Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

canım teşekkür ederim ama ben hala tombişim ya.
tamam eskisi gibi obez değilim amma balık etliyim hayla.
tamam çok zayıflığı sevmiyorum ama bu kadar balık etli olmak da hangi balık diye sorarlar adama

balık olmanında bi adabı var dimi ama yaaa:)
hamsi olmak dururken neden balına olayımkiii :)
ben hamsı degılım palamutum daha gerçi

vayy vayy vayy yavru bu ne güzellık valla kocan gelınce şok geçirecek:)
kaç beden bu etek 40mı 42mi:)

hehe esramm canım benim çok teşekkürederim. kocam cmt geliyo ve benim bu etekle işe geldiğimi görrürse gerçekten şok geçircek.
ama ondan önce sanırım ben bi travma geçircem
zaten kıskançtı şimdi daha fena olcak ama olsun gelsin yeterki etek kavgası etmeye bile razıyım
bu arada etekkkim 42 beden

sanırım ben de şu anda palamutum canım

valla ben olsam kıskanırım,hatta ben senın yerınde olsam alırım mını etek yada mını elbıse öyle karsılarım onu evde:)
artık düşer bayılırmı,kıskanclıktan kudururmu bılemem:)
senın eşin kıskançmıydı kızzz,mesela ölçütü ne,ama ılk evlendıgınız dönemler için??
ve ılk zamanlarla şuan arasında fark varmı
kıskanc bi koca magduru olarak,benıde bılgılendırsene şekercımm

canım benim eşim gerçekten felaket kıskanç. bak evlendiğimizde de çok kıskançtı hala çok kıskanç
ne diz boyunda etek giyebilirim ne de elbise yani o derece.
hani bi siyah elbiseli fotomu çekip paylaşmıştım ya burda onu bile giymeme müsade etmiyor düşün artık.
krizler çıkıyor bu sebepten dolayı evde
şu anda yok diye rahatça giydim geldim işe eteğimi de.
evlendiğimizde de odundu bildiğin baya bi düzelttim ben onu ama kıskançlık düzelmiyor canım.
bana da çocuğunuz olduğunda sevgisi bölünür de o kadar kıskanmaz diyorlar ama bana hiç inandırıcı gelmiyor.
tek problem olmayan şey mayo. ona bişey demiyor bak. gelinliğime de bi şey demedi sağolsun.
belki de o zaman elinden kaçmayayım diye ses çıkarmadı ama gerçekten bazen oturup hüngür hüngür ağladığım olUOR.
bak mesela yazın bi düğüne gidiyorz. güzel bi elbise aldım onu giydirmedi biliyormusun. oturdum ağladım hıçkıra hıçkıra içimde bıarktın herşeyi diye
ama hiç o küonuda acımaz herşeye tamam der peki der ama kendimi kessem de hayır dediyse bi kıyafetime asla giyemem.
tayt giyemiyorum ben ya çizme tayt giyemiyorum. (nasılsa baya kilo verdim diye aldım çizme tayt ama giydirmiyor anam. bayramda aldık birlikte ama
dar pant.la giy tayt olmaz diyor. offf offf acım deppreşti şimdi anlatınca böyle

ben sevgılıyken giyerdım tayt çizme üzerıne uzun tunıkle ama şuan tepkısı ne olur bılmyorum gıymedım bu kış hiç
bide mesela onla sevgılıyken giydigim elbıseyı gecen gün gördü aa güzelmiş evde giycen dimi diyo:)safti dedim daha önce dısarda gıyıyodum bunu senın yanında:)
aslında o anlık tepkı verıyo kıyafet olayına,kıyafetten cok cekmedımde,bu dışarı çıkma gezme olayında bende aynen senın gibi okadar cok agladımkı
evlendıkten önce nişanlıyken sözluyken daha beterdı
şimdi sankı azcık daha rahatlamış gibi duruyor ama yınede bılmıyorum
mesela eve arkadas cagırmak yada bı arkadasla görüşmek konusunda cok cok sorunlar yaşadım
eve bıkez kız arkadaslarım geldı daha,bikaç kezde ben kızlarla cıktım ama oda vardı yanımda
ama aıleden bırıyle cıkınca sorun olmuyo,yaşıtın gelınler var cık onlarla dıyo çıkıyorum bende
ama cok zor ya takıntılı adamla ugraşmak
geçen yıl şube yemegıne göndermemıştıı resmen yüzük attık bu mevzudan
konu bıtmez bende ohhhooooo
zamanın olsada geçmiş konularımı okusan agzın acık kalır:)

ban 46 bedendim gerçi oda olmuyordu şuan 42 bedenim ama hayalim 38<40 beden olmak kendimi38 beden olduğumu düşünüyorum süper

canım okudum zaten bazılarını ben onların.
bak benim eşim o konuda bişey demez. arkadaşlarımla falan buluşurum gezerim tabi kız arkadaşlarımla.
bilir onları da nereye gittiğimi de bilir. ama en geç 8 de evde olcan der. geç kalırsam ben eşşek başımıyım diye yırtar totosunu.
face olayına karşıdır mesela. faceyi açtığımda falan ne kıyametler kopuyor anlatamam tatlım.hele bi de foto yüklersem direk boşanma sebebi fatih için :)
ama kız arkadaşlarla buluşurum da eve çağırırım da . hatta eve gelrlerse daha çok sevinir. oturun yiyin için evde der. sokakta gezmeyin diyo adam yaaa

