Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

günaydınnn canmm
senın evındekı tartı ile diyetsyen tartısı arasında fark varmı??
evde çıkanla buraya bıldırım yapıyosun dımı
tartı farklarına kıl olurumda,diyetisyen macerası bol biri oalrak:)
benım size bahsettıgım bı arkadasım vardı geçen sene şubatta diyete başlayıp hatta şubat 26da sonu yanı,şu aralık ıtıbarıyle toplamda 10-11 ayda 52 kılo verdi..şaka gibi yaa 26 şubatta 122 çıkmış diyetisyende geçen ctesi 70 çıkmış ve dktor sabıtlemeye almış 1 kılo bıle vermıycez 6 ay boyunca senı 70te tutucaz demıs
yanı kıssadan hisse imkansız dıye bişey yoktur.
bizm hatun 52 kıloluk bi mankenı attı bunyesınden

evet fark var canım,diyetisyende daha az çıkıyorum,500-600 gr fark ediyoburası için tabiki evdeki tartıyı baz alıyorum,hem diyetisyene ne zaman gideceğim belli olmuyo

arkadaşınada bravotabiki imkansız diye bişey yok,yeterki biz inanalım başarabileceğimize

günaydın tatlı kızlarrr ..
ist. cok soguk dondum resmen sabah .yüzüm acıyoo soguktan resmen .bol ıradelı bı gun diliyorum

günaydın kuzuuubugün nasılsın,miden daha iyidir inş.:26:

bugun daha ıyıyım canım .2 gundur yemek namına hıc bısı gormek ıstemedım ve yemedımde .bakalım ne olucak .bugunde sadeec elma yıcem .oyle tiksindimki yemek yemekten ,yemek gormekten .. korkuyorum kendımden ,neden böyle oldum dıye ..
sen nasılsın canımcım .dıyetısyende 600 gr hemde yagdan çokkkk sevındımm hep böyle kararlı gıtsın yağlarr

hay allah canım neden öyle oldunki:26::26:mideni üşütmüş olabilirsin,sadece elma yemek de dahada kötü yapmasın sinemcim

bide kendi kendine nazar değdirmiş de olabilirsin

aslında sinemim 700 gr vermişim ama 600 ü yağdan gitmiş...ne yapalım biraz az gidiyo ama sonuçta gidiyo,bakalım benim tartım bana yarın hangi rakamı gösterecekbugünü çokk hafif geçiricemm

günaydınnnnnnnnn herekeze oh ne güzel kilolar verilmiş dahada çok verilsin inşallah.benim kilo durdu bide 200gr almışım üstelik nasıl oldu anlamadım ama moral bozmak yok daha sıkı diyet:18:

bugün kızımın toplantısı var oraya gidicem öğleden sonra gelirim ancak.size bakmadan gidemedim galiba bağımlılık yaptınız.:13:

günaydınnnnnnnnn herekeze oh ne güzel kilolar verilmiş dahada çok verilsin inşallah.benim kilo durdu bide 200gr almışım üstelik nasıl oldu anlamadım ama moral bozmak yok daha sıkı diyet:18:

özlemcim hoşgeldin nasıl oldun:26:
bugün kızımın toplantısı var oraya gidicem öğleden sonra gelirim ancak.size bakmadan gidemedim galiba bağımlılık yaptınız.:13:

evet bi süre sonrar bağımlılık yapar burası,bide sorumluluk duygusuda var tabii

ayyy greyfurtu unutmuşum dur bende alayım iyi oluyor akşamları... yağdan kaybetmen çok güzel az gitsin ama yağ gitsin...

heryer buzzz burası günlük güneşlik klimayı kapattım 10 dan sonra

ayyy greyfurtu unutmuşum dur bende alayım iyi oluyor akşamları... yağdan kaybetmen çok güzel az gitsin ama yağ gitsin...

heryer buzzz burası günlük güneşlik klimayı kapattım 10 dan sonra

evett canım greyfurdunda yağ yakma özelliği var biliyosun,diyetisyen akşam meyve olarak sadece onu ye dedi,allahtan pek severim kendilerini

off eda kocamda antalyaya gidelim,bıktım şu soğuktan deyip duruyoama ben yazın o kadar sıcağa dayanamamm

valla 600-700 gr yağ,2,5 paket sanayağı allah bereket versın,bence cok ıyı:)
hakkaten gözümün önüne geldı sımdı 2 paket yag kocaman bı yag kutlesı oluyo,gram verınce üzülmıycem artık benn

gider o canım bugün en hafıf sekılde beslenp 2 kupa yesıl cay+3lt su ile yarına eksıye bılem gecersinn

bende greyfurta bayılırım dilimler kabuklarını soyar çatalla tv karşısında şeker tuz eklemeden yerim... eşim tuz ekler ıykkk

valla güzelim kış mevsimi mükemmel geçiyor burda ben antepteyken nasıl dayanmışım kışa donardık kar filan ne zordu. burası sadece yağmur yaz evet baya sıcak ama zaten çalışıyorsun heryer klima oda bir yana antepte sıcaklarda serin yer arayıp duruyordun burda direk denize öyle plaj arama derdi de yok kul çakıl taş her tür plajı bulmak mümkün... bir sürü planlar yaptığım 3-5 günlük koştura koştura geçen tatillerden sonra burada denize girmek benim için terapi resmen

uzuuuunca bir aradan sonra herkese merhaba kızlar.
2 hafta oldu sanırım izne ayrılalı.
artık ufak ufak dönsem iyi olur, çünkü 2 haftada 2 kilo aldım sanırım takımdan uzak kalmak hiiiiiiiç yaramadı...
canım sıkkınken feci yiyorum ben, mutfağa dadandım resmen
yarınki kilo bildirimine kilomu yazayım mı, yoksa bir sonraki haftaya mı kalsın?

naber yavrularımmmm özledim ben sizi kız zilliler
uzun bir aradan sonra bugün ilk kez etek giydim çok güzel bi duygu olduğunu bi kere daha anladım. ve arkadaşımın ofisine uğradım öğlen arasında fotomu çekti yavruşum
hemen yüklüyorum ve sizi seviyorum kızçeler

çok hoş duruyosun canım.
azmin zaferi işte
darısı hepimizin başına inşallah...

çok hoş duruyosun canım.
azmin zaferi işte
darısı hepimizin başına inşallah...

canım teşekkür ederim ama ben hala tombişim ya.
tamam eskisi gibi obez değilim amma balık etliyim hayla.
tamam çok zayıflığı sevmiyorum ama bu kadar balık etli olmak da hangi balık diye sorarlar adama

vayy vayy vayy yavru bu ne güzellık valla kocan gelınce şok geçirecek:)
kaç beden bu etek 40mı 42mi:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…