aralar elmaya falan
ama düzenım aynı sabah tostumu yiyip
öğlen ızgara salata veya herhangı bır sebze yemegı yogurtla geçıyo
eve gıtmeden ara ogun olarak ya fındık falan yıyorum yada elma
aksamda ya meyveyle geçiriyoruz yada hazır cornba yapıyoruz
tabi sporuda ihmal etmıyoruz:)her akşam duvara karşı koşum devam edıyor:)
tv alıcam duvara yaa olmuyo böyle boş duvar valla dengemı kaybedıp düşecek gibi oluyorum odaklanınca:)

söylemesn görmemiştim cnm Allah hayırlı zamanada sizede nasip etsin inş offf 10 kg almışım yaaa takımı batırırım ben ya offf

spor işie süpermiş
bugün aha az yeim akşama paylaşırım inş

sen bırakıcam derken senden başka herkes işi bırakmış esram

düzenini bozmaman ne güzel,inş.cuma tartı yüzünü güldürür canım,bendede haftasonu cozutmaları dışında herşey çok iyi,bide spora yazıldım,pazartesi başlıcam,valla esram dışarıda bahar havası,millet montları atmaya başladı

öncelikle dileğine kocaman amin canım...inş.Rabbim çok bekletmez

10 kg yuda çok takma bence,sanırım emziriyosun,bize göre daha çabuk verirsin eminim

takımı batırmaya gelince aşağıda bu durumla ilgili karar defterindeki açıklama var,yani takımdan ayrılalı uzun süre olduğu için yeni üye gibi giriş yapacaksın takıma

CUMA YARIŞMASI KARAR DEFTERİ

3) Mezun Olarak veya Kendi İsteğiyle Ayrılan Üyenin Dönüşü
Bu üyeler ayrıldıkları tarihten itibaren.6 ay süre yarışamazlar. Süre bitiminde "yeni üye" olarak işlem yapılır. Bu durum etap listesinde belirtilir..
Önemli: Yarışmanın genel rutini dışında, ayda bir hazırlanan "Bugüne kadar, kim kaç kilo verdi?" isimli listede üyeler her zaman yarışmaya ilk kez giriş yaptıkları kiloyla yer alırlar..

Son düzenleme:
selammm kızlar ben geldımm:)

aksamdan yemek yapmayi cok sevmiyorum canim ya, isten gidince taze taze yapmak daha cok hosuma gidiyor, he ama bunu yemek kaldiginda düsünebilirim
sirkette 12-14 arasi molam var o yüzden bende spora giderek degerlendiriyorum cok isim olmazsa, bu hafta daha hiç gitmedim

ozaman pazartesinden sonra bekliyoruz haberleri, spor yapip gelde ballandirarak anlatki canimiz ceksin bizimde burda belki gaza geliriz

aaa bide sen ciksan sube neye ugrayacagini sasircak
yeme düzenine devam etmene bravo ben sıkıntıdan yerimde yerim
cuma güzel bi sonuç alirsin insallah canim bu kadar emeginden sonra kolay degil duvara karsi kosturma

selam kizlar anca girebildim cok yogunum bu aralar neyse ki biraz ferahladim oturdum elmami yiyorum

menum:
sabah kalkar kalkmaz 1 fincan sicak su (7:30)
10 gibi:
yumurta salatasi
kuymak :78::78:
peynir
yesil cay
2 dilim kepek ekmegi

sonrasinda elma

sonrasinda elma+2 bardak ayran

simdi yesil cay

4 tane elmadan fazla yiyemiyorum neyse ki cumartesiye kadar boyle
afedersiniz simdiden circir oldum ahahahah

ayyy çoksevindim işte buna

selamlar ay başıma neler geldi pişmiş tavugun başına gelmez cidden
arkadaşıma akşam yemegine gittim normalde annem hafif yemek yapar
hafif yapar dedigi yemeklerin hepsi löp löp yag
kadın begenmedinmi yavrum diyince yemek zorunda kaldım
o kadar zamandan sonra yaglı yiyimce midem alt üst oldu desem yeridir
canım çekmedi ama yemek zorunda kaldım nasıl begenmedim derimki akşam yemegine gitmişim
çok canım sıkıldı zaten hastayım bu ara gene kilo veremedim bu hafta bir de bu tuz biber oldu :'(((

bugun cidden "hafif" beslenirsin dengelersin canim sıkma canini

günaydın kızlarrr uzun bı aradan sonra ilk ben acayım dükkanı:)

dün akşam spor yapmadım akşam gec cıktım bıraz,sonra avmye gittik alacaklarım vardı onları alıp eve gittik ve ben tv karsısında sadece meyve ile geçiştirdim
ananas,armut yedim:)
haftanın 5 akşamı yapamasamda 4 akşamı mutlaka yapmaya calısıyorum sporumu bide haftasonu bigün yanı ortalama en en kötü ihtimal 4 oluyo..ama genelde 5 gün..
hava ısındıkca üstümde daha cok baskı hissediyorum zayflama konusunda ve yarın için beklentım gayet ıyı baktım sabah ama söylemem.yarına süprüsss:)

kızlar bu arada yıne aynı lokasyonda bi bankaya daha basvurdum ondanda sonuc beklıyorum elden verdım cvmi içeri
2 banka beklentım var suanda ve ıkısınden biri oldugu anda burda ıhbar sürem olmadıgı için muhtemelen 1 hafta içinde hoooppp diger tarafa geçmiş olurum
dua edın bana,hatta esrayı tebde görmek ıstemıyoruz diye kampanya yapın,müşteri herzaman haklıdırr
öpüyorum hepınızı güzel bigün olsun inşallah

şimdi daha güzel bi dünya için,daha fit bir vücut için,içilsin sulaarrrrrrr

Günaydin kizlar,

ben yarina iyi bi sonuc beklemiyorum, dün tuzlu biseyler istiodu canim, iki avuc fistik yedim
yani sirf tuzdan dolayi iyi bi sonuc almicam biliyorum yoksa günde 1000 kalori falan beslendim bu hafta sali haric
neyse haftaya cumadan ümitliyim

Esra hayirlisi olur insallah canim hakkinda, hemen alirsin cevabini insallah
Ben hiç müsterin olmadim ama diyebilirim yani
"TEB'de Esrayi istemiyoruz"

Sporuda iyi yapiyomussun haftada 4-5

tatli kedi biz tanistik mi ya
hosgeldin ben elif
hemen ümitsiz olma bugun hafif beslen dunu dengele tuzu azalt bakalim ne olacak

çideeeemmmmm:)
madem fıstık yedın ozaman o tuzun hakkını ver bacım delı gibi su iç bide sevıyosan yesıl cay iç
yarına ödem mödem kalmasınn:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…