Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

valla ben bekleme dediginde bekliyorum valla olmaz boyle gelmen lazim dedim isim var dedi
erken gel baska bisi demiyorum dedim cidden isim var dedi bende peki o zaman dedim kapattim
daha adim madim atamam kendi bilir

Selam kızlar...
Kayınvalidem,görümcem ve kayınpederim buradaydı,biliyorsunuz.Söylemiştim size...
Bilgisayar oturdugum odada oldugu için,giremedim.Bugün gittiler..

Takıma geldigimden beri,programdır,evdir,misafirdir derken hiç size katılamadım
Bu durumdan dolayı cok üzgünüm kızlar...

Bu sıralar sınavlarımda yaklastı ve ben yine takıma,sadece kilo bildirip,arada girebilen bir üye durumuna düşecegim.
Bu durum canımı sıkıyor,ve size karsıda cok mahcup oluyorum.:26:

Bu sebeple, T_N cim seninde izninle,kendimi toparlayana kadar izine ayrılmak istiyorum...
Çünkü böyle takım için, etkisiz elemandan bi farkım kalmıyor

Kilom gecen hafta 73 idi.Ancak yogunluktan bildirememiştim.Bu hafta pek kontrollü beslenemedim.O yüzden, gecen haftayı baz alırsak daha iyi olur...

Takım içinde benim içinde iyi olan bu sanırım...
Öteki türlü giremedigim için aklım burda kalıyor...
Biraz rahatlayana kadar izin alsam iyi olur..

seni çok iyi anlıyorum canım,biraz toparlan,işlerini yoluna koy kısa zamanda ve tekrar dön aramızda olmazmıı

iyi akşamlar kızlar...akşam apar topar çıkmak zorunda kaldım

annemlerde yemeğimi yedim,kuzucumla oynadım,halasına hediye almış bitanem,paketi bile kendi açtı,çok mutluydu yaa

kocişim maçtan gelince bende evime geldim,size bi bakayım dedim

elifimm sen adımını atmışsın canım,eminim eşinde pişmandır,bence çok uzatmayın,sarılın sıkı sıkı birbirinize

seni çok iyi anlıyorum canım,biraz toparlan,işlerini yoluna koy kısa zamanda ve tekrar dön aramızda olmazmıı

evet,bi süre izin alsam iyi olacak...
sınavlarımda yaklastı ,o yüzden yine girememe durumum olacak.
her giremedigim gün mahcup oluyorum.
gelip menü yazıp kaçmakta, kandırmaca gibi geliyor acıkcası...
fırsat buldukca yine girmeye calısırım ama şimdilik yogunum baya :44:

sen nerdesin bakemmmdün öğleden sonra gelirim dedin hiç sesin çıkmadıııiyimisin yavruuu

oo hatun hoşgeldin
hazır konu rmantıklıge dogru yol alırken senınde duygularını alalım kocasına özlem çeken biri olarak..
melek benımkınıde pazardan berı görmüyorum

anammmmmmmmmm amma da çene varmış sizde yavrular be oku oku bitiremedim geçmişi
geldim geldim bizim yıllsonu kızlar çok yoğunuz devirler oluyor. dosyalar arşivleniyor kapatılıyor vs.
şu aralık bi bitseydi ocağın ilk haftası normale döneriz.
esraaaaaaaaaaa kız pazardan beri görmüyom da ne?
benimki eylul başında gitti bayramda gördüm şsonra yine gitti
haftaya cmt döncek allahımnasip ederse. öldüm artık onsuz uyuyamıyorum zaman geçmedi
bi gelsin beni 3 gün beklemeyin gruba kollarının arasından çıkmıcam

ya ben geliyom siz olmuyonuz 1-2 saat kimse bişi yazmıyo ben gidiyom dökülüyonuz.

kızlar sabah biraz zor gircem öğlenden sonra girerim ama ok.
şimdiden bildiriyom bakın mutlaka ekleyin listeye.
kilom bu sabah iti bariyle 84
yaa gram gram vermekten bıktım ha . haftaya şöyle bi 2 kilo versem tam süper olcak.
hepiniz hasretle kucaklar kocaman öperim

slm kızlar oku oku bıtıremedım yazılanları bensız ne guzel sohbetler edılmış aşk sevgı duygular depreşmş ayy özendım valla sıze kaçırdım bu hoş sohbetı öyle yogun kı bugunlerde ıstedıgım gıbı gıremıyorum topiğimize ama kalbım ruhum sızınle kızlar sevıyorum sızlerı umarım hayırlı bır cuma sabahı olur hıç tartılmadım merakla beklıyorum .... yarıın spora gıdıcem 12.00 gıbı gelmeye çalışıcam ... bu arada yenı gelen arkadaşlarım var hoşgeldınız diyorumm ... bol hareket , bol irade diliyorum ....

menüm

2012-12-13 tarihli kaloricetvelinizMiktarKalori

[1]Sütaş Ayran1 200 ml76

[2]Mevsim Salata1 POR.(150GR.)45

[3]Prinç Pilavı (Yarım porsiyon)1 1/2 porsiyon163

[4]Kuru Fasulye0.60 PORSİYON201.6

[6]Küçük Ekmek1 ADET168

[7]Dost Yoğurt50 GRAM39.7

[8]Yesil Biber2 ADET24

[9]Cherry Domates100 GRAM19

[10]Elma1 ADET60

[11]Kepekli Ekmek1 DİLİM55

[12]pınar Labne Light20 GRAM28.84

[13]Bal1 YEMEK KAŞIĞI70

[14]Köy Peyniri20 GRAM19.6

Toplam :1137.74 kal.

