1.Aşılama

yok kuzum sorabilirsin benim ilk aşılamamda olumsuz oldu 25 mm di 2.aşılamamda ortalama 25 mm de oldu bunda tuttu kalbi durdu 2 aylık 3.aşılamamda çok büyüdü 28mm di olumsuz oldu bende bi tane büyoyor
Kalbi neden durmuş baktılarmı sebebine çok üzücü kimseye yaşatmasın Allah😔 benimde solda iki tane biri 20 , biri 24 mm sağda bir tane 16mm vardı

Kalbi neden durmuş baktılarmı sebebine çok üzücü kimseye yaşatmasın Allah😔 benimde solda iki tane biri 20 , biri 24 mm sağda bir tane 16mm vardı
genetik testlerde bir şey çıkmadı fakat bende kan pıhtılaşması var 3 genimde o çıktı hamile kalırsam iğne kullanıcam

1000104665.jpg

Kızlar yıkamadan sonra sperm sonuçları bu sizce nasıl

Sonuçlar nasıl farklı heryerde hiçte anlamıyorum ki mesela sende hareketli a+b 100 çıkıp hızlı ileri nasıl 0 geldi yani acaba bizmi yanlış yorumluyoruzz ki
Bende yorumlayamadım maalesef doktorda bu konuda birşey demedi o yüzden burda paylaşanları gördükçe iyice bulandı kafam 🥴

Ayyy Rabbim yardımciniz olsun 🤲🏻 bu cefalara rağmen inşallah sefa süreriz 🤲🏻
İnşaallaah Allahh hepimizeee nasip etsin ❤️❤️ devlet hastanesimi bu sonuçlar nereden alındı , benim doktorda yorumlamadı bende testi verdiğim labaratuvardaki doktora sordum arayıp o bana çok iyi dedi bizim sonuç için

İnşaallaah Allahh hepimizeee nasip etsin ❤️❤️ devlet hastanesimi bu sonuçlar nereden alındı , benim doktorda yorumlamadı bende testi verdiğim labaratuvardaki doktora sordum arayıp o bana çok iyi dedi bizim sonuç için
Evet araştırma Hastanesi'nde yaptırdım ben. İşlemi çünkü orda Kahramanmaraş daki en iyi doktorlardan biri var herkes ona yönlendir di hemde ilaçlar hariç hiç masraf harcamadık

Evet araştırma Hastanesi'nde yaptırdım ben. İşlemi çünkü orda Kahramanmaraş daki en iyi doktorlardan biri var herkes ona yönlendir di hemde ilaçlar hariç hiç masraf harcamadık
Bende izmir çiğli bakırçay üni. eğitim araştırma hastanesinde yaptırdımm. devlet benimkidee çokta memnunum

Klomen 85 , ovitrelle 908 tl aşılama için sperm yıkamada 1870 tl bu kadarcık verdimm progestan fitilde 55 tl

Geçmii kaldımm acaba yapmaak içinn 6.gün bugünn aşılamanın
Ben femara kullanmaya basladiğimdan beri yiyorum ama zararın neresinden dönsen kardır çünkü hala bir ihtimal var avakado gebelik oluşursa rahme tutunmasını sağlıyormuş rahimi düzenliyormuş

sayı baya iyi benim 2.aşılamamda 1 milyon sperm yüzde 65 hareketle tutmuştu bazıları bu sayıya aşılama dahi ypamıyor olunca oluyo 3.aşılamamda tutmadı 4.deneyeceğim diğer ay
merhaba
doktorlar 2 aşılamadan sonra tüp bebeğe yönlendiriyor , yani benim doktorum öyle dedi mutlaka araştır

Ben femara ya ücret ödemedim progesteron a da ödemedim sadece gonal f ve ovitrelle 4 600 TL ödedim
Ben yumurta çatlatma tedavisinde 3 ay femara kullanmıştım. 3üde başarısız olmuştu. Doktorum ondan bu seferde klomen deneyelim bakalım dedi öylece bunu kullandım hayırlısı tabiii :) olsun dışarıya göre çok çok iyi ödediğimiz rakamlar. İnşallah olumluda sonuçlanırsaa harika olur :) hemen alcam avokado marketten şimdi eve giderken yiyimm bakalım inş şifa olsunn

merhaba
doktorlar 2 aşılamadan sonra tüp bebeğe yönlendiriyor , yani benim doktorum öyle dedi mutlaka araştır
2.aşılamam tuttu ama doktorum 4 aşılama öneriyor sonra tüp bebek birde sebepsiz infertelite bir kez aşılamam tuttu belki birdaha tutar diye denemek istiyorum açıkcası tüp bebek biraz zahmetli ve pahalı

Ben yumurta çatlatma tedavisinde 3 ay femara kullanmıştım. 3üde başarısız olmuştu. Doktorum ondan bu seferde klomen deneyelim bakalım dedi öylece bunu kullandım hayırlısı tabiii :) olsun dışarıya göre çok çok iyi ödediğimiz rakamlar. İnşallah olumluda sonuçlanırsaa harika olur :) hemen alcam avokado marketten şimdi eve giderken yiyimm bakalım inş şifa olsunn
Aynen al al şifa olsun bal olsun yarasın ♥️♥️

X