Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

ben antepteyken tüketirdim :) her yemek ağır geldiğinden :) güzeldi işe yarardı ama genelde mideyi genişletme etkisi olduğundan günde 1 taneden fazlasını içmemeye çalışıyorum, yoksa çok severim

bende de kansızlık var demir eksikliği... çayı yemeklerimden uzakta tutmam lazım ama tam yemeğin üstüne siyah çay içmezsem sindiremediğimi sanıyorum... tabi bu normal öğünlerim için geçerli diyetteyken çok az yediğim için sorun olmuyor içmemem...

aslıında doğru değil ama hergün tartılıyorum.bugün kilom durdu.kilodurunca moralim bozuluyor.:18:

aynen ayaklarım şimdi bile buz gibi oda yanıyor... ellerimde tuhaftır bazen çok sıcaktır bazen buz morarır ısınmaz ne yapsam turnaklarımda beyazlıklar gitmez... kan üzümü bende aldım :)

bende bir atabilsem devlete kapağı ama işimde de gayet mutluyum kısmetse kpss ye gireceğim...

kan üzümünü ilk defa duydum nereden alıyorsunuz ve nasıl kullanıyorsunuz etkisi varsa bende alayım demir ilacı kullanıyorum ve pekmez içiyorum

aslıında doğru değil ama hergün tartılıyorum.bugün kilom durdu.kilodurunca moralim bozuluyor.:18:
her gun tartılma dicem ama bende hergun tartılıyorum .durdugunu hıssettıgın an yeşilçayı cok tüket ..dukan amca oyle bı tüyo vermıs kıtabında
kıyamam bıtanemee dıkkat et kendıne ..bak ıyıkı dıyetısyen kontrolunde baslamıssın dıyete yoksa bılıncsızce davranıp dahada düşebılırdı ..kocişindende allah razı olsun kızımıza iiyi bakıyo

sayfa açıkken mutfağa gittim 10 dakika twister yaptımmm

Son düzenleme:

kan üzümünü ilk defa duydum nereden alıyorsunuz ve nasıl kullanıyorsunuz etkisi varsa bende alayım demir ilacı kullanıyorum ve pekmez içiyorum

kuru siyah üzüm kan üzümü... hatta yazında annem bana söylemişti kapkara bir üzüm vardı bundan ye diye... bana vaktiyle serum vermişlerdi. ilaç olarak vermedi... andız pekmezi aldım bende normal pekmezi yiyemiyorum şekerle aram pek iyi değil... ne varsa kan yapan ben açığım

kuruyemişcilerde yada aktarlarda bulabilirsin canım,siyah çekirdekli üzüm...ben çok seviyorum çıtır çıtır,ama tabi onuda çok tüketmemek gerekiyo,sonuçta şekerli,günde 1 yemek kaşığı yeterli

evet sinemcim diyetisyen bu yönde iyi oldu...ayy kocişim saolsun yaa hiç kıyamazzz
evet bende günde 2 bardak tüketiyorum en fazlada 3. bardağı içiyorum... bugün 4 bardak olacak ama memleket sonrası

bende mutlaka 3 bardak hüpletiyorum...ama içine kiraz sapı,tane karabiber,karanfil,tarçın ve limon ekliyorummm

neslicim mevcudumuz nasıl eksiğimiz varmıdır? arada katılmak isteyenler sayfasına göz atıyorum ama konuşmadan çağırmak istemem

neslicim mevcudumuz nasıl eksiğimiz varmıdır? arada katılmak isteyenler sayfasına göz atıyorum ama konuşmadan çağırmak istemem

canım ben bu hafta bayağı bi kişi çağırdım şu anda hepsi deneme süresindeler,ama mimarice ve tasan dan başka pek aktif olan yok

yeni gelenler maalesef cee deyip ortadan kayboluyolar...bu haftayı bi atlatalım bencee

ok güzelim gerçi bende sabah bakmıştım bunu yazana kadar almışlar

ben çıkmak zorundayım benim canavar uyandı birazdan kızım okuldan gelecek .bide akşama misafirim var akşam girmeye çalışırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…