Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

merhaba kizlarrrrr ben geldim evimdeyim annemide aldim geldim esim evi cok dagitmamis ama yine de pisti camasir yikiyorum supuruyorum siliyorum yemek utu yoruldum
kimsecikler yok galibe yine :26:

merhaba kizlarrrrr ben geldim evimdeyim annemide aldim geldim esim evi cok dagitmamis ama yine de pisti camasir yikiyorum supuruyorum siliyorum yemek utu yoruldum
kimsecikler yok galibe yine :26:

evet canım sen ve benden başka kimse yok bugün..sana kolay gelsin tatlım

kızlar bilgisayarım bozuk tamire gidecek artık gelene kadar giremem ben izin istiyorum kilom 69.5 yazarsanız sevinirim ara ara girip bakmaya çalışırım bir bilgisayar bulursam umarım biran önce tamir olur kendinize iyi bakın bol kilo verin

iş ortamında senin ve onun anlaşması neredeyse imkansız... anlaşacağınız konusunda hiç ümitlenme arada sırada anlaşır gibi olsanız bile ümitlenme sen ayrıntıları göz ardı eden olana bitene odaklanan birisin o ise ayrıntıları dikkate alır... onun gözüne görünmemen gerekiyor genelde nadiren dertleşir yakın olur ama eğer o kıvama gelirseniz nerdeyse tüm işleri sana yaptırır sende bunu çekemezsin yine bozuşursunuz. etkilendiği şeyler genelde ailenden yaşlı birinin hasta olması, ölmesi yada senin ilgilenmek durumunda kaldığın zamanlarda senle çok iyi geçinir öyle durumlara dayanamaz onun dışında sen hep çalışmalısın, wc ye gidiyorum deyip gitmemek bile dahil yalan söylememelisin oda boğa bayanı için zor :) ona kalsa tüm personele sen sert davranmalısın o yumuşak olan iyi olan olmalı... birde ateş gruplarının hemen hemen hepsinin karşı cinse zaafı vardır bu elinde olmayan bir durumdur. öyle birşeyler olduğunda dikkatini ona yoğunlaştırıp utandırmamalısın ayrıca ve ayrıca mutlu aile yaşamı olan insanları severler aile yaşamının çok mutlu gittiğine dair resimler filan bulundurabilirsin masanda.... çok minikte bir tüyo onun geçeceği zaman eline bir fincan al fal bakıyormuş gibi yap gelirde falmı bakıyorsun derse (eğer biliyorsan yaşadın) bilmiyorsan yok ama çok ilgiliyim benzetmeye çalışıyorum ama yapamıyorum filan de hemen aranızda bağ kuracaktır yay bayanı 6. hissi olan insanlara fal bakanlara çok rahat onu eleştirmeyen derdini anlatabildiği insanlara bayılır... birde unutmadan gözleri felfecir okuyor dedin ya çoğu şeyi üstüne alma çünkü onların akılları çok yoğundur ve ruh hallerini yansıtırlar her hareketi sana değildir ama içlerinden ne geliyorsa onu yaptığından genelde sana değildir tavrı ama denk gelir... eğer sana bir tavırda bulunacaksa da sivri dilini kullanır yaralamaz dokundurur anlarsan ne alaaaa anlamazsan gözünde iyice odak noktası olursun...

yediklerimi de yazayım...

sabah: portakal suyu yada 3 minik portakal yazsakta olur içleriyle yedimmm

ara: yok

öğle: 2 pide eşim nazilliden getirmiş üstü sadece kıyma elinin 1 karışını açsan ondan bile küçük yağıda yoktu sandığım kadar leziz değildi...

ara: çilek

akşam: ıspanak yiyeceğim...

ara: yoğurt

doktora da gittim diyetisyeni ektim yoruldum birde işlerim çıktı çarşıda... başım çatlıyor yine uyuyacağım ben güzeller görüşürüzzz

Akşam yemegim 1 tabak tepeleme mercimek corbasi. posali. Blendardan gecirmedim
Blendar besin degerlerini öldürüyormus. Ve bir kase yogurt yedim
Çok şükür bugün de doyduk.