erkek değilmi hepsi aynı eşimde bana çok karışırdı çok kavga ettil ama şimdi pek karışmıyor dışarı çıkıp gezmeme

kızlar benim internette sorun var sürekli bağlantı kesiliyor çıkmak zorundayım sonra tekrar deneyecem

kızlar bizi işler biraz karıştı,azıcık patronla atıştımresti çektim,bakalım önümüzdeki günlerde neler olucak,o yüzden çok giremeyebilirim

bu arada burcucum hoşgeldin tekrar,takıma bu hafta değilde önümüzdeki hafta girebilirsin canım,çünkü izine ayrılınca en az 2 hafta geçmesi gerekiyo,ama sen lütfen paylaşıma devam et,bu arada umarım herşey yolundaır

melekimmmm fısstık arkadaşım benim,çok çok zarif olmuşsun etekle

bu arada kocişlerinizin kışkançlıklarını okudukça valla benimkine daha bi ısındım,Allahtan pek karışmaz giydiğime,bende zaten onu rahatsız edecek şekilde giyinmem,ama taytmış,elbiseymiş ses etmez hele düğünlerde o konuda çok rahatımdır

neslim cok teşekkür ederim canım kaptanım benim.
valla sen o kocayı başına muşambala bence. ne güzel yaaa tayta bişey demeyen koca duyunca anormal bakar oldum artık benim adam nasıl bozguna uğrattıysa artık psikolojimi.
patronunla ne oldu canım? atıştıktan sonra bişey olmuyo merak etme. ohooo ben müdürümle ne kavgalar ettim de beni başka daireye göndermedi uyus :)
vazgeçemiyorlar patronlar cınımm

muşambalayım heeevalla şekercim kocamın felsefesi şudur:''hiç bişeye canını sıkma,benim senden başka kimsem yok,ben sana muhtacımm,o yüzden seni üzemem'' yani o giydiğin seni mutlu ediyosa benim için problem yokk der hepp

ayy iş konusundada bende 12 yıldır ne kavgalar ettim,ilk işim düşün ve hala burdayımmama işte özel sektör sonuçta,işyeri olarakta çok büyük çıkmazdayız,herkesin morali çok bozuk,iflas durumları söz konusu,gergin ortam biraz da,bugün ufak tefek büro işlerine laf etti,çalışılmıyo falan diye,bende dedim motivasyonumu kaybettim,isterseniz başka birini bulun,ama o zamana kadar işleri toparlarım,oda tamam bakalım o zaman dedi,hee bu arada şu saatten sonra kimse 1 aydan fazla çalışmaz,çünkü maaşlar ödenmiyo,ben 3 aydır alamıyorum mesela
bakalım önümüzdeki günler neler olucakk

erkek değilmi hepsi aynı eşimde bana çok karışırdı çok kavga ettil ama şimdi pek karışmıyor dışarı çıkıp gezmeme

biz face yüzünden boşanmanın eşiğinden döndük.bu yüzden ne eşim ne ben face girmiyoruz

bi ben dertlıyım bu konuda sanıyodum yaaa valla:)
ılerıde oturur diye umud edıyorum ama bakalım inşallah dahada feci olmaz
gerçi eskıye göre biraz daha toparladı şuan memnunum yanı:)
bizimkıde ayrı bı ılgınc sac baş makyaj ölçülü bi kıyafet bişi demezz
oda arkadas olayına takık.benı ılk buldugunda cok fazla cevrem vardı gözü korktu sanırım
bide kendısının arkadas cevresı olmadıgı için böyle haftasonları falan görüştügü
oyuzden banada veto edıyo
kendının hobılerı olsa cıksa gezse falan ozaman buda bu konuda cok takıntı yapmazdı sanırım

selam kizlar yaaaaa yine yetisemedim sizlere
sabahtan beri bi elektrik bi internet kesilip duruyor bizim sitede
giremedim kusura bakmayin
bizde kizlarla anlastik sinemaya gidelim dedik dedik demesine cikar cikmaz bi kar bi firtina allammmm donduk donduk
sinemada da isitma yokmuymus öldükkk soguktan :2::2:
evim sensine gidememistik agla agla canimiz cikti
neyse simdi geldim dusa girdim hemen size yaziyorum
ozledim sizi ben ama yaaaaaaaa

52 kilo muuuuuu ya ben 12 kilo versem yeter
canim kime gitmis bi ismini ogrensen avrupa yakasindaysa bende ona gideyim hala diyetisyen arastiriyiorum
ayyy greyfurtu unutmuşum dur bende alayım iyi oluyor akşamları... yağdan kaybetmen çok güzel az gitsin ama yağ gitsin...

heryer buzzz burası günlük güneşlik klimayı kapattım 10 dan sonra
canim greyfurtu ben hic sevmem yag mi yakiyormus :44:
suyunu portakallla karistirsak ise yarar mi acep :26:
elifteee gelmedi:26::26:merak ettim
canimm kaptancim uste arz ettim emme ve lakin giremedim iste yaa
burcu hosgeldin canim nasilsin? esinle ne yaptiniz merak ettim :26:

Eki Görüntüle 582585 Kızlar ilk defa olarak yüzümü kapatmıyorum bu fotomda.
yaaaaaaaaa ama ben goremedim yuzunu meleekkkkkkk
uf yaa neyse yine de harika gorunuyorsun sana hayranim valla
kac beden oldun bakalim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…