Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

hep boyle devam etsın ıns kılo vermen ...bide bu lıstene bol su ve yesılcayda ekledınmı tamamdır bu iş canım .
ismin neydı bu arada ben kaçırdım sanırım

teşekkür ederiiim. ismim merve canım :) menüdeki gibi 2 bardak su içtim sabah, yemekten sonrada 1 bardak su içtim. form çay içtim. yeşil çayı sevemedim bi türlü ama onu da içiyorum arada. içerim de içerim yani yeter ki gitsin kilolaar :) sen de durumlar nasııl?

51 miiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

hım hatırladım tamam canım ..su çok işe yarıyo .yeşilçayada gelınce lımonlı olanı var elmalı olanı var .yada sade olanın ıcıne cubuk tarcın ekle bi şekılde iç ..dukan amca kılo vermenız durdugu an yesılcayı cok fazla tuketın dıyo ;,bı bıldıgı varr nede olsa ..bende durumlar fena degıl dünkü kaçamaktan sonra .ama kendımı toparlıcam tekrardan ıns. spor yapmadım 1 haftadır okadar dezavantajı oldukı ,,ne guzel yuruslerımı yapıodum ama tekrar başlıcam çokkk yararı varmışş.banada esra aşıladı yoksa ben totomu kaldırıp yapıcagım yoktu ..insanın yaptıkca yapası gelıyo..senın verıcegın kılo daha az ıns bıan önce kurtulursun ..fit bı hatun olarak resımlerını goruruz

68 le başladım çizelgede görüldüğü gibi. hedefim 47 :) yolum sizin gibi uzun bence. daha çook birlikte olucaz gibi burda. ben de spor yapmıyorum. koşu bandı almayı düşünüyorum bu yüzden. çünkü hiç dışarı çıkıp yürüyecek biri değilim. tamam tavsiyene uyup en kısa zamanda limonlusunu alıcam. aslında benim işim çok zorlaştı artık. 60 dan sonra mesela çok zor veriyorum. daha önce de başıma geldi. 61 den 59 aa inene kadar bir aya yakın geçmişti. ve çok moralim bozuluyordu. en sonunda pes etmiştim. umarım bu defa öyle olmaz. :) bi zayıflayayım paylaşacağım foto tabi ki. birlikte motive oluruz :)

bir de konuyla alakasız ama ben neden smile yapamıyorum? nasıl yapılıyor arkadaşlar?

evetttt aslında 52 ama bayramdan dolayı birleşmiş hafta var...bu arada geçen sene 16 aralıkta ayrılmışsın sinemim,tamm 1 sene olmuş

sinem hanııım. 51 kilo mu oldunuuuzz? inanılmaaazz :) boyunuz kaç acabaa? ben 1.60 ım, 47 kg olmak istiyorum. foto paylaşırsanız çoook memnun oluruuum. yüzünüzü göstermeyebilirsiniz isterseniz. şuanki çizelgenizde hedefiniz 70 gösteriyor ama siz 51 olmuşsunuz. harika bir şey. tebrikleeerr :))

evetttt aslında 52 ama bayramdan dolayı birleşmiş hafta var...bu arada geçen sene 16 aralıkta ayrılmışsın sinemim,tamm 1 sene olmuş
gercekten tam bı sene allahım kurtar benı bu kılolardann :):):)

smile hakkında bılgım yok neslim bılır canım..
al iç kuzum cok işe yarıyo bence .koşubandı almanı tavsıye ederım cok işe yarıyo ,,ben cıkar yururum oh ne guzel ama benım koca ızın vermıyoo :)

kuzum hanımlı konusmayalım yaw bızım topik alıskın değil bu kadar resmiyede .sen kısaca sinem dee banaa
yok yok 51. haftadammıs topıkten ayrılalı .nerde o gunler ıstesemde olamam

ayy sen beni güldürdün allahta seni güldürsün emii inş.o günleride görürüz tabi ama sineme 51 kg ıhhh yakışmazzz

