Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

günaydın kızlar bugün kötü bir gün boğazı şiş grip oldum bide regl oldun üçü bir arada şaka gibi öğleden sonra doktora gidicem bugün giremeyebilirim ateşimde var bugünlük beni affeddin:nazar::KK43::KK50::18:

günaydın kızlar bugün kötü bir gün boğazı şiş grip oldum bide regl oldun üçü bir arada şaka gibi öğleden sonra doktora gidicem bugün giremeyebilirim ateşimde var bugünlük beni affeddin:nazar::KK43::KK50::18:

geçmiş olsun güzelim... aman dikkat et kendine grip yavaş yavaş yaklaştı bu sene

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnn takımımın güzelleriiiiii
nasılsınız bu sabaahhh???
geçmişe bakıp geleyımm,ben bugün tekrar start alıyorum dün akşam azıcık kaçırdımmm:KK43:

çok iyiyiz çok antepe gidilmişken tüm kotlar daraltıldı hemde 1 parmak kalınlığında :KK70: bugünde giyildi ohhh

bizde de misafir vardı sabah korkudan tartıldım neyseki 1 kg gitmiş ama giden antepte hızlı gelen kilomdu o yüzden fazla sevinemedim :KK34:

çok iyiyiz çok antepe gidilmişken tüm kotlar daraltıldı hemde 1 parmak kalınlığında :KK70: bugünde giyildi ohhh

bizde de misafir vardı sabah korkudan tartıldım neyseki 1 kg gitmiş ama giden antepte hızlı gelen kilomdu o yüzden fazla sevinemedim :KK34:

antepe gittim baya bi çok sevdigim keyıflı bir şehır
yeme kulturu zaten tartışılmaz,sabahları fırınlara verilen domates biber eşliğinde kahvaltı
sonrasında yıne fırına verilip pişirilen patlıcan kebabı
bide o yuvalaması yokmu zaten offf:)
kahte mıydı o krakerın adı:)bayılırımmm

kızlar biraz önce televizyonda dr.Ayça kaya vardı.ben onu çok beğeniyorum verdiği tarifler işe yarıyor kabızlık için tarif verdi deneyecem

1 kase yoğurt

1 tatlı kaşığı öğütülmüş keten tohumu

3 yemek kaşığı yulaf ezmesi

2 yada 3 tane mürdüm eriği

hepsini karıştırıp her sabah kahvaltı yerine yiyin dedi.üstüne 2 bardak su için dedi.Yalnız 15 gün düzenli kullanın ve kahvaltı yerine yiyin dedi düzenli kullanırsanız işe yara dedi.deniyecem:KK52::KK34::KK33::KK19::KK39:

birde kan hapları şişmanlatmaz ama midenizde kazıntı yapar bunun için gece yatarken alın dedi bende öyle yapıcam:KK52::KK36::KK55::KK9::KK4::emir_bebek:

merhaba kizlar kusura bakma kaptancim bugun butun gun hastanedeydim aksam eve geldim cok sancim vardi 5. gunum hala sancim var agladim yolda valla :KK14:
gelirgelmez sicak su torbami hazirladi esim yattim uyudum simdi kalktim bi yazayim dedim
duramiyorum doktor cok sey soyledi bi ara anlatirim beni cok korkuttu bir diyetisyen bulmam lazim :26:
onerilerinizi bekliyorum optum :KK16::KK54:

elifimmm bende merak etmiştim seni canım,ne dedi doktor,bak şimdi iyice endişelendimm
kızlar okudum ve çok şaşırdım kafam karıştı ben troid hastasıyım ve söyledikleri bana çok uyuyor yumurta dokunuyor bulgur gıbı tahıllar yesem şişiyorum galıba var bır doğruluk payı okuyup fikrinizi söylersenız sevınırım ...... :KK34: ben 0+ gurubuyum kimler 0 gurubundan ???

semaaa:KK52::KK52: dün gece rüyamda seni gördümm:KK52: tatile gidicem diyosun izin istiyosun,bende senin eve geliyorum ziyarete:KK1:

bu arada kan gurubuna göre besinlerde doğruluk payı var,daha önce aeben ablada söylemişti,oda 0 grubu..ben A+ im
günaydın güzeller...

güzel bir güne daha uyandık 1 kg vermişim sabah tartıldım kaldı 1 kg :21:
günaydın edacımm:KK16: ohhh güne hafiflemiş uynamışsın,cumaya kadar inş.kalan 1 kg da gider:KK34:
günaydınnnnnnnnnnnnnnnnn takımımın güzelleriiiiii
nasılsınız bu sabaahhh???
geçmişe bakıp geleyımm,ben bugün tekrar start alıyorum dün akşam azıcık kaçırdımmm:KK43:

günaydın esracımmmm:KK16:
hımm ne yedin bakimmmm:KK23:
geçmiş olsun tatlımm:KK16:

hepinizeee tünaydınnn:KK3::KK3::KK3:sabah birsürü şey yazdım ama acil çıkmak zorunda kaldım:KK53::KK53:

işler pek yolunda değil maalesef:KK14::KK14:

neyseki diyetim hiç kaçamaksız devam ediyo,sporuda ekliyorum yavaş yavaş,bakalım yarın diyetisyen günüm:18::18:

bu arada sinemi göremedimmm:26::26:bu saate gelirdi kuzummm

antepe gittim baya bi çok sevdigim keyıflı bir şehır
yeme kulturu zaten tartışılmaz,sabahları fırınlara verilen domates biber eşliğinde kahvaltı
sonrasında yıne fırına verilip pişirilen patlıcan kebabı
bide o yuvalaması yokmu zaten offf:)
kahte mıydı o krakerın adı:)bayılırımmm

