1 Ay sonra düğünüm vardı. Nefes alamıyorum.. 🥹Her gelen akıla çok ihtiyacım var..

Böyle bir düşüncem yok sadece içim çok açıyor yemek yiyemiyorm uyku uyuyamıyorum. Kalbim paramparça. Farkındayım evlensem hersey çok daha kötü olacak o kadını asla bırakmayacak zaten beni sevseydi iki sene boyunca gözümün içine baka baka aldatmazdı beni bu ilişki için çok çabaladım çok emek verdim karşılığı bu mu olacaktı nasıl toparlanacağım ben 😭😭
İnan o kadın olmazsa başka kadınlar olacak ben ilk ayriligimda çok kötü olmuştum sürekli ağlıyordum yemek yiyemiyordum 1 ayda 10 kilo vermiştim onun yüzünden işimi bile bırakmıştım ama geçecek merak etmeyin siz sadece kendinizi eve kapatmayın kendinize yeni birşeyler yapın sevdiğiniz yapmaktan mutlu olduğunuz şeyleri yapın onu da düşünmeyin Rabbim gerçekleri evlenmeden gösterdi diye şükür edin.

İşte dayağa sus küfüre sus baktı susuyor bu dedi aldattı. Evlendiği zaman da nasılsa evli olacaktı sen yine o kadını kabul edecektin. Şimdi elbette üzülürsün ama sonra geçecek yine seveceksin. Gururlu ol herkes aldatıldığını biliyor eşya meşya masrafı için barışın diyorlar seni düşündükleri için değil. Para harcandı aman zaten her erkek yapar barış gitsin diye düşünüyorlar asla inanma. Hayat sevilince o kadar güzel ki. Hep şüpheyle yaşarsın sakın kendine bunu yapma.

İnan o kadın olmazsa başka kadınlar olacak ben ilk ayriligimda çok kötü olmuştum sürekli ağlıyordum yemek yiyemiyordum 1 ayda 10 kilo vermiştim onun yüzünden işimi bile bırakmıştım ama geçecek merak etmeyin siz sadece kendinizi eve kapatmayın kendinize yeni birşeyler yapın sevdiğiniz yapmaktan mutlu olduğunuz şeyleri yapın onu da düşünmeyin Rabbim gerçekleri evlenmeden gösterdi diye şükür edin.
Şimdi geçti mi peki 🥲 üzüldüm sizin içinde.. kalp kırmaktan hayalleri yıkmaktan hiç korkmuyor bu erkekler madem sevmiyordun beni ne diye beş yılımı aldın ne diye beni bırakmadın

İşte dayağa sus küfüre sus baktı susuyor bu dedi aldattı. Evlendiği zaman da nasılsa evli olacaktı sen yine o kadını kabul edecektin. Şimdi elbette üzülürsün ama sonra geçecek yine seveceksin. Gururlu ol herkes aldatıldığını biliyor eşya meşya masrafı için barışın diyorlar seni düşündükleri için değil. Para harcandı aman zaten her erkek yapar barış gitsin diye düşünüyorlar asla inanma. Hayat sevilince o kadar güzel ki. Hep şüpheyle yaşarsın sakın kendine bunu yapma.
İşte önceden asla böyle değildi sonradan oldu 1.5 yıl falan değişimler bas göstermeye başladı giderek de dozu arttı maalesef. Asla tanıdığım insan değildi

İşte önceden asla böyle değildi sonradan oldu 1.5 yıl falan değişimler bas göstermeye başladı giderek de dozu arttı maalesef. Asla tanıdığım insan değildi
Kendini boşa avutma. Çocuğun olsa ne yapacaksın bu adam elalemin koynunda ama çocuğun baba diyecek hakediyor mu sence ?
Bazı erkekler çok sever evlenip ayrılmış kadınlarla takılmayı işte. Sen değerlisin kıymetini asla böyle bit karaktersize yedirme. Tüm ailen aldatıldığın halde evlenmeyi kabul ettiğini bilecek hiç zoruna gitmeyecek mi?

