Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

hee en popüler lafları da o cnaım.
orjinal şeyleri seviyolarmış.
orjinal kadın yoktur canım de sen de ona.
olsaydı bütün kadınlar bıyıklı gezerlerdi de.

hiçç dimi al sana orjınal hatun deyip bıyıklarımızı bursak karşılarında belkı yola gelırlerr:)

bızımkı makyaja saça bulaşmıyodu bide ben sarıyım ama öyle tanıdı bişi demıyodu
ama bazen postişleri takıp saçı bele kadar uzatıp fön cektırıp bide full makyaj yapınca uyuz oluyooo
ya cıkar sunları koca kafalı oluyosun dıyo kıskançççççç tabi 2 tel saçınla kıskanırsın benı dıyorum

benımde boyle bı anım var hatta oglen kızlara anlattım koptular
ben ozaman cok üzülmüştım ama sımdı cok gülüyorum
böyle güzewl afili b tan.. giydim bigün
gördü hahahahaha askım sumoculara benzemişin dedi
2 gün odaya almadımm

esraaaaaallah iyiliğini versin emi,bugün formundasın yavrumm

ya benimkide kg konusunda takıntılı değil allahtan,hatta ona kalsa zayıflamasam daha iyi,ama sağlık ve çocuk söz konusu olunca bişey demiyo

neymiş kadın dediğin biraz etli butlu olcekmiş,tutunca eline gelcekmiş

Son düzenleme:
sinemın işi aradım ızınlıymıs kızlar carsambadan berı
hastalandı heralde kuzum yaaa

öyle ama neslim. hakediyorlar bazen.

ohaaa terbiyesize de bak hele.
şimdi giy karşısında gez o zaman da sen odadan 2 gün çıkamazsın

bunu bende dıyorum
bak kadın etlı butlu olcak,böyle bi vurdunmu jöle kıvamında bla bla diye 10 sn sallaancak O baldırlar
ne şanslı adamsın laa ben cıkmışım karşına diyorum
öyle aval aval bakıyo:)
üfffff bugün anlamsız bi enerjım var hayırolsun ınsallah

size sorayım bu arada kocanız haftasonu full ders calısmak zorunda olsa sızdende yanınızda kalmasını istese özluyorum dese bana çay çorba kım yapcak dese
kalırmıydınız diger taraftada kuzene gitmek ıstıyosunuz,mecburı degıl ama istiyosunuz..
napardınızz:)oylama yapimm

heee bi ara boyle kalın polar eşofman giyiyodum farketmıyodu şimdi kısa gecelıklerı gıyıyorum ama yıne ı ıhhh:)
ıntıkammmmm ıntıkammmmmmm
zamanında cok cektırdı bırazda o çeksın
ciddi ciddi düşünüyo cünkü artık benı sevmıyosun falan dıye,bugüne kadar sevdıkte neoldu efes zengın oldsu dıye absürd bi espri yapıyorum ortalık ıyıce soguyo
valla buzamana kadar tanıdıgım en gıcık ınsanla evlıyım ama bı yandanda cok sevdıgım ve benı cok eglendıren bı adamla evlıyımm:)
çok aglatmıştır çok delırtmıstır ama cokta sevmıştır.:)
aşkım depreştii

sinemın işi aradım ızınlıymıs kızlar carsambadan berı
hastalandı heralde kuzum yaaa

oyy kıyamam yaaa,hay allah normal telide yokki bende,inş.önemli bi şey yoktur:26::26:

hımm aynı şeyi bizim beyefendide isterdi kesin,peki ben ne yapardım:26:,kuzene giderdim kesin ama öyle çok kalmadan eve gelip kocişede vakit ayırırdım,ne yardan ne serden yani

bu arada esramm sen hep enerjik ol ya bak bizede bulaşıyo enerjin

bak kadın etlı butlu olcak,böyle bi vurdunmu jöle kıvamında bla bla diye 10 sn sallaancak O baldırlar

müdürüm nolu melek diyo karnım ağrıdı esra bi gitttttttt kızım yaaa

çok gülmeyin kızzzz bunlar bizim kilolarımıza taktıgımız sevımlı maskeler:)
şahsen kılo takıntılı biriyim ama bazende dalga geçmek eğlencelı oluyo ama kendı kendımle sadece ben dalga geçmeliyim

