Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

esracım ben ilk ay 9 kilo verdim. 1. ayda yani düşün.
2. ayda da 8 kilo vermiştim sanırım canım. sonra giderek düşecek moral bozmak yok demişti diyetisyenim.
hatta sana da söylemiştim. 7 lerde pek gözüm kalmadı sanırım :)

elif,eda ve sema kaldı kilosunu bildirmeyen:26nlarda geldinde listeyi paylaşıcam,pek keyfim yok bugün,kiloda verememişim zaten

melekcim bende dün aynen senin gibi daha az çıkmıştım ama bugün sadece 100 gr eksi

sanırım bu kilolarda çok kaldığım için gitmesi zor olucak

esraaa ben 2000 den beri burdayım,düşün 18 yaşında başladım burda çalışmaya,insanın zoruna gidiyo,dün ağzımdan artık olmuyo,ne istiyosanız yapın dedim,planlı değil yani,adam bugün işkura falan ilan vermiş,bakalım kim gelicekse iflas ertelemesi vermiş bi şirkete

merhaba kizlar
sanirim kendimi diskalifiye edicem takima hic katkim yok
sabah tartim kafayi yedi dun 75.8 tartiyordu
bugun 80.2 tartti
komsumun tartisina baktim 74 cikti ne yapacagim ben nesli hangisine inanacagim

esraacim sen ogrenebildin mi diyetisyenin adini:26:

ayy elifim ne karışık olmuş,bence ikisinin ortasını yapalım 75,8 ne dersin:26::26:

kızlar sanırım ben yılbaşından sonra işten ayrılıcam
hayirdir kuzum yaaa :26:
canim benim senin icin zor olacak lakin nasil mutlu olacagin bilinmez belki isten ayrilmak sana daha iyi gelecek
tebdili mekanda ferahlik vardir diye bosuna soylememis atalarimiz..
hakkinda hayirlisi olsun tatlim takma kafani hersey olacagina varir

ayy elifim ne karışık olmuş,bence ikisinin ortasını yapalım 75,8 ne dersin:26::26:

tamam nesli en kisa zamanda yeni tarti almam gerekecek sanirim

hayırlısı olsun neslıcım sonucta herkes para için çalışır,sen 3 aylık maaşını alamamış biri olarak ve ara ara böyle maaşını geç alan biri olarak,oraya yapacagından cok daha fedakarlıgı yapmışssın fazlasına gerek yok..
profesyonel olmak lazım,hemen iş ara bırak heryere cv ni..
oyle bura benım yuvam ben burda büyüdüm fedakarlık yapayım falan boşş inanki...
kımse kımsenın gözünün yaşına bakmaz..ama tazmınatını almadan cıkma..
ayrıca iflas eşiğinde,çekleri falan varmı yazılan,,
çek ödemelerı kısmına gelmisse bi şirket,batmak kaçınılmazdır..
vergı nosu varsa bakım merkez bankası kayıtrlarına,,pıyasaya nekladar borcu var

canım yok konusmadım kızla daha
ama yerı bakırkoy ist caddesınde capacıty ve carousel varya onun karsısında kalıyomuş hemen..
ögrenırım bugün adını

***1.TAKIM 288.ETAP***

T_N (79,8/79,7/0,1 /0,13%)
sinem866 (88,8/88 /0,8 /0,90%)
spirochet (85 / / / ) kilosu 2'ye bölündü
fitsema (78,2/
garden (87,1/86,2/0,9 /1,03%)
mlkfth (84 /83,9/0,1 /0,12%)
fefilifa (76,2/75,8/0,4 /0,52%)
tasan (76,5/74 /2,5 /3,27%) yeni üye hedefi 60 kg