Bir değil sanki Dünya kadar derdim var ve ben altında eziliyorum.
Üstünden aylar geçmesine rağmen hiç bişeyi atlatamadım içim paramparça.
Burda açılan eski konular okunabiliyor sanırım ben çok kötüyken arkadaşım burdan benim adıma konu açmıştı bana sizden gelen yorumları okuyup biraz olsun aklımın başıma gelmesini sağlamak için. Ondan tekrar konu açmasını istedim ama bana kendin aç en azından sorulan sorulara kendin cevap ver kendin oku dedi ben konuya senin kadar hakim olamam dedi.

5 yıllık sevgilimle nişanlandıktan kısa süre sonra aldatıldığımı öğrendim hemde uzun süreli yaklaşık iki sene kadar birliktelermis. Olayları tam araştırınca ortaya çıktı. Yani benimle nişanlanırken hayatında başka birisi varmış. Bana karşı eskisi gibi olmadığını içten içe hep seziyordum en ufak kavgamızda hakaretler küfürler yol orda demeler S*** G (Defol) demeler bana karşı değiştiğini söylediğimde sen hastasın demeler. Utanarak söylüyorum ki şiddet de gördüm dört beş defa 🥹 Kalbim paramparça olmasına rağmen her seferinde affettim çünkü çok seviyordum. Sinirle yaptım deyip her seferinde beni ikna ediyordu. Küfür hakaret şiddet herseye katlandım taaa ki beni başka biriyle 2 sene boyunca aldattığını öğrenene kadar. Nefes alamıyorum düğünümüz vardı hayallerim vardı emeklerim vardı.

Beni aldattığı kişi de evlenip ayrılmış 1 çocuklu biriymiş öyle güzel şeyler yazıp öyle güzel konuşmalar yapmış ki ona ben öğrenmesem benimle evlenip yine onunla görüşmeye devam edecekti sanırım. Karadenizliyiz buralarda çoğunluk bekar birinin evlenip ayrılmış biriyle olması bile hoş karşılanmaz aileler istemez bide çocuk olunca hepten karşı çıkılır küçük bir yerdeyiz.

Sanırım benimle o yüzden evlenmek istedi belkide şartları eşitleyip tekrar ona dönecekti. Bu olay ortaya çıktıktan sonra konuşmak halletmek istedi hata yaptım dedi hersey hazırdı aslında ev eşya uzun süreli bir birliktelik olduğu için. Ne yapacağım be düşüneceğim bilmiyorum yarım yamalak anlatmaya çalıştım ağlarken merak ettiğiniz şeyler olursa tekrar yazarım yorumlara .. Bana söyleyeceğiniz şeylere ihtiyacım var. Bu affedilir bişey mi ? Düğün tarihi yaklaştıkça bizi barıştırmaya çalışıyorlar 🥹

‼️ Sizce ailesi o kadını kabul etmez diye mi benimle evlenmek istedi evin tek çocuğu bilindik esnaf bir aile . O kadın onu bırakmadığı sürece de bırakmaz onu değil mi vazgeçmez. Olan bana oldu 🥹
Sakın ama sakın affetme. Daha imza atılmamış boşanmak nişan atmaktan daha yıpratıcı. Kimler çıkar karşına daha. Böyle saygısızlığı midesizligi kendine yakıştırma

Canım çeyiz yine düzülür,ev yine kurulur,nişan yine yapılır ama ruh sağlığın bozulursa bir daha zor toparlanır.seni seven biriyle beraber oldugunda çok mutlu olacaksın.Biraz sabır.ortamdan uzaklaş lutfen.tatile git imkanın varsa.barıştırmak isteyenlerle görüşme.inan bana çok şanslısın evlenmeden gördün.şans her zaman karşına çıkmaz.bunu gördüysen demek ki şansin parlak ve daha da parlayacaksın.Parlamak için tüm kirden pastan arın.o adamdan kurtul ve yoluna bak.