hee bu arada bizim yılbaşı esprımızı söylıyım sıze
arabada giderken benım kocacım gfeyık olsun diye üfff şuan noel babalar ne yapıyo acaba dedı
ne yapcaklar geyık yapıyolardır dedım
ama hanı bazı anlar böyle çatlarsınız ya gğlmekten ortada bi sebep yokken bile
haykırarak böğüre böğüre kahkaha attık resmen:)

bıde ben şunu farkettım çok enerjıksen çenem hiç susmuyo benım hiççç

delüsünnnn sen

aynen yaaa,zaten karnım ağrıyo reglden dolayı,bide bu esra yüzünden daha fena oldum

ayy susma sen zaten,depresif esra çekilmiyo vallaa

akşam kocası alcak onun enerjisini nesli dur sen yafrumm

esraa gitme kız kuzenine
akşam yrgun olcan sen uyanamazsın sabah ;
kocana hizmet et

delüsünnnn sen

aynen yaaa,zaten karnım ağrıyo reglden dolayı,bide bu esra yüzünden daha fena oldum

ayy susma sen zaten,depresif esra çekilmiyo vallaa

senmı benmıııı
depresıf halımı ben bıle cekemıyorum,sen bide sinirli halimi görsen of diyorumm:)

akşam kocası alcak onun enerjisini nesli dur sen yafrumm

esraa gitme kız kuzenine
akşam yrgun olcan sen uyanamazsın sabah ;
kocana hizmet et

yaw aklımda kalıyo bı yandan ama neslının dedigi gibi bi gider gelır sonrada herıfle ılgılenırım:)
bugün diyokı yaw ders calısırken çay içmek isiyoprum çay nasıl yapılıyoo:)
ya dedım bı gıttt sen nasıl bı ınsansınn,bukadar cehalet yuvası oldugunu bılsem evlenmezdım senle
mılletın kocası ıyı kötü karnını doyurur yumurta yapar hazır corba yapar makarna yapar
bizimki çay demlemekten aciz
demliği görünce aaa ibrik diyo
ama geçen hafta ev biraz dagınıktı bak dagınıklıga gelemez el atar ilaaa
sinirli sinirli diyokı esra yaaa gel topla şu evi valla ugur dundar baskına gelecek, ben tabi yerlerde

slm kızlar oo coşmuşsunuz neslıcım aşkolsun kılomu yanlış yazmışsın oy gorunce aklım başımdan gıttı 78.5 olucak canım

kızlar listeyi gördüm bu hafta çok kötüyüz dördüncülükten kurtulalım dedikte sonuncu olalım demedik:18: neyse haftaya yükselişe geçeriz inşsllah

kızlar listeyi gördüm bu hafta çok kötüyüz dördüncülükten kurtulalım dedikte sonuncu olalım demedik:18: neyse haftaya yükselişe geçeriz inşsllah

benimkide kıçının altındaki örtüyü düzeltmekten aciz. bir de düzelteim kalkda diyince of pofff
dangoz yaa.
ama çay kahve yap desem yapar hemen.
püslüğüm benim...

yavv sonuncumu oldukk bu hafta. vay anasınııı.
hemen toparlanıyorum

hepımız yılbası magduruyuz arkadaslar üzülmeyın bu hafta toparlanacaz ınsallah..

yalnız 2 aydır falan dıkkatımı cektı nerdeyse takımca regl oluyoruz..ben bu hafta regl olcam varmı benımle bırlıkte olacak olan arkadaş
bu hafta diyet konusunda sıkarız kendımızı ama bırazcık odemlı bi hafta olabılır sanki

slm kızlar oo coşmuşsunuz neslıcım aşkolsun kılomu yanlış yazmışsın oy gorunce aklım başımdan gıttı 78.5 olucak canım

semaaaaayy nasıl böyle bi hata yaptımki yazarken yanlış yazmışım,ama aldığın kiloda ve yüzdede sorun yok,listeyi bide kontrol ettirmiştim 2.takıma,onlarda sorun yok demişti
demekki gözden kaçmış,paylaşım alanında hemen düzelttim canım,sorun yok

maalesef canım,inş.haftaya daha güzel olucanı düşünüyorum ve inanıyorumm

Son düzenleme:

ayy adamların kulağını çok çınlattık bugün melekyazık kız onlara

canımcım sonuncu olmadık aslında ama sonlardayız yinede, daha takımların hepsi listelerini paylaşmadı

ben bugün oldumkiievet genelde hep aynı anda oluyoruz

benim de 10 günüm falan var kızlar regl olmama.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…