Zayıflık

Simdi okudum çok çok zayıf degilmissiniz.
Biraz kilo alımı çok zor değildir bence.
Birde yaş çok etkiliyor 25 yaşıma kadar 50 kilonun ustunde görmedim ama 30 dan sonra 60 kilonun altına inemiyorum.
Yaşım 25 çocuğum da yok yeni evliyim ama ideal kilo güzel bişey ya gerçekten çevremdeki insanlar yanımda kıyafetlerini değiştirirler ben yapamam çekinirim çünkü çok laf edecekler bu ney sen nasıl zayıfsin diyecekler

İftarda yemekten sonra 250 gr tulumba yedikten sonra yatsı sonrası bir paket ruffles ardından kahve ile birlikte caramio çikolata sonra 1 kase soslu fıstık yatarken yine tulumbaya gömülünce tahmini olarak 700 800 gr olmuş oluyorsunuz he derseniz ben cips yemek istemiyorum o zaman kuruyemişi abartın bakalım almıyor musunuz?

Boya göre evet biraz zayıf kalıyor ama iştahınızı artıracak tabi sağlıklı yeme düzeni ile başlayabilirsiniz ama dediğim gibi spora hatta vaktiniz varsa direk spor salonuna gidin. Ben evde 20 dk spor yapıyorsam salonda 3 saat yapıyordum o derece katkısı var.
Aynen haklısınız düzenli spor şart

Evet kesinlikle dimi spor çok güzel şekillendiriyor popo yukarı kalkıyor göbek dümdüz yaa şu kilo alamayanlara cidden şaşıyorum 😂
Yav ye işte istediğini hayallerimizi süsleyen mantılar, tatlılar var ne durduruyorsun kendini :KK70: Popo olayını pek sevmiyorum ama göbeğin düzlüğü için o sporu hayatta bırakmam :KK70:

Bende hep zayıftım 160 boy 38 39 en fazla 40 kiloydum psikolojik olarak etkilenmiştim baya zamanki çok iyi kahvaltı yapıp üç öğün yemeklerimi aksatmadim kilo almaya başladım şuan 160 50 kiloyum ve en fazla 53 54 olabiliyorum. Bu arada diyetisyene gittim , vitaminler aldım, balık yağları içtim vs ama hiçbir şey kahvaltı kadar etkili olmadı . Şuan kilom sabit 50 altına düşmüyorum .😇 ve bence kilo almak en zor şeylerden biri 🥲

İftarda yemekten sonra 250 gr tulumba yedikten sonra yatsı sonrası bir paket ruffles ardından kahve ile birlikte caramio çikolata sonra 1 kase soslu fıstık yatarken yine tulumbaya gömülünce tahmini olarak 700 800 gr olmuş oluyorsunuz he derseniz ben cips yemek istemiyorum o zaman kuruyemişi abartın bakalım almıyor musunuz?
Bunu deniyecem yarın bir hafta sonra yazacam İnsAllah faydası olur

Yav ye işte istediğini hayallerimizi süsleyen mantılar, tatlılar var ne durduruyorsun kendini :KK70: Popo olayını pek sevmiyorum ama göbeğin düzlüğü için o sporu hayatta bırakmam :KK70:
😁😁😁Aynen ya bu arada mutfhata hiç çıkmayan biriyim güzel yemekler yaparım kaynnam 90 kilo oldu kayimbabam 115 ben halen yerimde sayıyorum

Şuan hamburger yemeği o kadar çok isterdim ki ahhhhhüğğğğğğ

Spor bir yaşam biçimi ya Türklerde bu çok eksik maalesef Ramazanda olan oldu zaten tatlı başıma bela oldu bayram sonrası tam gaz spor 🥵

Her ikisi de var tavsiye verseniz 😁
Öncelikle kilo almak istemek zaten insanda bir motivasyon oluşturuyor. Doktora gideceksin ferritin değerlerine baktiracaksın. Genellikle demir eksikliği olanlar kilo alamıyor ya da hormonel de olabilir. Onu doktor testlere bakarak söyler artık. Verdiği ilaçlar acıktırıyor. Boğazını tutabilene aşk olsun.

😁😁😁Aynen ya bu arada mutfhata hiç çıkmayan biriyim güzel yemekler yaparım kaynnam 90 kilo oldu kayimbabam 115 ben halen yerimde sayıyorum
Yaptığından ye azıcık :KK70: Ben yemek yapmadan önce aralarda mutlaka aperatif yiyecekler hazırlıyorum kendime akşam yemeğinden sonra da fare gibi aranıyorum bak bunları yazarken bile acıktım

X