Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

neden sus pus olduk yavv?
kızlar benim yine eşim pazar günü afyona gidiyor
Allahtan bu kez 8 gün kalıp dönecek. yani haftaya dönecek inşallah.
canım biraz sıkıldı yine ama yapcak bişi yok

allahtan 8 günmüş meleğim,göz açıp kapayıncaya kadar geçer,hem özlersiniz birbirinizi

off bizimde belli olmayan urfa işi var,bakalım şubatta belli olcakmış,eşimde müdürlerine falan iyice kızmaya başladı,sanırım biz toptan gidicez buralardan,zaten eninde sonunda eskişehire gidecektik sanırım bu biraz hızlanacak

eskişehir güzeldir yaaaaa.
Senin eşin ne iş yapıyor canım?

eskişehir güzeldir yaaaaa.
Senin eşin ne iş yapıyor canım?

afet acil durum müd.satılalma memuru canım,benim eşim eskişehirli melekcim,biz daha öncede söylemiştim eşimle nette tanıştık,o sırada m.e.b 4/c geçici personeldi,biz 2010 şubatta tanıştık,nisanda kpss punaıyla tercih yaptı,bu arada bende çorumluyum,ilk 2 tercihi çorumdu,ve 1 er kişi alınacaktı,2.tercihle haziranda yerleşti,mucize gibi,sonra nişan ardından ekimde düğün yaptık...ama burayı pek sevemedi eşim,sonuçta eskişehir nere çorum neresosyallik yok burda,ee bide kimsesi yok,biraz bunalıma girdi falan,neyseki geçti o günler ama aklının bi köşesinde eskişehire hep geri dönme
fikri vardı,bakalım kurum ve şehir değiştirmek için başvuru yapacak:26::26:

bizimkıde gitsede 1-2 ay alemlere aksam

delürdün mü sen gızzz. 4 ay kaldık da aklımı yitiriyordum artıkın
tabi bunun güzel yanları da vardı. Istediğim kadar gezip tozup alışveriş yapmak gibi.
Heheheyyy eteğimi giyebilcem en azından . Bu açıdan bakınca da güzel

neslim ne güzel memur işte çok hoş.
Biz de eşimle memurrruz o yüzden zaten eğitim meğitim seminer delirtiyorlar beni.

melek allahtan senın yok semıner egıtım falan,,valla benım boyle gıtmelı kalmalı bi işim olsaydı bızımkı benı işten çıkarırdı yada hiç evlenmezdı:)
bende müşteriye çok gitmiyorum arada bi gtsemde haberı olmuyo:)hehehe
napalım iş bu yani

bizim de uyap eğitimlerimiz oluyor cnm. 7 günlük falan.
benim eşim ona bir şey demez çünkü iş icabı. kendide gidiyor sonuçta.
ama ben onu çok özülüyorum yaa esra. doyamadım kuzuma yine gidiyor püslüküm benim.

ay benim eşimde gitse 1 2 ay hiç fena olmaz.dünyemek yapmadım kahvaltı hazırladım diye söyleniyo kahvaltıyı onun arkadaşıda hazırlıyomuş sofradan kalkınca bi kere eline sağlık demez akşam akşam sinir etti beni bende akşama bişey hazırlamayacam aç kalsın görsün gününü.nasıl olsa ben yemiyorum çocukların karnını doyururum oda ne yerse yesin

evet memur ama işyerinde çok huzurlu değil melekcim,bakalım bizim için hayırlısı nasılsa öyle olsun,o benim için buralara geldi sanırım fedakarlık sırası bende,ama işte burdan ailemden ayrılacak olma fikri beni çok üzüyo

sen çok fenasın yaaa

kıyamamm sana,canım neyseki bu sefer zaman kısa

acaba onun arkadaşı aynı zamanda ev işleri yapıp,2 çocuğada bakıyomuymuşkızdım valla

BEYAZ ÇAYIN FAYDALARI

1. Zayıflamaya yardımcı olur
2. Virüsleri öldürür
3. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir, kanserden korur
4. Florid ten zengin olduğundan dişlerde plak ve çürük oluşmasını önler
5. Beyaz çay yeşil çaydan daha kuvvetli anti-viral ve anti-bakteriyel etkiye sahiptir.
6. Kuvvetli antioksidandır
7. Tansiyon ve kolesterolü düşürür
8. Kemiklere faydası olur. Osteoporozda faydalıdır.
9. Cildi güzelleştirir.