bol suu ... 1 fincan form çayı

2012-12-13 tarihli kaloricetvelinizMiktarKalori

[2]Aerobik40 dak300.2

[3]Step (40 adım/dak)40 dak451.88

günaydın kızlar ,
çok pişman ve uzulurek ıletıyorum .dün kaçamak yaptım ,1 adet ayva yedim buda artı olarak yansıdı malesef..
neslicim ben yüzde hesaplamayı bılmıyorum oyuzden sana suankı kılomu bıldırıyorum 88.8 200 gr artıdayım düne göre anlamadım gitti.dukanda oluyomus sanırım ama sabırla beklemem gerekıyomus enınde sonunda düşüşe geçıyomus hadi hayırlısı :)
bugunkü menüm (sebze proteın gunum)
1 köy biberi
1 lıght karper
1 jambon
1 bardak süt
1 yumurta
öğlen
1 kutu lıght ton balığı
1 domates
1 zero
ara
1 limonlu maden suyu
akşam
şimdilik bilemıyorum :):)
3lt su 3 kupa yeşil çay
öptüm hepınızı

günaydınnnnn günaydınnnnn gençlerrrrrrrrrr
çok çok çok güzel bir sabahhhh bugün bian önce akşam olsun
bu enerjim boşa gitmesin:)
bildirime gelınce aslında artıdayım ,hatta nerdeyse takıma geldıgımden bu yana ılk defa artıdayım
ama hem regl haftam,hem annemlerde olup kolu bıle kaldırmadan spor yapmadan geçen bir haftaydı
dolayısıyla artı beklıyodum ama cokta korktugum kadar olmadı 500 gr artıdayım haftaya hayli hayli gider üstünede veririrm düzenımı tekrar oturtucam..bu haftakı bıldırımım 87,1 yanı +500

bunun hesaplaması nasıl yapılıyo deneyelım bakalım,
-0.5/86,6*100= -0.57
dogrumu??
ayıptır söylemesı hiç artı cıktıgım bi hafta olmadıgından hesaplamasını bilmiyom

+500 gr bısıcık degıl kuzum sen haftaya 3 katını verırısın kesin :):)..... bugun akşam olmaz sımdı senın ıcın :):):)
gunduz agır seyler tuketme hafıf geçir ,akşama şişkinlik fln hıssetme sakın

günaydınnnn,günaydınnn,günaydınnnn kar yağdı bugün memleketime,sabah pencereyi açtığımda gördüğüm manzara süperdi

tartı ise pek yüzümü güldürmedi,sadece 100 gr lık bi eksiklik var,yinede buna şükür,artı olmaktan iyidir

sinem üzülme tatlım,senin için önemli olan önümüzdeki hafta

esracımm 500 gr sen haftaya 1,5 kg eksi ile telafi edersin

meleğimm o kadar kilodan sonra 200 gr eksilmesi çok normal,fotoları bekliyoz bebemm

bu arada kiloları bildirin yeter kızlar hesaplamaları ben hallederim,listeyi en son paylaşıcam

aynen tatlım simdiden başladım yeşil çayımı içmeye akşama kadarda absürd bişi yemıycem bol su,şişlik falan kalmaz umarım
kocacım benı güzel görsün akşama
bugün bi arkadas biriyle buluşacak süslenmıs gelmıs subeye,bende dün sacımı boyattım süslendım geldım bu sabah
müdür diyo hadı edayı anladık biriyle tanışcak,sende ne var:)valla kocam gelıyo dedım,hee senın durum daha vahım diyo:)

****1.TAKIM 287.ETAP****

T_N (79,90/79,80/0,10/0,13%)
sinem866 (81,00/88,80/-7,80/-0,19%) 235.etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 51 e bölündü
spirochet (85,00 /
fitsema (78,40/
mutedeyyin (73,60) izinli
garden (86,60/87,10/-0,50/ -0,58%)
mlkfth (84,20/84,00 /0,20/ 0,24 )
BuRCuCuKkK (54,00) izinli
fefilifa ( 76,00/
tansal42 (69,00) bildirim ve paylaşımda bulunmadığından diskalifiye

1.TAKIM ORTALAMASI

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlaaaar :) bugün tartıldım veee 500 gr vermişim. çok mutlu oldum. 2 gün önce 62 idim. şuan 61,5. herkese başarılaaarrr :) oleeeyy

tebrik ederim tatlım...hergün burda ol,bu iradeyle haftaya takımdasınn

bir kere daha oleey o zaman :)

KAHVALTI:

2 bardak su

yarım kibrit kutusu beyaz peynir

yarım kibrit kutusundan az dil peyniri + kaşar peyniri + hellim peyniri

2 siyah zeytin

1 kuru kayısı

1 ince dilim beyaz ekmek

ve bir bardak kiraz saplı form çay.

:))

hep boyle devam etsın ıns kılo vermen ...bide bu lıstene bol su ve yesılcayda ekledınmı tamamdır bu iş canım .
ismin neydı bu arada ben kaçırdım sanırım

dün akşam şubede pasta kestıler yok dedım yemıycem(ki biliyosunuz her an kaçamak yapma modumdayım)
neyse sonra eve gittim annem kazanla aşure yapmış,tabi akşam saati oldugu için açlıkta var tam 1-2 kaşık alayım dedım
sonra ya sevmedıgın bişeyde yemenin mantıgı yok,illa bişi kaçırcaksan pasta yeseydın ozaman dedım kendı kendıme bıraktım kaşıgı:)
bu iç hesaplaşmalarıma hastayım
biri birini eleştiriyo,öbürü ona kızıyo falan
bu beden bu ruha çok darrr:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…