Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

günaydın takımın güzel hatunları kadroyu kalabalık görünce sevındım:)herkes burda maşallahhh
dün akşam 1 saat yürüdüm vew benım 1 saat yürüyüşte yaktıgım kaloru 360-365 arası oluyor..5,5-6 da yürüyorum genelde

bide dün akşam tipik bir volkan vakasıyla daha karşlı karşıya kaldım sinir etti benı yıne
saçıma başıma makyajıma karışmayan adam dün aksam elbıselerımı denerken
aa o olmaz,aa bunu dışarda giydirmem,aaa tayt hiç olmaz bıdı bıdı vıdı vıdı
ya arkadaş ben bunları sevgılıykende nişanlıykende giyiyodum iyimisin sen hatırlamıyomusu dedım
ozaman gözümden kaçmış artık giyme,istemıyorum giymenı
diz hizası hadı neyse,altı olursa makbul,üstü asla diyor...
hem zayıfla zayıfla diye beynımı yedi,hemde zayıfladıkça daha önce farketmedıgı şeylere karışmaya başladı
ben bu adamı napacam yaaaa

denicem gideyim alayim geleyim bari
valla dedigim gibi biz biraz hiz manyagi bir aileyiz esim eskiden su sporlari egitmeniydi doga yuruyusleri kaya tirmanisi yamac parasutu hatta ve hatta kiteboart windsurf :129::129:
simdi bi tek motor kaldi oda totoşumuz buyudugu icin bi onu yapabiliyoz hehe
68 kilodan 94 kiloya cikinca kaldi hepsi yapamadi

ahhh bu erkekler
ya tatlim ben de 5-6 da yuruyorum benim 250 kalori diyo :44:

benimde koşu bandım vardı ama sattım(çok zayıfim ya)ama dışarıda yürümek daha zevkkli açık hava

benimde koşu bandım vardı ama sattım(çok zayıfim ya)ama dışarıda yürümek daha zevkkli açık hava

bende sattım eşim salonda istemiyor yatak odasında oraya da gidemiyorum akşamları yanımda dur diyor... e gündüzde dışarısı dururken neden onun üstünde kalayım???? evdeyken daha çok askı olarak kullandık

eeee yakıştıkça sana kısıtlamalar geliyor halbuki sen zayıfladıkça o kıyafetlerin tadını çıkaracakken yaptığına bak

ben 1300 lerden 1700 kaloriye çıktım o yüzden vermiş olmayı beklemiyorum. açta olsan tokta olsan yazdıklarımı yiyeceksin dedi diyetisyen yiyorum bende oooohhhh

oh afiyet olsun diyetisyenin bir bildiği vardır elbet.ye diyosa ye boşver.biz yemiyoruzda ne oluyo aynı kiloda kaldık

benn diyetisyene gitmiyorum eskiden akapunktur yaptırdım ama devam etmedim.kendi diyetimi kendim yapıyorum.sonuçta kilo vermek azim işi irade işi eğer kilo veremiyorsan diyetisyende verdiremiyor diye düşünüyorum

kalori hesabı yapmıyorum,dikkat ediyorum akşamları hafif şeyler yiyorum.tatlı .tuz yok ekmek 2-3 dilim ,yağsız yemek yapıyorum kendime özel.bide kçamak yaparsam öğlen yapıp akşamı bişey yemiyorum.

günaydın arkadaslar size cok katılamıyorum farkındayım ,ama bomba gıbı donucem haberınız olsun :)
bıldırıme gelınce 88.3 kg
300 gr artıdayım özür dilerim hepınızden

günaydın gençlikkk
malesef 85 in altında giremedım yeni yıla
bıldırım 85,4..
geçen hafta 86,2
fark 800 gr
yanı güzel bi rsonuc yapacaktımbu hafta ama malesef 1 kıloya bile ulaşamadım
500 gr daha vermıs olsaydım 84,9 ile hedefıme ulaşacaktım piff

0,8/86,2*100=0,93
böylemıydı yahu
her defasında acaba böylemı yapılıyodu dıyorum safmıyım neyım:44::44:

günaydın kızlar,hayırlı cumalar hepinize

sabah diyetisyendeydim,maalesef bu hafta,bu ay,ve hatta bu yıl sonu hedefime ulaşamadım

1400 gr vermem gerekiyodu,500 gr vermişim sadece,ama yağdan 600 gr gitmiş şu ana kadar toplamda 9,1 kg oldu,bunu 5,2 kg su yağdan gitti,buda 21 paket yağ yapıyobu örneği sabah diyetisyende verdi,vee rahat olmamı,onun için önemli olanın her hafta istikrarlı bi şekilde yağdan kilo veriyo olmam olduğunu söyledi

birde bu hafta paronoyak şekilde tartıyla haşır neşir oldum,sabah,akşam,kıyafetli kıyafetsiz,wc sonrası sürekli baskülün üstündeydim,artıık kıyafetlerimin bile kaç gr geldiğini biliyorum

onuda yasakladı diyetisyen,biraz rahat ol ,psikolojini bozarsan ne kadar sıkı diyet yaparsan yap kg veremezsin dedi...ve son sözü yılbaşı akşamı serbestsinnnn tabi sonra dikkat etmek koşuluyla

Son düzenleme:
günaydın arkadaslar size cok katılamıyorum farkındayım ,ama bomba gıbı donucem haberınız olsun :)
bıldırıme gelınce 88.3 kg
300 gr artıdayım özür dilerim hepınızden

günaydın kuzuşumm artı hiç hiç üzülme,ayrıca bomba gibi dönücem demen bile şahane bişeyyy
günaydın canımm

800 gr küçümseme esram,ne yapalım başka hedeflere artık,meselaaa 14 şubattt

benn diyetisyene gitmiyorum eskiden akapunktur yaptırdım ama devam etmedim.kendi diyetimi kendim yapıyorum.sonuçta kilo vermek azim işi irade işi eğer kilo veremiyorsan diyetisyende verdiremiyor diye düşünüyorum

bende akupunktur yaptırdım devam etmedim aynen yanlız ben akupunkturla ilk kez diyet nasıl yapılır öğrendim. migren ağrılarımı ve insülin direncimi söylemiştim daha çok o konulara dikkat ettiler ve ben yememeyi öğrendim yada yemeden de başımın ağrımayacağını sakin olabileceğimi... o yüzden akupunktur benim dönüm noktam niye devam etmedin derseniz kulağımda o şeylerle gezmesini sevmiyordum ve benim kulağıma acaip acı veriyordu. birisi bana çarpsa sokakta nerdeyse gırtlağına yapışasım gelirdi acıdan

***1.TAKIM 289.ETAP***

T_N ( 79,7/ / / %)
sinem866 ( 88 / 88,3 / -0,3 / -0,34%)
spirochet (86 / 86 / 0 / 0 %)
fitsema ( 77,9 / / / %)
garden (86,2 / 85,4 / 0,8 / 0,93 %)
mlkfth (83,9 / / / %)
fefilifa (75,8 / / / %)
tasan (74 / 72,5 / 1,5 / 2,1 %)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…