Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

yaa ne güzel,keşke yakın olsaydık,her öğlen kahve içiyoruz ama öyle bön bön bakıyoruz,insan hiçmi bişeye benzetemez yaa

kahveyi içip resmini buraya mı koysak eda,sende falımıza baksan:KK52::KK52:

hhehehe tabi bak bir onu denemedim. kahveyi içirip 2 sonra bile getirdiler sizde kargo mu yapsanız ki???????:KK9:

yaa ne güzel,keşke yakın olsaydık,her öğlen kahve içiyoruz ama öyle bön bön bakıyoruz,insan hiçmi bişeye benzetemez yaa

kahveyi içip resmini buraya mı koysak eda,sende falımıza baksan:KK52::KK52:

tayin için sıralamaya alın antalyayı bak ısınma derdi de yok kar derdi de mis gibi yer

tayin için sıralamaya alın antalyayı bak ısınma derdi de yok kar derdi de mis gibi yer

kocama kalsa bugün gider antalyaya edacımm:KK1::KK1:hele son gelen doğalgaz faturalarında sonra iyice söylenmeye başldı,ne biçim memleketmiş,donucakmışız,hayır eskişehir sanki çok farklı:KK19:

ooooooooooo sen birde baba olunca gör tam hükümdarlığını kurar evde tek senin değil birde kız olursa kızının bile ilk aşkı olacak :KK24:

hehe diyo zaten allahım acı çocuguma kız evlat olursa sabır sükunet ver diye:)
oda kendınden korkuyo

edacım maşallahın var keyıflı şeyler bunlar ya anlıyosun sen ne güzel

tamamiyle aslana uyuyor benim kocam gibi boğazına düşkündür ayırca yedirmeyi de sever normalde kova boğazına pek düşkün değildir yedirmeye de çok uğraşmaz ama gelde aslanın elinden kaç :KK52:

hele kaybetme korkusu bir sabah valizimi toplayıp gitmiştim nişanlıyken hep gideceğimi sanıyor bende bu korkuyu onun içinde yaşatmayı seviyorum. çünkü aklı fikri sende oluyor 3-4 saat benden haber alamasın sanki kocam tek başına seferberlik ilan ediyor tüm yurtta :KK9:

edacım o zaman benimki tam bi aslan.
yemeyi de yedirmeye de bayılır.
doymak için değil zevk için yer ve yedirir.
peki böyle sadce yükselenine uyanlar kendi burcuna uymayanlar oluyor mu böyle canım?

kocama kalsa bugün gider antalyaya edacımm:KK1::KK1:hele son gelen doğalgaz faturalarında sonra iyice söylenmeye başldı,ne biçim memleketmiş,donucakmışız,hayır eskişehir sanki çok farklı:KK19:

yazın 2 ay nefret edip diğer tüm aylarda sevip helede kışın aralık-ocak-şubatta her gün tekrar tekrar aşık oluyorum bu şehre :KK9:

hehe diyo zaten allahım acı çocuguma kız evlat olursa sabır sükunet ver diye:)
oda kendınden korkuyo

