Gebeliğe Hazırlık 03.Ekim.2020 Aşılama için ilk adım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Insaallah gulum 🤲❣tutsunda .Tutmaklada derdimiz bitmeyecek.Kesesini gormek icin, sonra kendini gormek icin , kalp atisini duymak icin, 3lu test icin, bekleyip bekleyip korkcaz.Bosuna degilmis, anne olunca anlarsin demesi annelerimizin.8+5de bebegimin kalbi durdu. Ogrendigimde benim de kalbim duracak sandim Acidan.Rabbimmmm, bu Acilari yasatma bizeee😥
Evet ya doğru herks öyle diyor bebeği görmek bile baya uzun yol diye 😔😔😔 rabbim bidaha yaşatmasın insallah canım benim 😔😔

İnşallah pozitif haberini alırsın tanımıyorum bilmiyorum ama duygularımız ortakdr tahmin edebiliyorum. İnşallah inşallah buradan o güzel haberi verirsin canım hayırlısıyla. Bnde menopur 75 kullanıyorum . Cuma gtcem doktor yumurtalarm ne durumda bakacak. Kaç günde aşılama olur acaba. İlk asilamanmi seninde hangi hastahane cokmu sordum acaba😊
Aminn canım inşallah tabikide sor bende arkadaşlara çok soruyorum inşallah sağlıklı şekilde büyür yumurtalarin benim ilk asilama canım asilamamin bgn 11. Günü ben İstanbul GOP yeniyüzyil üniversite hastanesine gidiyorum canım

Selam herkese kızlar 🌺 şimdi doktordan dönüyorum yumurtam 17 mm olmuş Çarşamba günü aşılama işlemi olacak yumurtam biraz yavaş büyüdüğü için geç kaldık gibi düşünüyorum 😔 aşılama olanlar kaçıncı günlerinde oldunuz bugun benim adetimin 18.günü aşılama günü adetimin 20.gününde olmuş oluyoruz

Aminn canım inşallah tabikide sor bende arkadaşlara çok soruyorum inşallah sağlıklı şekilde büyür yumurtalarin benim ilk asilama canım asilamamin bgn 11. Günü ben İstanbul GOP yeniyüzyil üniversite hastanesine gidiyorum canım
Aşılama da canın aciyomu birde çatlatma ignesini kendmizmi vuruyoruz. Benim rahim filminde canım çok yanmisdida korkuyorum doğrusu biraz.😊

Selam herkese kızlar 🌺 şimdi doktordan dönüyorum yumurtam 17 mm olmuş Çarşamba günü aşılama işlemi olacak yumurtam biraz yavaş büyüdüğü için geç kaldık gibi düşünüyorum 😔 aşılama olanlar kaçıncı günlerinde oldunuz bugun benim adetimin 18.günü aşılama günü adetimin 20.gününde olmuş oluyoruz
Kaç yumurtan oluşmuş canım. İnşallah güzel haberler inişe verirsin buradan.

Aşılama da canın aciyomu birde çatlatma ignesini kendmizmi vuruyoruz. Benim rahim filminde canım çok yanmisdida korkuyorum doğrusu biraz.😊
Ya bana aynı rahim filmi geldi onun gibi işlem yani ben öyle hissettim herseyini çatlama iğnesini ben kendim vurdum koldan ama herkes farkli

Esinden simdiye kadar sperm ornegi alinmis olmaliydi.Sana asilama tedavisini neye gore karar verdiler ki? Bizden once esimden sperm benden Kan alindi.spermde sorun yok, Kanda rahimde tuplerde sorun yok. Ona gore baslandi gonalf e.
Ben pkoyum canım ilk gebeliğimde ilk denemede doğal yolla hamile kaldım ama 2. Olmuyor diye aşılama yapmak istedik eşimdEn öncesinden istemedi sorun olduğunu düşünmedi sanırım 😜 ben geçen ay hsg çekildim sorun yok bugün de gittim 2 yumurtam büyümüş yarın tekrar görmek istedi çatlama verecek ve perşembe aşılama yapacak

Esinden simdiye kadar sperm ornegi alinmis olmaliydi.Sana asilama tedavisini neye gore karar verdiler ki? Bizden once esimden sperm benden Kan alindi.spermde sorun yok, Kanda rahimde tuplerde sorun yok. Ona gore baslandi gonalf e.
Ben femera kullandım ama hiç çatlama iğnesi felan kullanmadım ve kistim patladı ölümden döndüm resmen o yüzden artık vücuduma ilaç yüklemek yerine aşılama yapalım dedik Doktorum da çok ilgili sağolsun ama en son cumartesi ilişki olsun demişti bugün bir şey demedi perşembe aşılama olursa 5. Gün oluyor Gerçi en iyi spermler seçiliyor ama bilemedim

Bende bugün gittim 18 ml 16 mm olmuş 2 tane Var bende adetimin 16. Günündeyim yarın tekrar kontrol edip çatlama iğnesi verip perşembe yani 19, gün olacak aşılamam ama bana doktor yavaş gideceğiz demişti zaten çok düşük ml başladım 50 şuan ben PKo olduğun için tedbirli gitti doktor

Ben femera kullandım ama hiç çatlama iğnesi felan kullanmadım ve kistim patladı ölümden döndüm resmen o yüzden artık vücuduma ilaç yüklemek yerine aşılama yapalım dedik Doktorum da çok ilgili sağolsun ama en son cumartesi ilişki olsun demişti bugün bir şey demedi perşembe aşılama olursa 5. Gün oluyor Gerçi en iyi spermler seçiliyor ama bilemedim.

Gecmis olsun oncelikle. Ewet en iyi sperm ler seciliyoda,nebiliim , spermde sorun varmi once ona bakiliyo ya.son gun sorun cikarsa napcak ki dr , keske sorsaydiniz ☹

Ben pkoyum canım ilk gebeliğimde ilk denemede doğal yolla hamile kaldım ama 2. Olmuyor diye aşılama yapmak istedik eşimdEn öncesinden istemedi sorun olduğunu düşünmedi sanırım 😜 ben geçen ay hsg çekildim sorun yok bugün de gittim 2 yumurtam büyümüş yarın tekrar görmek istedi çatlama verecek ve perşembe aşılama yapacak
Bazen, yorumlarda siralama karisiyo bende, kusuruma bakmayin 😊

Gecmis olsun oncelikle. Ewet en iyi sperm ler seciliyoda,nebiliim , spermde sorun varmi once ona bakiliyo ya.son gun sorun cikarsa napcak ki dr , keske sorsaydiniz ☹
Benimde aklıma takıldı ama umarım öyle bir şey olmaz üzülürüm çok yine ben boşuna ilaç almış olurum vücuduma yarın gittiğimde soracağım bakalım ne diyecek sizin aşılamadan önce 3 gün mü olmuştu cinsel perhiz?

Benimde aklıma takıldı ama umarım öyle bir şey olmaz üzülürüm çok yine ben boşuna ilaç almış olurum vücuduma yarın gittiğimde soracağım bakalım ne diyecek sizin aşılamadan önce 3 gün mü olmuştu cinsel perhiz?
Ewet, 3gunluk pehriz .hicbirye sorun yok ama kalmiyo iste .nebilim haftaya pazartesi nolcak bakalim sonuc.

X