Zayıflık

Takıntılı biriyim ne yapayım
Söylenilenler boşa gidecekse, bundan da "ne yapayım" diye sıyrılacaksan, yazık burdan verilen onca tavsiyeye.
Madem takıntı durumun olduğunu biliyosun, önce bunu çözmeye çalış.
Her gün kendini üzecek bi şey bulursun yoksa böyle; eşimin ailesi saçımı beğenmiyo, kaynanam kilomu beğenmiyo, bana zayıf dediler vs vs. İnsan kendi için, kendini iyi hissetmek için elbette değişim yapabilir de senin durum tamamen milletin ne dediği, neyi konuştuğu üzerine. Memnunsan devam et, ne diyim.

Söylenilenler boşa gidecekse, bundan da "ne yapayım" diye sıyrılacaksan, yazık burdan verilen onca tavsiyeye.
Her gün kendini üzecek bi şey bulursun yoksa böyle; eşimin ailesi saçımı beğenmiyo, kaynanam kilomu beğenmiyo, bana zayıf dediler vs vs. İnsan kendi için, kendini iyi hissetmek için elbette değişim yapabilir de senin durum tamamen milletin ne dediği, neyi konuştuğu üzerine. Memnunsan devam et, ne diyim.
Kesinlikle doğru bir başkası için kilo verilmez, kilo alinmaz sen kendini nasıl iyi hissediyorsan öyle yap konu sahibi

Eklentiler

• Screenshot_20230412-014255_Chrome.jpg
    Screenshot_20230412-014255_Chrome.jpg
    188,4 KB · Görüntüleme: 55
Bu seni ilgilendirir mi?? Millet tavsiye veriyor sen nerde biliyorsun ben ne yapıyorum kendimi iyi hissetirecej şeyler illaki yapıyorum burası niye var derdimi paylaşıyorum biseykerin katkısı var ki yaziyoruz kaynanam bana seni beğenmiyorum demedi sarışın seviyorum dedi

ben de doğum kilolarımı vermek için çırpınayım. zalımsın hayat:KK14:

Bu seni ilgilendirir mi?? Millet tavsiye veriyor sen nerde biliyorsun ben ne yapıyorum kendimi iyi hissetirecej şeyler illaki yapıyorum burası niye var derdimi paylaşıyorum biseykerin katkısı var ki yaziyoruz kaynanam bana seni beğenmiyorum demedi sarışın seviyorum dedi
Kaynanan sarışın mı?

Beni ilgilendirir, evet. Herkese açık bi forumda, herkese açık bi soru soruyosun. Sen mi karar vereceksin kimin yorum yapacağına?
İşinize gelmeyince şöyle komik savunmalara girmeyin çocuk gibi.
Ayrıca, bi gram katkısı da olmuyor sana bu yorumların, bundan eminim, sen de emin olabilirsin.
Neyse, dediğim gibi, memnunsan devam et, millet ne derse onu dert edin kendine, sıfır özgüvenle yaşamını idame ettir.

X