kahke güzelim ah ahhhhhhh bizim oranın yemekleri tatlıları simitleri.... herşeyi ama herşeyi çok güzel tamamiyle yemek şehri yaww

elifimmm bende merak etmiştim seni canım,ne dedi doktor,bak şimdi iyice endişelendimm

semaaa:KK52::KK52: dün gece rüyamda seni gördümm:KK52: tatile gidicem diyosun izin istiyosun,bende senin eve geliyorum ziyarete:KK1:

bu arada kan gurubuna göre besinlerde doğruluk payı var,daha önce aeben ablada söylemişti,oda 0 grubu..ben A+ im

günaydın edacımm:KK16: ohhh güne hafiflemiş uynamışsın,cumaya kadar inş.kalan 1 kg da gider:KK34:

günaydın esracımmmm:KK16:
hımm ne yedin bakimmmm:KK23:

geçmiş olsun tatlımm:KK16:

bu kan grubu durumuna bende dikkat edeceğim baya ilgimi çekti....

merhaba arkadaslarr
neslicim benı merak mı etmiş:KK16::KK16:.fena sayılmam canım ama mmıdem cok kotu şu gun bıtsın ıstıyorum ..menummle ılgılı bısı yazamıcam bugun ne yaptıgımı bılmıyorum acıkcası öptüm hepınızın

ayyy doktorun ne dedi ki???? kilo vermeyle alakası nedir acaba :26: çok merak ettim güzelim yaa

endokrinoloji doktorum dedi ki sen pko degilsin sag yumurtanda bir kist var sadece pko dememiz icin 10 dan fazla olmasi lazim ama bu sekilde giderse kilonuz oda kacinilmaz dedi
tip 2 diyabet degilsiniz seker ilacinizi birakin dedi ama metabolik sendrom var karaciger yaglanmam 2 grade mis boyle giderseniz 5 seneye kalmaz tip 1 diyabet olursunuz dedi tren istasyondan cikmis yolu yarilamis dedi
bende dedim bu treni durduramazmiyiz hayir durmaz ancak yavaslatabilirsiniz dedi :KK43: acilen bir diyetisyen kontrolunde olun dedi hergun muhakkak spor yapmaniz lazim terletecek sekilde dedi
cok ciddi bunu lutfen dikkate alin dedi off
kizlar bana surekli sorun olur mu nolur cok tirstim yaaa bebek konusunda da hamile kalirsaniz cok daha hizli olur bu surec dedi :KK14:

merhaba arkadaslarr
neslicim benı merak mı etmiş:KK16::KK16:.fena sayılmam canım ama mmıdem cok kotu şu gun bıtsın ıstıyorum ..menummle ılgılı bısı yazamıcam bugun ne yaptıgımı bılmıyorum acıkcası öptüm hepınızın

oyyy kıyamam sanaaa:KK19::KK19:ne olduki kuzum midenimi üşüttün acaba:26::26:
endokrinoloji doktorum dedi ki sen pko degilsin sag yumurtanda bir kist var sadece pko dememiz icin 10 dan fazla olmasi lazim ama bu sekilde giderse kilonuz oda kacinilmaz dedi
tip 2 diyabet degilsiniz seker ilacinizi birakin dedi ama metabolik sendrom var karaciger yaglanmam 2 grade mis boyle giderseniz 5 seneye kalmaz tip 1 diyabet olursunuz dedi tren istasyondan cikmis yolu yarilamis dedi
bende dedim bu treni durduramazmiyiz hayir durmaz ancak yavaslatabilirsiniz dedi :KK43: acilen bir diyetisyen kontrolunde olun dedi hergun muhakkak spor yapmaniz lazim terletecek sekilde dedi
kizlar bana surekli sorun olur mu nolur cok tirstim yaaa bebek konusunda da hamile kalirsaniz cok daha hizli olur bu surec dedi :KK14:

elifimmm hiç üzülme bitanem,sonuçta çözümü var dimi...hergün sporunu yaparsan hem kilo vermen hızlanır hemde diyabet riskini azaltacaksın tatlımm

ben hergün senden rapor isticem oldumuu...bak terletecek spor demiş yaa lesli acaip terletiyo,yada trambolin al bitane,oda hem çok güzel yağ yaktırıyo hemde 15 dakikada su oluyosun

bence hemen iyi bi diyetisyen bul, bide yaz bi spor salonunaa,bunu kendin için yapman lazım bebeğim,zaten zayıfladıktan sonra hamile kalsanda risk olucanı sanmıyorumm:KK16::KK16:

amaaaa amaaaa herşeyden önemlisi moralini çok yüksek tut oldumu tatlım...hayatta sahip olduğun şeyleri düşün,bak bizde her zaman burdayız,sanal olabilir ama sonuçta gerçeğiz dimi,hep yanındayız:KK16::KK16:

canım geçmiş olsun moralini bozma derdi veren dermanınıda verir umarım herşey yoluna girer

merhaba arkadaslarr

geçmiş olsun galiba salgın var kendine dikkat et

hiç kimse birbirini tanımor ama sanki kırk yıllık ahbapmış gibi sohbet edip birbirimizin dertlerini dinliyoruz .biri hasta olunca hep beraber üzülüyoruz.bazen akrabalarımız bile bunu yapmıyor.ne kadar ilginç:KK36::26::KK24:

X