HİPOGLİSEMİ VARSA ÇAY İÇMEYİNİZ

Yemek sonraları kan şekeri düşmesi varsa çay içimek (siyah, beyaz, yeşil farketmez) kan şekerini düşürür. Bu nedenle hipoglisemi varsa içinde kafein olan çay, kahve ve kola içilmemelidir. Bu kişiler diğer bitki çayı yani rezene, papatya, ıhlamur gibi çaylardan içmelidir.

AŞIRI ÇAY İÇENLERDE TİAMİN VİTAMİNİ AZALIR

Aşırı çay ve kahve içenlerde tiamin’in vücuttan atılması fazladır. Bu nedenle B1 vitamini yani Tiamin azalır. Günde en fazla 3 bardak çay içilmelidir.

DEMİR EKSİKLİĞİNE BAĞLI KANSIZLIK VARSA ÇAYI YEMEKTEN BİR SAAT SONRA İÇİNİZ

Kanınızda ferritin denen demir az ise veya demir yetmezliğine bağlı kansızlık varsa çayı yemekler arasında ve yemekten 1 saat sonra içmelidir. Çay gıdalarda bulunan demirin emilimini bozar.

Offfffffffffffffffffffffffffffff
artık mesai bitmeli ve eve gitmeliyizzzzz

bence bitmesin mesai üfff yetiştiremiyorum yaa bu yemeği yedikten sonra göz açıp kapayıncaya kadar çıkış saati oluyor ya 15-20 dk ya çıkarız biz son mesajlara bi bakayım...

ayyy benimkide hep söylenir bekarken yapıyordum ben bunları senin varlığın neyi değiştirdi diyor bazen bende ayak ayak üstüne atıyorum varlığımı hediye ediyorum işte üstüne senin birşeyler yapman lazım diyorum

hazırlama böyle durumlarda arkadaşın ne yapardı de sonrada eeeee her zaman benden yedin birazda arkadaşından ye ne yaparsa söyle bakalım ben yapayım arkadaşın gibi de

ne kadar güzel olsada eskişehir ailenin yanından güzel olmuyor ben antalyadayım. ailem antepte hala antep yolları gözlüyorum döneceğiz diye

ben işlere dalmışım. Allah kavuştursun güzelim hayırlısıyla...

bizimki süper yemek yapar birde acı olmasa (salya sümük yersin) çay hele türk kahvesi üff üfff beğenmezde herşeyi dağınıklığı bırak sadece 1 bardak sehpanın üstünde kalsın, yada örgüm torbasında değilde koltuğun üzerinde unutulmuş olsun offf kıyamet kopar

kesinlikle kalırdım kalmama gibi bir ihtimal bırakmazdı zaten ne mazeretler ne uyuzluklar bir şekilde problem çıkarırdı.... ha bunları geçip gittim dönüşümde kara kara düşünürdüm beni nasıl bir felaket bekliyor diye............ o yüzden sende kal bozma keyfinizi.......

ne kadar güzel olsada eskişehir ailenin yanından güzel olmuyor ben antalyadayım. ailem antepte hala antep yolları gözlüyorum döneceğiz diye

benimde içimi burkan bu zaten edacımailem,arkadaşlarım işim hepsi burda,bide ben zaten çok düşkünüm aileme,bakalım ya hayırlısı artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…