Doğuma Hazırlık 1 ayım kaldı oğluma isim bulamadım yardım....

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Mister81

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2008
688
410
43
arkadaşlar selemlar.benim 17 aylık kayra adında bi oğlum var.allah izin verirse martın ilk haftası 2.oğluşum olcak.isim konusu iyice krize dönüştü bende çünkü bulamıyorum bi türlü.kafamda kaan,tuğra ve emir var.siz ne dersiniz?

canim insallah saglikla sihatle ikinci meleginide kucagina alirsin
ilk oglunun adida cok güzelmi ben kizimda cok düsünmüsdüm kayrayi
kaan ve tugra cok hosuma gitti acikcasi kaan hatta kayraya daha yakin gibi geldi yani uyum sagliyo

kaan cok güsel canım ilk oğlunun ismi ne peki ona uygunda olabilir..
ben aras kayra baturalp eymen isimlerini çok beğeniyorumm
çok az kalmışş canım inş sağlıkla kucağna alırsın darısı bizlerin başına inşş....

canim insallah saglikla sihatle ikinci meleginide kucagina alirsin
ilk oglunun adida cok güzelmi ben kizimda cok düsünmüsdüm kayrayi
kaan ve tugra cok hosuma gitti acikcasi kaan hatta kayraya daha yakin gibi geldi yani uyum sagliyo

sağol canım.bende kaan a daha yakınımda babamız tuğracı.kızını öp benim için..sevgiler

kaan cok güsel canım ilk oğlunun ismi ne peki ona uygunda olabilir..
ben aras kayra baturalp eymen isimlerini çok beğeniyorumm
çok az kalmışş canım inş sağlıkla kucağna alırsın darısı bizlerin başına inşş....

yukarda yazmıştım canım ilk oğlumun adı kayra.seninde oğlun olcak sanırım.allah tamamına erdirsin inşallah...

aaa görmemişim canım o zaman kaandan yana kullanıyorum oyumu...
yok canım benim kızım olcak allahın izniylee..

Kaan banada sempatik geldi,Kayra ve Kaan çok hoş bi ikili olurlar bence.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım.

Merhaba canim diger blogta onermistim sana da onereyim 3 isim var erkek bebisler icin aklimda..
1. Arca..........( Arli namuslu adam anlaminda)
2.Karan........ (Karaman,yurekli anlaminda)
3.Arın........... (Arinmis anlaminda)

Allah Saglikla sihhatle kucagina almayi nasip eylesin insAllah amin..

bence kaan koymalısın canım kayraya cok uyuyor ama daha yakın isimler bulabilrsiniz

gizemrecim bende hamişim ağustosta doğum inş oğluşum olcak arda koyucaz nasıll öneriorum baska isimlerde önerebilirim yağız,efe,berk gibi

Bız de ardaya ısım ararken kaan ı dÜŞÜnmÜŞtÜk .bence kaan gÜze bır ısım.

Ayrıca benım hoŞuma gıden dıĞer ısımler.

---- arhan
----- derın
------ÇaĞın
------doruk

X