Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

elıfcımmm sen nerde oturuyodun??ben senın ıst.da oldugunu bılmıyodumm
bu arkadas bakırkoyde bıyere gıdıyo capacıtynın karsısında

sağol yavrum. sonunda 42 ye merhaaba dedim. ok sen burda olduğun zaman söle yüzümü silmeden resmimi yüklicem ok. sonra düzeltir silerim. ama burdayşım diye yaz müsait olduğun bi zamanda

elıfcımmm sen nerde oturuyodun??ben senın ıst.da oldugunu bılmıyodumm
bu arkadas bakırkoyde bıyere gıdıyo capacıtynın karsısında
Evet tatlım istanbuldayim hatta sana sormuştum sen hangi semttesin bende istanbuldayim demiştim atladın sanırım
Basaksehirdeyim ben.. Capacity i hiç duymamıştım Bakırköy'e alışverişe giderim :44:
Tam isim alsan olur mü karar vermem lazım bi diyetisyene acil
sağol yavrum. sonunda 42 ye merhaaba dedim. ok sen burda olduğun zaman söle yüzümü silmeden resmimi yüklicem ok. sonra düzeltir silerim. ama burdayşım diye yaz müsait olduğun bi zamanda

Süper ya benimde 42 eteklerim oluyor hatta bugün eltim sen zayıfladın mı dedi
Tamam tatlım karşılaşırsak derim

bugün cuma kliloları ne yaptınız.kaç kilo verdiniz benim kilo durdu inatla gitmiyor sinir oldum

günaydınnn kızlarrrr
bu sabah evden çıkamıycaz diye umutlanmıştım ama yollar açıktı geldim işe mecburen
elıfcımmm komşu sayılırmışız bende atakentteyım,başaksehırle yakın sayılır:)
kılo bıldırımıne gelınce utanarak yazıyorum
87,1-86,2=900 gr

0,9/87,1*100=1,03
sağlama mı yaparmısınızzz

takıma yeni üyeler gelmiş,
hepiniz hoşgeldiniz kızlar.
listeye haftaya girecek olsam da sabah ben de tartıldım. 1 kilo almışım(
neyseki haftaya kadar veririm diye umut diyorum.

eşimle durumları soranlar olmuş.
sorunlar tamamen çözülmedi, ama halının altına süpürdük.
tamamen çözülebilmesi için eşimin psikolojik destek alması gerekiyor, onu da ısrarla reddediyor...

elifcimmm demekki bedenen incelme var canım,eltin farkettiğine görediyetisyenide iyice araştır bi bakalım canım
ben geçen hafta 76.5 şimdi 74 kiloyum yüzdeyi hesapladım umarım doğrudur %3.26
özlemmm kız 2,5 kg vermişsin,dahada kilom durdumu diyosuntebrikler tatlım,bu hafta listedesinnhesaplamanda 3,27 olucak
günaydın esrammm900 gr gayet iyi bence,hedefine 1,2 kg kaldııı
burcumm çabuk gelen kg çabuk gider,eminim haftaya eksi bildirim bile yaparsın
gecen hafta :88.8 buhafta :88.0 görüşürüz kızlar

sinoşummm çokmu yoğunsun bebeğim ce deyip kaçmışın:26::26:ayrıca 800 gr içinde tebrikler

tekrardan hepinize günaydın kızlarcımmhayırlı cumalar

bende durumlar hiç iyi değil,güya bu hafta pro ağırlıklı beslendim ama tam bi fiyasko oldu,kabızlıkta cabası tabi,dün bile bugüne göre daha azdı kilom ama bu sabah 79,7 çıktım

2 haftadır 100 gr veriyorum,takıldı kaldıve hedefime 1400 gr var bu hafta hergün spor yapıcam ve asla kaçamak yok,haftasonu bile

baktımda benım 85 kılo hedefım 30 kasım içinmiş,30 aralık geldı nerdeyse ben hala varamadım hedefıme
salmadım aslında ama kılo vermemmi durdu nedir,daha hızlı vermem gerekıyor aslında,spor desem spor yapıyorum haftada en az 4-5 gün..
haftaya elma diyeti yapsam anca verırım ben bu 1,2 kıloyu..
evet evet ben pazartesi tekrar 5 günlük elma diyeti yapıcam
hiç itirazz etmeyın bana,valla yapıcam billa yapıcamm

moralini bozma bendede öyle oluyor.bazen vücut diyete tepki verirmiş.ve kilo vermeyi durdururmuş diyetini değiştir farklı şeyler ye.elma diyeti iyi fikir

kızlar bugün kendime bakım yapıcam saçımı kestirip boyatacam öğleden sonra görüşürüz.

kızlar sanırım ben yılbaşından sonra işten ayrılıcam

selam yavrular hayırlı cumalar.
ben de anca girebildim nete nasılsınız bakalım. sabah tartıldım 83,9 um yavrular. aslında dün falan daha azdım ama bu sabah neden se böyle çıktı.
artık gram gram vereceğimi söylemiştim size.

esracım sende de aynı şey olabiliceğini söylemiştim. artık yağ miktarı azalıyor ve azaldıkça da kilo vermemiz yavaşlıyor.
ama benartık her gün spor yapmıyorum haftda 3-4 gün yapıyorum.

neslicim üzülme özel sektör öyle oluyor maalesef. çok takmamak lazım iş bulunur. kim nerde çakılı kalmış ki?

valla ben burda çakılı kaldım galıba
debelendıkçe dahada dibe iniyorum balçık mübarekkkk
neyse ılk etapta hayata dair planım burdan kaçmak üzerıne bakalım kısmettt

melekcım şubat ortalarında 7leri görürüsün diye düşünüyorum
bende marta razıyım valla
dedıgın gibi yag azaldıkca kılo vermede azalıyor..
2 kılo verdıgım haftalar oluyodu başlarda ne güzelll

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…