1 Ocak 2011'i yeni hayata başlangıç kabul edelim

ii akşamlar kızlar ne oldu biliyomusunuz benim bina da iki arkadas vardı onlarla bi araya gelir sigara kahve içerdik ben iki gündür görüşmüyodum onlarla bugün karşılastık ben dedim iki gündür sigara içmiyorum onlarda pazartesiden beri içmiyolarmış duyunca sasırdım yani onlarlada görüşebilirim artık yalnız deilim yani

evet canım erken evlendim çünkü eşimle 18 yaşındayken tanıştım ve 4 senelik flört + nişanlılık döneminden sonra evlendik.. merak etme canım senin e 3. haftaların ve hatta 3. ayın olacak eminim.. bugünü bi atlat he inş. bak gerisi nasıl gelecek. Bu arada sen Karadeniz' in neresindensin canım?

arkadaşlar o pis şeytan geldiğinde onu hiç duymayın...söylenip söylenip gitsin. benim 4. günden sonrası daha zordu. hele 9. gün delirecek gibi olmuştum. kendimden nefret etmiştim. eroin bağımlısı gibiydim. ama hepsi bitti. biraz sabır. allah yadımcınız olsun.

itiraf etmeliyim bugün canım istedi ama anlık,neden.?
eşim beni çok üzdü,kırdı çok sinirlendim inannımn ve bunca z<amandan sonra acayip canım çekti,yada ben bilerek aklıma düşürdüm belkide bilmiyorum..
ama geçti bitti içmedim.içmemde 3,5 aycdan sonra neydi bu şimdi yaa..
neyse buarada kızlar bende 35 yaşındayım ve 1 oğlum var eşim memur,manisalıyız..
görüşmek üzere kızlar...

Son düzenleme:

aaa ne güzel tesadüf asyacım :))harika olmuş bu...
etrafında içen birilerinin olması kötü ve işi zorlaştırıyor çünkü....

sevindim senin adına canım...:81:

Allah mutluluğunuzu daim etsin,sağlıklı bebişlerle taçlandırsın inşallah canımm...

inşallahhh dediğin gibi olur ceydacım....3.haftalar,3.aylar,3.senelerr....:97:

neyseki gecenin bitmesine az kaldı,birazdan yatıcam....
biz aslen trabzonluyuz canım ama zonguldak doğumluyum ben....

dimi kelebekcim,geçecek değil mi?:26:
bugün zorlanmamın sebebi o anlık krizlerin daha sık gelmesi...yani zaten 5dk mı ne sürüyolar ama 5 dk da bi geliyo bugün sanki...amiinn Allahımm sen yardım ett yarabbimmm...

aygüünn...3,5 ay sonraaa canın istedii haaa yapma be canım yaa...onca zamandan sonra hala istenebiliyor demekk....oyhh oyhh....yoksa hiç kurtuluş yok mu bundan,yoksa kendimizi mi kandırıyoruzz:18::18: off keşke hiç başlamasaydım zamanında...lanet olsun başladığım günee...!

ay panikliyorum bazen yaa,kurtulamıycam hiç bizaman gibi geliyo...bugün çok karamsarım ben

bu arada oğlunu Allah bağışlasın aygüncüm....kaç yaşında oğlun?

ay canım üzme beni bak bir anlıktı inan oda yani eşimin suçuydu ben bile isteye düşürdüm aklımainan çok sahteydi gerçekten istemedi aslında canım.sen bana bakma ben çoktaaan untuum onu inann..

ay canım üzme beni bak bir anlıktı inan oda yani eşimin suçuydu ben bile isteye düşürdüm aklımainan çok sahteydi gerçekten istemedi aslında canım.sen bana bakma ben çoktaaan untuum onu inann..

öyle mi diyosun:26:
beni kandırmıyosun dimii:26:

off off bugün çok içesim geldiii çooookkkk

sağol canım,amiinn
oğlum 13 yaşında canımm
Allah sanada nasip etsin inşallah..

oo maşallahh kocamanmış oğlun.....amiiinn inşallah aygünümm...bütün mücadelem bundan aslında,sağlıklı çocuk sahibi olabilmek içinn....sırf hamileyken ona zarar vermiyim,vücudum arınsın pislikten diye bıraktım sigarayııı,yoksa bırakmazdım,bırakamazdım böyle bi amacım olmasa....azaltırdım belki ama bırakamazdımm...