tatlım takımdan ayrılalı 51 hafta olmuş

bu arada smile belki msj sayınla alakalıdır,istersen bi kullanıcı kontrol paneline bak,ayarlarında vardır belki bi sorun

az önce annem aradı,iyiki doğdun demiyoda iyiki doğurmuşum seni yavrum diyo...canım yaaaaaaa

az önce annem aradı,iyiki doğdun demiyoda iyiki doğurmuşum seni yavrum diyo...canım yaaaaaaa
ayyyy canım benım yaaa ne güzel bi cümleee öylee kıyamammm
a aaaaaa 1 senede kaç kg verdiniz peki? anlat bakalım sinemcimmm

yok tatlısım ne vermesı ben 1 sene once burdan ayrıldım 81 kg dım evlendım 89 la gerı dondum ..o bı senede yedim durdum .verseydım 68 kg falan olurdum sanırım

****1.TAKIM 287.ETAP****

T_N (79,90/79,80/0,10/0,13%)
sinem866 (81,00/88,80/-7,80/-0,19%) 235.etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 51 e bölündü
spirochet (85,00 /
fitsema (78,40 / 78.2 / 0.2 / 0.25 %)
mutedeyyin (73,60) izinli
garden (86,60/87,10/-0,50/ -0,58%)
mlkfth (84,20/84,00 /0,20/ 0,24 )
BuRCuCuKkK (54,00) izinli
fefilifa ( 76,00/
tansal42 (69,00) bildirim ve paylaşımda bulunmadığından diskalifiye

1.TAKIM ORTALAMASI

****1.TAKIM 287.ETAP****

T_N (79,90/79,80/0,10/0,13%)
sinem866 (81,00/88,80/-7,80/-0,19%) 235.etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 51 e bölündü
spirochet (85,00 /
fitsema (78,40 / 78.2 / 0.2 / 0.26 %)
mutedeyyin (73,60) izinli
garden (86,60/87,10/-0,50/ -0,58%)
mlkfth (84,20/84,00 /0,20/ 0,24 )
BuRCuCuKkK (54,00) izinli
fefilifa ( 76,00/
tansal42 (69,00) bildirim ve paylaşımda bulunmadığından diskalifiye

1.TAKIM ORTALAMASI

semacımm % 0,2551 den 0,26 oluyo,yuvarlıyoruz tatlımm

bu hafta vasat bi hafta oldu hepimiz için,buda ne demektir haftaya bombaaa olucakk

slm fıstıklar hayırlı cumalar olsun hepimize .... nasılsınız ben çok memnun degılım sonuçtan ama yapcak bışey yok neyı yanlış yapıyorumda ıstedıgım kıloyu veremıyorum bu gunlerde dıye soruyorum kendıme .... uzun sure 78 kılolarda kalmışlığım var 2 hamılelık arası ondanmı acaba bilemiyorum sıkılaşıyorum sporla fakat istediğim kilo gitmiyo ....

bu arada neslıcım doğum gununmuştu, dun geç gırdıgım ıçın kutlayamadım canım iyiki doğmuşsun dünya tatlısı

semacımm % 0,2551 den 0,26 oluyo,yuvarlıyoruz tatlımm

bu hafta vasat bi hafta oldu hepimiz için,buda ne demektir haftaya bombaaa olucakk

tskr canım farkındayım da bılemedım 0. 26 mı yazsam dıye, zaten az verdım diye çokta önemsemedım

oyy canımm benim teşekkr ederim,doğum günüm bugün geç kalmadın yani

ayrıca söyledğinde haklsın,vücut uzun süre aynı kiloda kaldığı için vermekte zorlanıyo,sen bi 78 i geç bak ondan sonra tıkır tıkır gidecek,bende peşinden gelicem
tskr canım farkındayım da bılemedım 0. 26 mı yazsam dıye, zaten az verdım diye çokta önemsemedım

semacımm seni gündüzleri görmek ne güzel,keşke yoğun olmasanda hep burda olsan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…