04 02 2009 bugun uye olan arkadaslar hosgeldiniz

Aranıza yenı katıldım kuzenım tavsıyesı uzerıne 14 senelık evliyim 9 yasında bir kızım 5 yaşında bir oğlum var kendımse istemesemde 33 oluyorum,umarım benım kadar sızlerde memnun olursunuz benden :lepi:

merhaba bende yeni üyeyim.insallah güzel seyler paylasiriz.selamlar.:eek::eek:

bugün üye oldum ablam incitanemtuana bu siteyi cook met etti bende asik oldum desem yeri var benide üye yapti sagolsun artik isten vaktim oldukca girerim cok güzelmis hakkatten ablam anlatirken bayildim anlatamam.....sizlerlen tanisicagim icin cok mutluyum.....:sm_cool:

hosgeldin canim kardesim benim bitanemmmmmmmmmmmmm
iyiki geldin iyiki varsin
seni cok seviyorummmmmmmmm
insallah iyi vakit gecirirsin canimcigim seni cok seviyorum..........

aranıza bugün katıldım umarım yabancılık çektirmezsiniz kaydirigubbakcemile3

merhaba ben de aranıza katıldım. nasılsınız ?

Aranıza yenı katıldım kuzenım tavsıyesı uzerıne 14 senelık evliyim 9 yasında bir kızım 5 yaşında bir oğlum var kendımse istemesemde 33 oluyorum,umarım benım kadar sızlerde memnun olursunuz benden :lepi:

hoşgeldin ablam delikafaduldendelikafadulden
şutarafagitti(sözü geçen kuzen benim)

yeni üye olan bütün arkadaşlar cümleten hoşgeldiniz...

aynen yeni üye olan herkeze hosgeldinizzzzzzz kizlarrrr ve umarim dopdolu ve güzel vakit gecirirsiniz
tanisma imkanimizda olur belkiiiiiiiii

merhaba ben dün üye oldum bu siteyi uzun zamandır takip ediyodum ama üye olmak yeni kısmet oldu. Liseye gidiyorum ve hayatı seviyorum..Tüm hanımlara merhabalarr :-)

hoşgeldin cnm güzel paylaşımlar dilerim :1hug:

merhaba bende yeni üye oldum burda bilgilerimin artıcagından hiç şüphem yok iiii akşamlar

meraba arkadaşlar ben selma ,ev hanımıyım bir tane cok tatlı ogluşum var ,
umarım cok iyi arkadalıklar kurarız :)

slm
:teytey:
kimse yokmu
sesimi duyan
aloo
arkadaşlar ben yeni katıldım
8 aylık evliğim ama hiç korunmadığım halde hamile değilimyarın belli olacak hamile olup olmayacağım her ay test alıyordum bu ay almadım yalnız bende bu ay aşırı uyku hali vardı sürekli uyuyordum neredeyse 24 saat uyuyacaktım bu gebelik belirtisi olabilirmi fikri olan varmı

X