Canım çeyiz yine düzülür,ev yine kurulur,nişan yine yapılır ama ruh sağlığın bozulursa bir daha zor toparlanır.seni seven biriyle beraber oldugunda çok mutlu olacaksın.Biraz sabır.ortamdan uzaklaş lutfen.tatile git imkanın varsa.barıştırmak isteyenlerle görüşme.inan bana çok şanslısın evlenmeden gördün.şans her zaman karşına çıkmaz.bunu gördüysen demek ki şansin parlak ve daha da parlayacaksın.Parlamak için tüm kirden pastan arın.o adamdan kurtul ve yoluna bak.
😭😭😭♥️♥️🙏 çok teşekkür ederimm size

Şimdi geçti mi peki 🥲 üzüldüm sizin içinde.. kalp kırmaktan hayalleri yıkmaktan hiç korkmuyor bu erkekler madem sevmiyordun beni ne diye beş yılımı aldın ne diye beni bırakmadın
Ooo 17 sene geçti ama inanın bu gunumdeki sıkıntılarım daha büyük bu günleri yasamaktansa o günlerdeki acıma tekrar dönmek isterdim.

Ben barışacağım affedeceğim demedim bizi barıştırmaya çalıştıkları için bu affedilir birsey mi ki anlamında sordum. Zaten içim yanarken bu üslupla konuşmanız hiç hoş ve doğru değil. Sınanmadığınız acıya gülmeyin sizinki daha bitmedi
Asla gülmedim senin konuna aksine kendine bu kadar değer vermemene kızdım ve hala anlamamışsın. Kaç yaşındasın bilmiyorum ama affedilmeyecek bir şey olduğunu anlamış olman gerekir

Bu öğretmen diplomasını sokakta mi dağıtıyorlar şu kk yi okudukça yemin ederim çocuğu evde kendim mi egitsem diye düşünmeye başladım . Yani ya eşek gibi çalışıp iyi bir özel okula vermek lazım. Yemin ederim çok korkuyorum artık nasıl bir nesil yetişecek
Meslek icra etmekle özel hayat çok farklı maalesef. Özel okula da varsen yine eğitim fakültesi mezunu olacak, karakter analizi yaparak işe almayacaklar. Ayrıca özel okullar dik başlı kendinden emin eleman sevmez, yumuşak karakterli ensesine vur lokmasını al tipler daha fazladır orada.

Yarın bırgun sen bu kadını bılıyordun dıyecek
Yada senınle aynen evlı görünüp onun yanında gecırecek gununu
Bu adam o kadını bırakmaz
Evlenmez ama güzel zaman gecırdıgı ıcınde onu hep kenarda tutacak
Sen ona hızmet eden coluk cocuk doguran,onu elaleme karşı koruyan kalkan olacaksın

Diğeri onun güzel zamanlarını gecırdıgı ,aşk yaşadığı bir duragı olacak

Karar vermen lazım
Ona cocuk dogurup ,evı cekıp cevırıp,ailesi sülalesiyle ugrasıp bırde tüm hakaretlerıne maruz kalmakmı yoksa gitmekmi!!!

Hayır o kadın nasıl sevgılısı olan evlılık hazırlıgı yapan bırıyle 2 sene sesını cıkarmadan bırlıkte olabılıyor
Cocuklu durumuda yoksa , bu adam ev fılan actıda masraflarınıda oduyor .
Bununda işinemi geliyor acaba
Sevse aşık olsa o adamı başkasıyla paylaşmak istemezki..
Gerci aşık olmaktan ziyade beyni olan her insan boyle düşünür bence

Bir değil sanki Dünya kadar derdim var ve ben altında eziliyorum.
Üstünden aylar geçmesine rağmen hiç bişeyi atlatamadım içim paramparça.
Burda açılan eski konular okunabiliyor sanırım ben çok kötüyken arkadaşım burdan benim adıma konu açmıştı bana sizden gelen yorumları okuyup biraz olsun aklımın başıma gelmesini sağlamak için. Ondan tekrar konu açmasını istedim ama bana kendin aç en azından sorulan sorulara kendin cevap ver kendin oku dedi ben konuya senin kadar hakim olamam dedi.