ühüüüüü içesim var ama yaaaa

bebekkafa, trabzonun neresindensin...merak ettim.

beşikdüzündeniz canım aslen....babam ve babamın tarafı oralı..annemin tarafı,dedem fln sürmeneli...

ben zonguldakta doğdum büyüdüm ama hiç zonguldaklıyım diyesim gelmez...sende mi trabzonlusun kelebek?

sitede sorun oldu galiba,yazdıklarım gitmedii(((

güzeldir trabzon....ben çok küçükken gidebildim 1 kere....hatta yaylaya çıkmıştık,şenlikler vardı..20 sene önce fln bu dediğim

ben zonguldakta doğdum büyüdüm ama zonguldaklıyım demem hiç,trabzonluyum derim...babam ve babamın tarafı trabzonlu,annemin babası annesi fln sürmeneli...:)tam kaardenizliyiz yani...çok severim insanında yemeklerinide....

bu arada az önce ağladımm resmen çok içesim geldi bugün çookkk...

ben yatsam iyi olacak sanırım yoksa bi kötülük yaptıracak bugün bana bu zıkkım....

Son düzenleme:
iyi geceler kızlar.. bu akşam yemekten sonra eşim sigara içerken yanında oturdum ve canım çekmedi. kendi kendime işkence yapayım dayanma gücümü ölçeyim dedim.. ve başardım

evet bence de sen hemen git ve yat.. şunu düşün güzelim; şimdi içersen tüm çabaların boşa gidecek ve yine en başa döneceksin lütfen yenilme.. ba burada kaç kişi var bu zıkkımdan kurtulmak isteyn, eğer yenişip de içersen bizim de inancımızı ve direncimizi kırmış olursun. Hadi bakalımmm sık dişini tatlım :92:

iyi geceler kızlar.. bu akşam yemekten sonra eşim sigara içerken yanında oturdum ve canım çekmedi. kendi kendime işkence yapayım dayanma gücümü ölçeyim dedim.. ve başardım

bravo ceydacım,tebrik ederim seni...bu da çok önemli bişey çünkü...ona bakarak,dumanını görrek,karşında içen birini seyrederek yine de dayanmak....
mesela ben bugün kokusunu alınca bile delirecek gibi oldum...görsem ne olurdu bilmiyorum....

çok zordu bugün itiraf etmeliyim ki....

hala yatamadım,ama şimdi yatıyorum yarın kursum var zaten....
çok haklısın biliyorum en başa dönücem içersem tek bir nefes dahi çekersem....ve burdaki herkesin de cesaretini kıracağımıda çok iyi biliyorum çünkü bugün bende tam bunu düşündüm,bıraktım diyenlerden,2 ay oldu 3 ay oldu diyenlerden biri çıkıp içtim dayanamadım dese ne hissederim,nasıl yıkılırım bunu düşündüm....ne olur kimse bunu demesin dedim kendi kendime,o nedenle bu düşündüğümü ben de yapamam...yapmamalıyım....ama şu da var içersemde içtim derim,yalan söylemem size yani:)

neyse..çok sağol canım desteğin için

iyi geceler hepinizee....yarın görüşmek üzere....

Bu arada benim ismim Ceyda, 24 yaşındayım, 2.5 senelik evliyim. Aslen Trakyalıyım, eşim Samsun' lu. İstanbul' da oturuyorum..... 3 hafta önce sigarayı bıraktım kendimle gurur duyuyorum

yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim

sabah sabah ilk gelen ben olmusum benim uykum çok ağırdır akşam bi yatarım sabaha kadar hiç uyanmam çocuklar uyanmazsa ama iki gündür uyanıyorum ve aklıma tabiki sigara geliyo çok huzursuzum bu sabahta kalktım 5 te bi sıkıntı bi sıkıntı anlatamam gittim bi bardak su içtim sonra bi ağlama basladı kendiliğinden dökülü verdi yaşlar gözümden offf bu günleri bi atlatsaydık hep beraber

Hepinizi azminizden dolayı tebrik ederim arkadaşlar...
İnşallah bir daha başlamamak üzere bırakırsınız hepiniz...

Bebekkafam, kuzum...
Senin şu aydasun var ya tam bir sigara düşmanı öyle böyle değil...
Bazen diyorum ben nasıl böyle olabildim, toplumun yüzde bilmem kaçı içerken...
Öyle ki hayatımda sigara paketine bile dokunmadım dokunamam :18:
Temiz kül tablasını bile elleyemiyorum, benimki de ayrı bir boyut he
Nişanlımla fi tarihinde tanıştığımızda adından sonra sorduğum soru sigara içiyormusundu?
Allah'a bin şükür dualarım tuttu...

Ama babam ve kardeşim içiyor malesef
İnşallah onlar da sizler gibi gaza gelirler ve iradelerini kullanabilirler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…