Gebeliğe Hazırlık 03.Ekim.2020 Aşılama için ilk adım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet hamilesin iz dediler ama iğnenin etkisimi diye sormak heyecandan aklıma gelmediki 🤭araştırınca öğrendim olabilir mi diye
13.gun 200 goren varmis .buldum gulum.insaallah seninde pozitif

Eklentiler

• Screenshot_20201023-013646_Chrome.jpg
    Screenshot_20201023-013646_Chrome.jpg
    85,3 KB · Görüntüleme: 38
Snaa:Nerelerdesin arkadasim 😊
Buralardayım canım salı bende test yaptım 12. Gün akşam teste silik çıktı sonra hemen bı heycanla hastaneye gittik gecenin yarısı beta 1.20 gördük 😔 sonra doktoru aradi eşim böyle böyle die bide lekem geldi ertesi sabah onuda söyledik doktora sonra onlar tekrar aradılar ilaçlarınızı bırakin adet olcaksiniz sonuç negatif die o an çok kötü oldum dedim hiç mi şansım yok dünde tamam sokuldum şuan değilim yani sen naptın canım

bende 21 inde çatlatma iğnesi oldum yarın aşılamam olucak hemen hemen aynı sayılırız
Walla benim tavsiyem en az 3 günlük perhiz olmalı bana çatlama gecesi ilişki önerdi inş o geceki spermler daha kalitelidir... çünkü 1,5 gün gibi oldu eşim numune verdiğinde 2 gün bile tam olmamıştı hızı iyi çıktı ama sayı az zaten öncesinde de test vermediğimiz için eşim çok gerilmiş söyledi umarım sizin sayınız Yüksek çıkar ama yine de yapıldı bana 700 binle

Walla benim tavsiyem en az 3 günlük perhiz olmalı bana çatlama gecesi ilişki önerdi inş o geceki spermler daha kalitelidir... çünkü 1,5 gün gibi oldu eşim numune verdiğinde 2 gün bile tam olmamıştı hızı iyi çıktı ama sayı az zaten öncesinde de test vermediğimiz için eşim çok gerilmiş söyledi umarım sizin sayınız Yüksek çıkar ama yine de yapıldı bana 700 binle
Yıkama sonrası değer bu tabi

bizim yaklaşık 3 gün olacak inşallah bakalım yarın sabah 10 da olacak aşılamam biraz tedirginim açıkçası hem yarın hem sonrası için yarın full evde yatmayı planlıyorum ama sonrası nası gececek bilmiyorum

Rahat olun bende heyecanlanmıştım ama sayıda sıkıntı olduğunu duyunca hemşire söyleyince ben bir durgunlaştım işlem oldu doktorum yavaş yavaş verdi 30 dk ayaklarım havada yatırdı beni birde idrara sıkışık gel demişlerdi sonra kalktım idrarımı da yaptım hiç sperm felan akmadı inş hepsi gitmiştir ... ama ben burda okudum 500 binle aşılaması tutan var 60 milyonla tutmayanda yani nasip inancınızı bilmiyorum ama bol bol dua edelim el mucib zikrini çekelim benim ilk aşılamam 1 çocuğum var 4 yaşında kendiliğinden ilk denememde oldu... eğer olmazsa da eşime takviye bir şeyler yapıp yükseltiriz değerleri bir daha denerim aşılama ... burdan yazalım destek olalım birbirimize

Aşılamadan sonra ne ilaç kullandınız kullanıyorsunuz kizlar bana akıl verin lütfen doktorum hicbirsey vermedi. Butun emekler boşa gidecek korkuyorum😔 ben kullansam kafama göre birşey olur mu
Gerek görürse veriyor canım benim sen bi sorabilirsin kendisine

Buralardayım canım salı bende test yaptım 12. Gün akşam teste silik çıktı sonra hemen bı heycanla hastaneye gittik gecenin yarısı beta 1.20 gördük 😔 sonra doktoru aradi eşim böyle böyle die bide lekem geldi ertesi sabah onuda söyledik doktora sonra onlar tekrar aradılar ilaçlarınızı bırakin adet olcaksiniz sonuç negatif die o an çok kötü oldum dedim hiç mi şansım yok dünde tamam sokuldum şuan değilim yani sen naptın canım
Ama, bugun arkadasimlarimda haberler hep kotu.az once didonutella simdide sen😔benim bugun 11.gun gulum ama benim de umudum yok zaten 😥

X