5 yıllık sevgilimle nişanlandıktan kısa süre sonra aldatıldığımı öğrendim hemde uzun süreli yaklaşık iki sene kadar birliktelermis. Olayları tam araştırınca ortaya çıktı. Yani benimle nişanlanırken hayatında başka birisi varmış. Bana karşı eskisi gibi olmadığını içten içe hep seziyordum en ufak kavgamızda hakaretler küfürler yol orda demeler S*** G (Defol) demeler bana karşı değiştiğini söylediğimde sen hastasın demeler. Utanarak söylüyorum ki şiddet de gördüm dört beş defa 🥹 Kalbim paramparça olmasına rağmen her seferinde affettim çünkü çok seviyordum. Sinirle yaptım deyip her seferinde beni ikna ediyordu. Küfür hakaret şiddet herseye katlandım taaa ki beni başka biriyle 2 sene boyunca aldattığını öğrenene kadar. Nefes alamıyorum düğünümüz vardı hayallerim vardı emeklerim vardı.

Beni aldattığı kişi de evlenip ayrılmış 1 çocuklu biriymiş öyle güzel şeyler yazıp öyle güzel konuşmalar yapmış ki ona ben öğrenmesem benimle evlenip yine onunla görüşmeye devam edecekti sanırım. Karadenizliyiz buralarda çoğunluk bekar birinin evlenip ayrılmış biriyle olması bile hoş karşılanmaz aileler istemez bide çocuk olunca hepten karşı çıkılır küçük bir yerdeyiz.

Sanırım benimle o yüzden evlenmek istedi belkide şartları eşitleyip tekrar ona dönecekti. Bu olay ortaya çıktıktan sonra konuşmak halletmek istedi hata yaptım dedi hersey hazırdı aslında ev eşya uzun süreli bir birliktelik olduğu için. Ne yapacağım be düşüneceğim bilmiyorum yarım yamalak anlatmaya çalıştım ağlarken merak ettiğiniz şeyler olursa tekrar yazarım yorumlara .. Bana söyleyeceğiniz şeylere ihtiyacım var. Bu affedilir bişey mi ? Düğün tarihi yaklaştıkça bizi barıştırmaya çalışıyorlar 🥹

‼️ Sizce ailesi o kadını kabul etmez diye mi benimle evlenmek istedi evin tek çocuğu bilindik esnaf bir aile . O kadın onu bırakmadığı sürece de bırakmaz onu değil mi vazgeçmez. Olan bana oldu 🥹
Sen bu hikayede sadece MAŞA olmuşsun. Arkana bile bakma

Teyzemin oğlunun böyle bir sevgilisi varmis, meğer aile karşı çıkınca başka biriyle o da evlenmiş, evlendiği kişi çok iyi biriydi ve evlilik 8-9 ay sürdü.Esi hamileyken boşandı ve çocuklu sevgilisi ile evlendi. İlk eşi öğrenince hamileyken evi terk etti ve bir daha arkasına bakmadı, çok gururlu bir kadındı. Ve teyzemler bildikleri halde ilk eşe paranoyak muamelesi yaptılar, nerdeyse o aldatıyor gibi davrandılar. Dediğiniz gibi şartlar eşitlenince o kadınla evlendi.Kendi çocuğunu hiç görmedi kadının 18 yaşındaki kızına babalık yapıyor

2 sene boyunca bilfiil aldatılmışsınız, neden bunun arkasındaki sebep sizin için bu kadar önemli ki? İster ailesi o kadını kabul etmez diye yapmış olsun, ister keyfine yapmış olsun ne değişir? Her türlü ihtimalde de sonuç aynı bu adam sadakatsiz ve karaktersiz. Tek sorun bu da değil aynı zamanda şiddet faili. Yüce rabbimin evlenmeden önce daha ne göstermesi lazım size, keşke herkes sizin kadar şanslı olsa.

Farkındayım eviniz, düğününüz hazır
hayalleriniz, hevesleriniz kursakta kaldı. Belki sırf evlenmek için affedeceksiniz. Ama evlilik tüm bunları görmezden gelmeye değecek kadar matah bir şey değil, zaten yürütmesi zor bir müessese, bir de bu şartlarda amaaan diyeyim. O hevesiniz, heyecanınız geçtiğinde ben ne halt yedim diye duvara bakacaksınız

Ay lütfen affetmeyin ya. Uzaklaşın tatile gidin kafa dinleyin. Bu zihniyetteki adam sizi daha çook aldatır. Affederseniz olmayan değeriniz iyice yok olacak. Şöyle düşünün bunların binde birini siz yapsaydınız o ve ailesi affeder miydi? Cevap hayır ise siz neden affedesiniz?

X