Gebeliğe Hazırlık 03.Ekim.2020 Aşılama için ilk adım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doktora gittim çatlama iğnesi verdi bugün ilişki olsun dedi perşembe de aşılama yapılacak 🙏🏻 İnş güzel haberlerle geliriz hepimiz

Aşılamadan sonra ne ilaç kullandınız kullanıyorsunuz kizlar bana akıl verin lütfen doktorum hicbirsey vermedi. Butun emekler boşa gidecek korkuyorum😔 ben kullansam kafama göre birşey olur mu

Merhaba güzel insanlar benimle birlikte tedaviye başlayanlar var mi diye merak ettim birbirimize destek olalım ❤️ Bugun aşılama tedavime başladık gonal f ile iğnemi oldum ilk. Hayırlısı ile bebek haberi vermek istiyorum. ❤️
İnşallah bebişiniz olur bende inşallah önümüzdeki ay başlamak istiyorum aşılamaya doktor araştırmasındayım doktor önerir misiniz arkadaşlar İstanbul da oturuyorum

Merhaba kızlar, ben de 4 senelik evliyim ilk günden beri istiyorduk ama nasip olmadı. 9 Ekim'de çatlatma iğnemi oldum. 12 Ekim'de kontrole gittim çatlamıştı aşılama yapıldı aynı gün. Doktorum Progestan hap verdi sabah akşam içiyorum. 10 gün kullan bittiğinde kan tahlili yaptır dedi. Bakalım yarı bitecek. Çok stresliyim. Hakkımızda hayırlısı olsun. Allahım hepimize annelik duygusunu tattırsın inşallah.

Merhaba güzel insanlar benimle birlikte tedaviye başlayanlar var mi diye merak ettim birbirimize destek olalım ❤️ Bugun aşılama tedavime başladık gonal f ile iğnemi oldum ilk. Hayırlısı ile bebek haberi vermek istiyorum. ❤️
Merhaba kizlarrr hic kimsenin umidini kesmeni istemiyorum ilk asilamami agustosta yaptirmistim maalesef tutmadii 2ci asilamamida eylul sonu etmistim oda tutmadii daha da gitmedimm artik biraz dinlenip baska doktora gidicem bahceciye gitmeyi dusunuyodum😔😔 dilerimm insallahh allahimm ilk aşamada tutar sizin

Aşılamadan sonra ne ilaç kullandınız kullanıyorsunuz kizlar bana akıl verin lütfen doktorum hicbirsey vermedi. Butun emekler boşa gidecek korkuyorum😔 ben kullansam kafama göre birşey olur mu
Canimm benim doktorum ilk asilamada vermedii ilac 2 ci asilamada duphaston vermistii sadecee illaa icilmesi gerekmiyoo onu kafana takma asilama ayni normalki gibii normalde nasil hicbise icmiyoruz oda oyle ilkiyse belki vermemistir butun doktorlar ayni degill benimde vermemistii benimde kafam cok karismistii amaa sankii icimden bise bosalmis gibiydii dedim kesin olmadii zaten bekledigim gibiydi olmadi vermemistii kesin dedim sen catala cikinca hic hissettin mi icinden bise ciktigina

Canimm benim doktorum ilk asilamada vermedii ilac 2 ci asilamada duphaston vermistii sadecee illaa icilmesi gerekmiyoo onu kafana takma asilama ayni normalki gibii normalde nasil hicbise icmiyoruz oda oyle ilkiyse belki vermemistir butun doktorlar ayni degill benimde vermemistii benimde kafam cok karismistii amaa sankii icimden bise bosalmis gibiydii dedim kesin olmadii zaten bekledigim gibiydi olmadi vermemistii kesin dedim sen catala cikinca hic hissettin mi icinden bise ciktigina
Nasıl bişey çıktığı canım kusura bakma anlayamadım 😔

Kızlar 🌺 ben aşılamamı oldum inşAllah size güzel haberler veririm ❤️ Bana önereceğiniz şeyler var mı ?

Aciklik getiremiyorum pek😊😊 bosverr cok hareket etme hep dinlen agir kaldirma ara ara kasiklarin agrilabilir batma fln kendini yormamaya calis
Dikkat etmeye çalışıyorum ama günlük hayatına devam ediyorum canım bazen kasıklarımda ağrı oluyor. Belki de psikolojik olarak öyle hissediyorum.. Rabbim ol derse olur 🙏

İnşallah bebişiniz olur bende inşallah önümüzdeki ay başlamak istiyorum aşılamaya doktor araştırmasındayım doktor önerir misiniz arkadaşlar İstanbul da oturuyorum
Kesinlikle bahçeci sağlık Cem Çelik doktora gitmenizi öneririm

Bende bugün gittim 18 ml 16 mm olmuş 2 tane Var bende adetimin 16. Günündeyim yarın tekrar kontrol edip çatlama iğnesi verip perşembe yani 19, gün olacak aşılamam ama bana doktor yavaş gideceğiz demişti zaten çok düşük ml başladım 50 şuan ben PKo olduğun için tedbirli gitti doktor
Aynen bende öyleydim canım dün oldum bende

Aynen bende öyleydim canım dün oldum bende
Bende şimdi geldim yaptırdım aşılamayı ama moralim bozuldu eşimde sıkıntı yoktu ama bugün sıkıntı çıktı 1 milyonun altında çıktı değeri hızında sıkıntı yok ama sayısında sıkıntı var Belli olmaz dedi doktor hamile kalabilriisn ama sizin kaç çıkmıştı eşinin hatırlıyor musun

Kızlar eşlerinizin sperm analizinde sayı ve hızınız kaçtı?

Hiç belli olmaz zaten hamilelik ve adet ağrıları benzer ben bugün aşılama oldum belim çok ağrıyor mesela ve benim eşimin sayısı düşük çıktı 700 bin benimde umudum yok ama oradaki hemşireler de dedi 1 tane yeter döllenme için dua edelim ben ilk çocuğuma ilk denemede hamile kaldım doğal yoldan

Hiç belli olmaz zaten hamilelik ve adet ağrıları benzer ben bugün aşılama oldum belim çok ağrıyor mesela ve benim eşimin sayısı düşük çıktı 700 bin benimde umudum yok ama oradaki hemşireler de dedi 1 tane yeter döllenme için dua edelim ben ilk çocuğuma ilk denemede hamile

X