09:00 - 18:00 Kesintisiz Muhabbet

Mutlaka benimde anlık yoğunluklarım oluyor ama elimden geldiğince giriyorum yazamasam bile okuyorum :) Birazcık canlanması lazım

Ah canım ya, Allah kolaylık versin. Senden on beş yaş kadar büyüğüm, çalışıyorum. :KK66:
Hangi bölümü istiyorsun?
Bu sene lisede son senen mi? Yoksa lise bitti mi?

lise bitti, geçen sene olmadı hayırlısı değilmiş tekrar hazırlanıyorum.
sana da abla diyeyim o zaman aslında hepinize abla demeliyim :)
mütercim tercümanlık istiyorum

Yaşca bayağı büyüğüz tabi senden içinden nasıl geliyorsa. Ayrıca umarım istediğin gönlüne göre bir bölüm olur

Madem hep bu saatlerde burdayız; böyle olsun istedim topiğimizin adı.

Gururlu cuma gününde acılışı yapıyorum :KK1: :119::119:
Biraz saçma olacak buraya yazmam ama ablacım hikayeni çok merak ettim üye olduğumdan beri ara ara yorumlarına denk geliyorum ana okuyup geçiyodum sonra tesadüf eseri açmış olduğun bi konuyu okudum şimdi de taktım kafaya bi romanın sayfaları kopmuş da eksik okumuş gibi hissediyorum kendimi öldüm meraktan o arada ne oldu ne bitti diye 2 gündür fellik fellik konularını okuyorum ama bi bütün oluşturamadım herkes biliyor da bi ben bilmiyormuş gibi hissettim gözümden kaçırdığım ne var yahu diye :\ Sonra baktım ki albümlerde yazdığından bahsetmişsin bi mesajda hemen koşa koş gittim albümlere bakmaya bir de ne göreyim ben onları göremiyorum :) Takip edilmek lazımmış bunun için yanlış anlamazsan ablacım beni takip eder misin tamamlayıp şu hikayeyi bi huzur bulayım :)

Teşekkürler Allah sana da nasip etsin inş. Kızım 4 yaşına girecek
Amin! Hayırlısıyla...
Hakkında hayırlısı olsun.
Abla demen ya da dememen benim için önemli değil, sen nasıl rahat edersen. :KK66:

X