Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

tam aksine sorumludur canım.
o kova burcuunun özelliklerini pek taşımaz.
ama ben aynen uyarım valla tam boğa kadınıyım.
yüseleni aslan sanırım cnım.

eşim kova ben boğa. bize de bakıver bi eda :)

kova erkeği evlenince 360 derece döner... ahhhhhhhh ahhhhh nerde o eski ....... der durursun. en karışılmasını istemediği konu parasıdır... güzelim biraz ters bir yapıdasınız. kova hayatı rutin görür koyverir gider ama sana göre yani boğaya göre hayat koyverip gitmemelidir. hayat değerlidir her dakikası değerlidir her dakikası kaliteli yaşanmalıdır. bu anlamda uyumsuzlardır. sana göre lüx yaşanmalıdır hayat en azından bakış açısı kalite olmalıdır. ama kovaya göre yaşanır gider ona bırakma yaşayalım gitsin deme sakın çünkü aslında kova kaliteyi ister ama zorla dayatman gerekir. yani bu ilişkide zorla çekiştiren sen olacaksın. normalde o hayat dolu zeki adamı her zaman kıvama getirmelisin yanlız gaz vermemelisin o gaz verilmesini hiç sevmez o gerçeklerle ilgilenir umursamaz ama yaptırım gücü olan biriymiş gibi üstüne çöreklenmen lazım dediğini yaptıramadığında direncin düşmeden yapacaksın ben senin güvenebileceğin biriyim ve seni düşünüyorum gibi şeyler söyleyeceksin nasılsa yok der ama yapar

burda da sana yazık olmuş be güzelim sen neler neler hak ediyordun bu çabanla neyse biraz emek biraz kontrol düzelecektir...

cıs cısssssssssss canın birşey istemese de biliyorsun güzelim kurabiye yerine yiyebileceğimiz kesinlikle daha sağlıklı birşeyler vardır.... daha fazla kalorili olsun ama hazır olmasın paket olmasın daha sağlıklı olsun....

tam aksine sorumludur canım.
o kova burcuunun özelliklerini pek taşımaz.
ama ben aynen uyarım valla tam boğa kadınıyım.
yüseleni aslan sanırım cnım.

amanın benim kocam aslan üffffff kontrol her zaman elinde kovaya yükselen aslan mükemmel olmuş kontrolünü yitirmez parasını kova kadar savurgan harcamaz lüxe düşkünleşir. kadını mutlu etmeye bayılır. hele de dışarda yada arkadaş içinde.....

bak bu dediklerin ilk yorumuna göre daha bize uygun düştü edacım.
eşim hiç savurgan değildir.
kıymetlidir parası.
ama konu bensem eğer
ne istesem alır
hayır deme huyu yoktur şükür.
onun tek hayır"ı kıyafetlerim içindir.
o da çok kıskanç olduğnudandır.
bir de kaybetme korkusu çok var fatih te.
bir de boğazına çok düşkündür.
bu özellikleri ile kova mı aslanmı oluyor?

anaaaademekki ondan sana kanım çabuk kaynadıvalla dediklerin aynen benimkinede çok uyuyo,çevrede herkes bizi ideal çift olarak görür,tabi bunun en büyük sebebi herkese göre eşimdir,gezmeyi,eğlenmeyi,değişik şeyler yemeyi çok sever,romantik,esprili,kısacası bi kadını mutlu etmeyi,göklere çıkarmayı çok iyi bilir kendileri,ama bazen gereksiz şeyleri sorun yapabilir,ortada somut bişey yokken olayları büyütebilir...değişken kişiliktedirler kendileri

yani cuk oturdu diye buna derler herhalde edacım

aminnnnn

yaa evet benim kocişimde her telefon ettiğinde farklı isimler takar,hatta en son leblebim dedi tatlı şirin kısmınada kesinlikle katılıyorum

edacımm maşallah ne çok şey biliyosun,sen baya ilgilisin burçlarla

tatlışımm bizde seni seviyoruzkiii

ama dediğin gibi benim mutlu etmeye bayılır
onun için gerksiz de olsa sırf ben mutlu olayım diye
istemediği şeyler yapar
ama bütün kontrol de onda olsun ister bi yandan.

bugün pek aktifiz gene oku oku bitmedi sayfalar ben ikizlerim eşim balık ama ona sorarsan kova çünkü kova burcunun özellliklerini taşıyormuş bence sacma ama balık olduğunu kabul etmiyor sinir

ayyy eda benıde koy sıraya
koca kıskaçlı bi yengece sahibim
bizimkı yengec erkegıyle ılgılı ne okuduysam uyar,
ben başak,eşim yengerç