edacım maşallahın var keyıflı şeyler bunlar ya anlıyosun sen ne güzel

bu durum bazen iyi olmuyor. mesela benim kocam kimliğe göre akrep ben ona yıllarca akrep gibi davrandım ama ne kavgalar ettik geçinemedik. akrep erkeğini tanıyorum yaptıklarımı sevmemesi imkansız çünkü iyi biliyorum burçları ama ne yapsam yaranamadım inanırmısınız evliliğimizin 5. ayı bu böyle gitmeyecek anladım annesini aradım babasını aradım laf arasında sordum yanlış mı yazdırdınız diye yooo diyorlar en sonunda tak etti canıma deniz kenarı bir kafedeyiz anneni ara ciddi ciddi sor de:KK23:dim. sordu ayın 15 i doğru yazdırdık diyor. kasım 15 kimlikte.... illa dedim yanlış bu başkasına soralım gerekirse hastaneye sorarım dedim. neyse ananesini aradı kasım değil ağustos 15 dedi. ohhhhhhhhhhhh dedim ya her dk kavga ediyoruz. normalde çok seviyor biliyorum ama ne yapsam huzursuz bende akrep nasıl isterse öyle davranıyorum birde akrep burcu istediğini direk söyleyemez söyleyemez diye bastırıyorum bende senelerce kavga ettik sonunda öğrendikte aslan olduğunu ben koç o aslan şimdi çok daha uyumluyuz hemde kasmadan normalde ben akrebe uymuyordum sırf ben uymaya çalışıyordum kasıyordum şimdi ise kasmıyorum ohhhh istediğim gibi davranıyorum şimdi eskisinden kat kat seviyor... çözmeseydik bu burç işini ben bildiklerimin zararını görecektim

edacım o zaman benimki tam bi aslan.
yemeyi de yedirmeye de bayılır.
doymak için değil zevk için yer ve yedirir.
peki böyle sadce yükselenine uyanlar kendi burcuna uymayanlar oluyor mu böyle canım?

bazen tamamen yükselene uyuyorlar bazen yarı yarıya bazende hiç... ama bir boğayı kova değilde anca aslan mutlu edebilir....

üffffffff bu aradaa kızlar 2 de eğitim için geleceklerdi. hala gelmediler bende hazırladım pastaları bekliyorum pastalara sarmadım ama peynirli çubuk krakeri 3-5 götürdüm hemen ağzıma sakız aldım yememek için biri beni durdursun yaaaaaaaa nasıl hoşuma gitti böyle pc başında çubuk kraker inşallah gelirler hemen yaaaaaaaaaaa

bazen tamamen yükselene uyuyorlar bazen yarı yarıya bazende hiç... ama bir boğayı kova değilde anca aslan mutlu edebilir....

üffffffff bu aradaa kızlar 2 de eğitim için geleceklerdi. hala gelmediler bende hazırladım pastaları bekliyorum pastalara sarmadım ama peynirli çubuk krakeri 3-5 götürdüm hemen ağzıma sakız aldım yememek için biri beni durdursun yaaaaaaaa nasıl hoşuma gitti böyle pc başında çubuk kraker inşallah gelirler hemen yaaaaaaaaaaa

evet o zaman benimki aslan.
aslanı anlattın ona daha çok uydu canımcım.
ben de şu anda yavaş yavaş acıkıyorum valla.
acıkmak da değilde canım bişiler yemek istiyor....

evet o zaman benimki aslan.
aslanı anlattın ona daha çok uydu canımcım.
ben de şu anda yavaş yavaş acıkıyorum valla.
acıkmak da değilde canım bişiler yemek istiyor....

ben portakalımı yedim üstüne yeşil çayımı içiyorum ikramlarıda poşete koydum boş yere nefis terbiyesi yapmayayım...

ama dediğin gibi canım çektiğinde yemem için havuç, salatalık getirirdim ben ama unuttum :KK43:

ben portakalımı yedim üstüne yeşil çayımı içiyorum ikramlarıda poşete koydum boş yere nefis terbiyesi yapmayayım...

ama dediğin gibi canım çektiğinde yemem için havuç, salatalık getirirdim ben ama unuttum :KK43:

ben de bir tane elma yedim şimdi cnm

ben sadece çorba içtim onuda zorla midem küçülmüş herhalde ekmeksiz bir tabak çorbayı zor içtim.bu arda sinemden haber alan varmı

kızlar bugün çok soğuk dondum.:KK9: kuzucum uyuyor gidip sarılıp yatayımda ısınayım bana müsade

öhöm öhömm:KK42::KK42:kaptanınız buz gibi havaya rağmen 50 dakika tempolu yürüyüp gelmiştir:nazar::nazar:

X