Akşam yemegim 1 tabak tepeleme mercimek corbasi. posali. Blendardan gecirmedim
Blendar besin degerlerini öldürüyormus. Ve bir kase yogurt yedim
Çok şükür bugün de doyduk.

ben de aynı menüden yedim tatlım miktarlar bile aynı
bakalım yarın yine güzel kilolar verecekmiyiz?
sen geçen hafta harika kilo vermiştin bu hafta da devamı gelir inşallah

ne güzel bir buluşma olmuş. hem motive olma acısından hem özgüven acısından :) keyfini cıkarıp yola devam etmekse en güzeliii.... :)

arada olur canım bu ben daha yeni başlamama ragmen oluyor... ki siz uzun süredir ypıyorsunuz..biraz ödül vermek lazım :) kendini sıkma ..diyetisyenle konus tabi ama motivasyonun bir tatlı yemekle yada canının istedigi birşey yemekle bozma... arada şart bunlar edacımmmmmm :)

canım bakıcam hemen siteye teşekkür ederim :) 2 ay kaldı biraz kendimi yormam lazım çalışma acısından.. dişimi sıkmam gerek :) hem yemek hem ders çalışma acısından :)

neslihancım bende reglyim cumartesi bitiyor inşallah kiloma yansımaz :) corbayı pazartesi yapalım diyorum ben süper olur hem ..pazar günü alışveriş yaparız ...bizde seni cokkkkkkk seviyoruzben yarından itibaren eski halime dönücem. bu hafta tasınmaydı hakanın annesiydi derken giremedim gündüzleri ...

canım yememişssin birşey .... baş agrısı başa bela.. geçmiş olsun edacım

gunaydın cnmlar hayırlı cumalar. bugun bıraazcık yorgunun haftanın yorgunlugu. sizler nasılsınz?
bgun kılom sabıt yafrular. :) öglenden sonra gircem nete optum

günaydın kızlar hayırlı cumalar

kilo bildirimi yapmaya utanıyorum valla,durum çok vahim,bu hafta hiç diyet yapamadım,regl oldum,üstelik antibiyotik kullanıyorum,hepsi üstüste gelince sabah tartıda gerçekler yüzüme tokat gibi çarptı

geçen hafta :76,8

bu hafta : 78,4

1 haftada bu kadar kilo veremiyorum ama çok güzel alan bi bünyem var,yediğini hiç inkar etmiyo

haftaya inş.toparlıcam

T_N ( 76,8 / 78,4 / -1,6 / -2,08 % )
spirochet ( 85,5 / 87 / -1,5 / -1,75 % )
fitsema ( 77,5 / / / % )
garden ( 85,5 ) izinli
mlkfth ( 81,3 / 81,3 / 0 / 0 % )
fefilifa ( 75,6 / / / % )
tasan ( 70 / / / % )
BuRCuCuKkK ( 53 / / / % )
ayluhmx ( 81,4 / / / % )
sebnemguducu ( 63 / 62,7 / 0,3 / 0,48 % )

1.TAKIM ORTALAMASI .: %

merhabalar kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

geçen hafta :81.4
bu sabah: 81.1

ben daha cok vermiş olabilirim taşınma kosusturma.. cok yiyemedim ve cok hareketli bir haftaydı... regly oldugum için bu kadar vermiş görünüyor olabilirim.. 1 kilo gitmiş olabilir ben artık pantolonlarımın biraz daha rahat oldugunu düşünüyorum. dar olanlar yani :))

bakalım ben 3 gün sonra tartılıcam :)yarın bitiyor regly... bu arada okuyamadım geçmişi ..okuyacagım birazdanç

günaydın kızlar,

dün biraz kötüydüm akşam ıspanağımı yedim hemen yattım eşimle tartıştık biraz uyuyamadım da acıkmama rağmen yataktan kımıldamadım sadece su içtim uyumaya çalıştım dün tartıldığımda 85,8 çıktım sabahına 87 sanırım hiç üzülmeye gelmiyorum yine durmadan ağlıyorum durduramıyorum kendimi...

eşim desen çok saçma konularla kavgalar ediyoruz artık cevap vermeye tahammülüm kalmadı sessiz kalınca daha beter oluyor... nolacak bilemiyorum.

dün annemi aradım babamı verdi belki biraz kendine gelir diye hiç yemek yemiyormuş nasılsın iyimisin orda havalar nasıl ilacını alıyormusun başka soru yok ne konuşalım sesi çok zor çıkıyor dünde sordun bunları dünden farklı birşey yok diye anneme verdi telefonu...

sanırım baya baya bunalımdayım ben giremezsem kusura bakmayın kızlar listede gördüğüm kadarıyla kiloları girdim. liste üzerinde eklerseniz kolay olur... görüşürüzz canlar...

edacım çok teşekkür ederim ağzına sağlık canım benim.
çok doğru teşhisler kesinlikle.
aslında iyi birisi özünde hep ablacım ablacım diye konuşur
ama yinede kızıyorum ona bazen menfaatçiliği beni benden alıyor.
izin falan istesem ailem ile zaman geçireceğim desem asla hayır demez
izin verir sağolsun ama bazen kızdırıyor işte.
bir de aynen dediğin gibi fala çok meraklı her gün kahvesini kapatır
bana da her seferide neden bilmiyorsun sen yaa fal bakmayı der. :)
çok teşekkürler tekrar cnm.

Kızlar Az önce tartıldim 75.200 su 74 de ne zaman ineceğim bilmiyorum
Kosu bandından sevgilerle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…