Gebeliğe Hazırlık 03.Ekim.2020 Aşılama için ilk adım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben, 1,5 yillik ewliym.ilk at dis gebelik kacirdim, 9 ay sonrada kendiligimden hamile kaldim adet sancilari bacak bel agrilari cekerken adet olamiyorum diye dr gittigimde tesaadufen Kan sonucnda ogrendm.iste insan bildigi halde adet sancisida ayni ya,9aydir hamile kalamayinca korkuyo , elde degil😔

Progestan fitil yazdı bana bugün
Asilama sonrasi ilac kullanimi sart degil,ama genelde progestan weriyolar.bazisina ic ,bazisinada vajen yoluyla kullanim oneriyolar.Kafana gore kullanma ya, kan degerine gore gerek gormedi belkide.banada ,hamile kaldiktan sonra vermisti 2ser tane Sabah oglen aksam vajenden gonderilecek sekildeydi.Allah cc (+ ) gormeyi nasip etsin hepimize.

Asilama sonrasi ilac kullanimi sart degil,ama genelde progestan weriyolar.bazisina ic ,bazisinada vajen yoluyla kullanim oneriyolar.Kafana gore kullanma ya, kan degerine gore gerek gormedi belkide.banada ,hamile kaldiktan sonra vermisti 2ser tane Sabah oglen aksam vajenden gonderilecek sekildeydi.Allah cc (+ ) gormeyi nasip etsin hepimize.
Eşimin yıkanmış sperm sayısı 700 bin düşük ben sanmıyorum ama morfoloji ve hareketlikte sıkı tı yok bence perhiz süresi çok kısa oldu ondan düşük çıktı sayısı bu sayıyla hamile kalınır mı bilmem ama Allah büyük

Merhaba arkadaşlar bugün asilamanin 10.gunu çatlatma ignesinin ise 11.gunu test yaptırdım 190 çıktı bu normal mi yoksa hala iğnenin etkisi mi yada hamilemiyim lütfen cevap kafam çok karışık 🤲🤲

Eşimin yıkanmış sperm sayısı 700 bin düşük ben sanmıyorum ama morfoloji ve hareketlikte sıkı tı yok bence perhiz süresi çok kısa oldu ondan düşük çıktı sayısı bu sayıyla hamile kalınır mı bilmem ama Allah büyük
Rabbim dilerse 1tek hizli sperm bile yeter.Dilemezsede 1milyon spermde yetmez.1milyon sperm ile yumurta ile is bitseydi ,bu sartlari saglayan herkes 1.asilama da hamile kalirdi. Pehriz sureniz 3 gun degil miydi?

Rabbim dilerse 1tek hizli sperm bile yeter.Dilemezsede 1milyon spermde yetmez.1milyon sperm ile yumurta ile is bitseydi ,bu sartlari saglayan herkes 1.asilama da hamile kalirdi. Pehriz sureniz 3 gun degil miydi?
Hayır çatlama iğnesi
Oldum 20 sinde o gün ilişki olsun dedi gece olunca ... 22 sinde sabah eşim numune verdi 1,5 gün gibi oldu

Bence de zaten dediğin gibi 1 sperm yetiyor o kadarın içinden 1 tane tutunda yeter... siz test yapmadınız mı?
Benim bugun asilama yapildigi gunde sayiliyorsa 10.gunum Idrar testi yaptim ama negatifdi.arda bir kasiklarim agriyip geciyo korkuyorum bizde hicbir sorun da yok,daha once hamile kaldim kendiliginden.8+5kalbi durdu.9aydirda kalamadim.Elimden duadan be beklemekten baska birsey gelmiyo 😔

Merhaba arkadaşlar bugün asilamanin 10.gunu çatlatma ignesinin ise 11.gunu test yaptırdım 190 çıktı bu normal mi yoksa hala iğnenin etkisi mi yada hamilemiyim lütfen cevap kafam çok karışık 🤲🤲
Test sonucunu alirken sorma sansin yokmuydu? (Ben TURKIYE de olmadigim icin bilemiyorum da.)mesela ben bu pzrtesi Kan vercem, Aksama laboratuardan arayip Direk soyluyorlar deger bu,hamilesiniz, yada degilsiniz diye.

Selam herkese kızlar 🌺 şimdi doktordan dönüyorum yumurtam 17 mm olmuş Çarşamba günü aşılama işlemi olacak yumurtam biraz yavaş büyüdüğü için geç kaldık gibi düşünüyorum 😔 aşılama olanlar kaçıncı günlerinde oldunuz bugun benim adetimin 18.günü aşılama günü adetimin 20.gününde olmuş oluyoruz
Adetimin 17.gundeydi asilamam .dun yapildi mi Senin asilaman ?

Test sonucunu alirken sorma sansin yokmuydu? (Ben TURKIYE de olmadigim icin bilemiyorum da.)mesela ben bu pzrtesi Kan vercem, Aksama laboratuardan arayip Direk soyluyorlar deger bu,hamilesiniz, yada degilsiniz diye.
Evet hamilesin iz dediler ama iğnenin etkisimi diye sormak heyecandan aklıma gelmediki 🤭araştırınca öğrendim olabilir mi diye

Evet hamilesin iz dediler ama iğnenin etkisimi diye sormak heyecandan aklıma gelmediki 🤭araştırınca öğrendim olabilir mi diye
Insaallah binlerce kez insaallah gulum. 😊❣❣❣🤲🤲🤲🤲🤲guldurdun beni yaa😁sonuc (+)olsun .sonra tekrar yaz merak ederim.Paylasalim mutlulugunu🤲💞💞💞💞💞💕

X