1.TAKIM ORTALAMASI

haklısın esracımm...eşimde tazminat konusunda çok ısrarlı,sonuçta 13 yıllık emek var...
valla canım çek yokta (yasaklı) birsürü protesto olmuş senet var,ve hepside icrada,arabalar bağlı,çalışılamıyo,hatta geçenlerde ofisten 3 ad pc yi bile hacizciler götürdü
durum o kadar vahim yani,yaa kötü günde bırakıp gitti pozisyonuna girmek istemiyorum ama bende bu kadar çabuk gözden çıkarılıcamı ummuyodum,neyse artık birazcık kafa dinlesem iyi olucak

hayırlısı artık elifimm
canım bende bu hafta 2 tane baskül aldım iyimii:26::26:evdeki dijital bozuldu,pilini değiştirdim ama düzelmedi,neyse arzumun normal baskülünü aldım,hatta boyunu falan ayarlama yeri var
ama eve gelince ben bi pişman oldum,gramları göstermiyo diye...neyse değiştirmeye götürdüm maalesef değiştirmediler sonra benim üzüldüğümü görünce kocişim bi tane daha dijital tartı aldı,evde şimdi 2 tane var,bi ona çıkıyorum bi ona,ama ikiside aynı gösteriyo

bu arada ben simbonunkini aldım 21 tl

bu arada az önce qarden'a mesaj yazdım ama 10 dakikadan önce tekrar özele mesaj yazamıyormuşuz,buradan devam edeyim..
öncee....1.takımda yer var mı? eski mahalleme dönmek istiyorum da:)
2.takıma girdikten sonra günlük mesaj sayısı önemli mi? (bazen uzun süre takılabilirim ama hiç giremeyeceğim günler olabilir) önemliyse de,takıma almayın,ben takılırım buralarda...

hayirli olsun tatlim
valla onca para verdim tefal aldim markayla olmuyormus
esim dalga geciyor tarti bile tartmiyor diyor
sen hic aynaya bakmiyorsun galiba sekerim dedim bozuldu hahahah

hahahaaaa:)) ben de:)))

canım hoşgeldin,bende uzun bi aradan sonra 3 ay önce geri döndüm tabii artılarla,şu anda kaptan benim,takımda yer var,günlük msj sayısı gibi kurallarımız yok ama paylaşımda önemli tabi
gelemeyeceğin zaman haber verirsin olur biter,bu arada ne zaman ayrıldın önce onu bi bulmamız lazım,birde şu anda kaç kilosun
hayirli olsun tatlim
valla onca para verdim tefal aldim markayla olmuyormus
esim dalga geciyor tarti bile tartmiyor diyor
sen hic aynaya bakmiyorsun galiba sekerim dedim bozuldu hahahah

evet elifim markaya çok takılmaeşinede iyi demişinnn

slm kızlar biraz geç oldu ama kızım için okula gittim aşı günüymüş gelemedım kusura bakmayın canlarım liste paylaşıldımı bılmıyorum ama benden giden 0.300 gr. kilo vermem yavaşladı çok zor verır oldum nedense ??

HAYIRLI CUMALARA HERKEZE ... UMARIM HAYIRLI GUZEL BIR GUN OLUR KIYAMETSIZ

***1.TAKIM 288.ETAP***

spirochet (85) kilo bildirmedi
fitsema (78,2/77,9/0,3/0,38%)

1.TAKIM ORTALAMASI 0,79%

kızlar biraz daha beklicem eğer eda gelmezse bu şekilde paylaşıcam listeyi,benimde bitirmem gereken işler var,her dakika burda olamıyorumm

Son düzenleme:

üfff bugün denetleme var Allahtan face den cebe geldi msj

***1.TAKIM 288.ETAP***

spirochet (85/86/-0,5/-0,59%) kilosu 2 ye bölündü
fitsema (78,2/77,9/0,3/0,38%)

1.TAKIM ORTALAMASI 0,72%

liste tamamdır kızlar,haydi ben paylaşımaa,görüşürüz sonraaa

Son düzenleme:
edacımm nihayet canım,neyseki listeyi paylaşmadım,hadi seni bekliyorummm

çok özür dilerim tatlım ya bu kalite denetimini geçiremedik bir türlü bugün anlaşmalı şirketimizden geldiler haftaya çarş-perş de ankaradan gelecekmiş bir ekip üfff boğuldum kaldım masam klasör dolu gitsinlerde yazarım sizlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…