abovvvvvvvvvvv sen romantizmin en tepesinde olan üyemizsin......... başak eşine bağlı işine bağlı titiz herşeyi ustalıkla götürmek için kendini paralayan biridir doğru erkeği bulmuş durumdasın. yengeç içinde dünyadaki tek şey eşi ve işidir. senle ilgilenmediğinde anlaki aklı iştedir. kıskançlığı farklıdır yengecin bazen izin verir bazen kısıtlar farkedemezsin nedeni şudur kafa yükü az ise istediğin kadar rahatlık verir sana çünkü tüm dikkati senin üzerinedir. ölçer biçer hesaplar ne yapar ne eder der rahat bırakır ama takiptedir. ama kafa yoğunluğu çoksa ve ayrıca aklı işindeyse sana çoğu şey yasaktır çünkü seni takip edemeyecekse sana herşey yasaktır. kavga etmeniz ilişkinizdeki dönüm noktalarıdır. çünkü herkesin önünde melek gibi olan romantik prensin eğer kavga modundaysa kaç kesinlikle yoluna çıkma birde kaçarken haklı mazeretlerin olsun genelde onun annesi babası gibi çünkü bazen kendi annesini babasını göremeyecek kadar delirir. tek savunman o haline onu yanlız bıraktığın için onun ailesiyle ilgileniyor olmandır. mümkünse ona akşamları olabildiğince biberiye çayı içir eğer bir kavga ufuktaysa hiç vijdan azabı çekmeden gizlice ona sakinleştirici bile içirebilirsin... çünkü siniri sana çevresine ve kendine zarar verir... haaa evi yakmazda psikolojik olarak yıkımınızı gerçekleştirir. özellikle kavgada suçun yoksa sesini çıkarma sonra vijdan azabıyla 1-2 hafta her dediğin yapılır. sende başaksın doğru bildiğini söylersin alevlenir tartışmanız biraz tutacaksın kendini....

süper bir takımız kızlar her derde bir çözüm ve yorumumuz var.Ay hepimiz aynı şehirde olsak ne güzel olurdu arada toplanıp sohbet eder kocalarımızı çekiştirirdik

süper bir takımız kızlar her derde bir çözüm ve yorumumuz var.Ay hepimiz aynı şehirde olsak ne güzel olurdu arada toplanıp sohbet eder kocalarımızı çekiştirirdik

maşallah de özlemcimaman nazar değmesin,takımda nihayet birlikteliği sağladıkevet süper olurdu arada toplaşıp kaynaşmak

valla süpersın edacannnn
kavga gürültüde üstümüze tanımıyorum
ama cok ılgınctır kı ben aslında kıncı olmama ragmen ona kin tutamıyorum oda bana öyleee
sen ne biçim adamsın dıye avaz avaz bagırdıgım bı anda şapşal bi surat hali yapar gülme krizine girerim falan
sevgiliyken nişanlıyken hatta evlılıgın ılk 1-2 ayında ciddi sıkıntılar yaşadım ama farkettımkı her ettıgını dedıgını cok ciddiye alıyorum ondan
artık kurdum dengeyı çok çok rahatım
ama şu yasaklama olayında olayı aynen özetlemışsın
bazen bı bakıyosun aa yap tabı askım dedıgı bişeyi bizaman sonra hayır yapma diyo
ee yap demıstın dıyorum hayır demedım diye iddialaşıyo
ama eskıden geri yengec erkegının çok ıyı koca olacagını okurdum
yaşadıkça daha ıyı görüyorum o gercekten bi ev erkegi

ben çok ilgiliyimdir karakter tahlili vücut dili tarot - kahve falı en öncede burç yorumları işsiz kalırsam bunlardan para kazanırım herhalde

evet canım haklısında iki adım atıcak halim yok basım cooook agrıyor düzensiz bir uyku nedeniyle.halsizimde .... akşama dogru saglıklı sekilde devam edicem :)

tamamiyle aslana uyuyor benim kocam gibi boğazına düşkündür ayırca yedirmeyi de sever normalde kova boğazına pek düşkün değildir yedirmeye de çok uğraşmaz ama gelde aslanın elinden kaç

hele kaybetme korkusu bir sabah valizimi toplayıp gitmiştim nişanlıyken hep gideceğimi sanıyor bende bu korkuyu onun içinde yaşatmayı seviyorum. çünkü aklı fikri sende oluyor 3-4 saat benden haber alamasın sanki kocam tek başına seferberlik ilan ediyor tüm yurtta

ben çok ilgiliyimdir karakter tahlili vücut dili tarot - kahve falı en öncede burç yorumları işsiz kalırsam bunlardan para kazanırım herhalde

yaa ne güzel,keşke yakın olsaydık,her öğlen kahve içiyoruz ama öyle bön bön bakıyoruz,insan hiçmi bişeye benzetemez yaa

kahveyi içip resmini buraya mı koysak eda,sende falımıza baksan

evet canım benimde kanım kaynadı eda biliyor bu işi :) ya işim gücüm olmasada hergün yazışsam burda ,toplaşıp sohbet etsek .suan sevgi patlaması yaşıyorum

ooooooooooo sen birde baba olunca gör tam hükümdarlığını kurar evde tek senin değil birde kız olursa kızının bile ilk aşkı olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…