1.Aşılama

Selamlar hanımlar bugün nasıl hissediyorsunuz bizimle paylaşır mısınız Ben bugün felaket açlık hissiyle uyandım ve baş dönmesi var arada kramplar giriyor kasıklarıma sizler nasılsınız?

aşılamanın 13. günü dayanamadım kan verdim <1.20 çıktı regli olmadım hala doktor yine de gel bi bakalım dedi
çok umutlanmıştım aslında ama olmadı

aşılamanın 13. günü dayanamadım kan verdim <1.20 çıktı regli olmadım hala doktor yine de gel bi bakalım dedi
çok umutlanmıştım aslında ama olmadı
Yine de bı doktorunla görüs canım herşeyin hayırlısı olsun inşallah bu ay olmazsa diğer aya nasip olur inşallah

Selam kızlar bende çarşamba günü ilk asilamami oldum ve heyecanla bekliyorum. Ama çok sinir ve stres doluyum inşallah hepimiz kavuşuruz bebemize

Merhaba inşallah sizin de aşılamanız tutar bende dün oldum dua ederken beni de unutmayın olur mu? Ama benim eşimin değerleri hiç böyle değildi yıkamadan sonra hareketli 0 dı sizce tutma ihtimali var mı?
Yıkamadan sonra hareket yoksa eğer aşılama gerçekleşti mi yine de inşallah Allah nasip eder bizde de sperm sorunu var

Bunu görmedin sanırm
kız gördüm aynı sayfa hepsi kaç kere kontrol ettim beslenme, genetik sebepler vs her sey sebep olabilir. o konuda doktor yönlendirir sizi illa ki. ama bana düsük geldi değerler. esimde varikosel olmasına rağmen bundan daha yüksekti değerleri. o yüzden doktorunuzla detaylı konusun bence.

dua ederim tabii ki. Allah bakabilecek olan herkese nasip etsin inşallah

Çok teşekkür ederiz

Varmı gelişmee canımmm?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…