Zayıflık

Zayıfım kilo almam lazım diyen biri garip geliyor genellikle diğer tarafta olduğum için herhalde. Kilo alırken de kaliteli almak lazım lifli karbonhidratlar protein ağırlıklı beslenme daha şekilli gösterir vücudu.

KK üyelerine resmen yulaf satışı yaptım asdfg Bak baklavayla mantıklıymış bir taraftan çalıştırabilir sizde öğreniyorsunuz yavaş yavaş :KK70:
Kaynanam ile kayınpederime gösterdim ben bundan yiyorum diye ee köyde atlara veriyorlar bu dediler 😂sonra mutfaktan hurma toplarından getirdim yiyin bak yeni yaptım çok güzel dedim güzelmiş dediler ee işte siz de şimdi yulaf yediniz işte dedim 😂😂parayla mı satıyorlar bunu diyorlar 😂

Kaynanam ile kayınpederime gösterdim ben bundan yiyorum diye ee köyde atlara veriyorlar bu dediler 😂sonra mutfaktan hurma toplarından getirdim yiyin bak yeni yaptım çok güzel dedim güzelmiş dediler ee işte siz de şimdi yulaf yediniz işte dedim 😂😂parayla mı satıyorlar bunu diyorlar 😂
Ahh ahh yıllardır bana da at mısın sen dediklerinde iltifat ettiklerini sanmıştım ama öyle değilmiş :KK70: Parayla hemidehh çok paraylaa deseydin :KK70:

Ahh ahh yıllardır bana da at mısın sen dediklerinde iltifat ettiklerini sanmıştım ama öyle değilmiş :KK70: Parayla hemidehh çok paraylaa deseydin :KK70:
Önceden ben bunu yiyemem be bu böyle derdim 😂ama hâlâ lapasını yiyemem hurma topları yapıyorum sonra hepsini bitiriyorum hani bunun diyeti nerede deyip yapmıyorum 😂😂😂

X