Zayıflık

Bende hep zayıftım 160 boy 38 39 en fazla 40 kiloydum psikolojik olarak etkilenmiştim baya zamanki çok iyi kahvaltı yapıp üç öğün yemeklerimi aksatmadim kilo almaya başladım şuan 160 50 kiloyum ve en fazla 53 54 olabiliyorum. Bu arada diyetisyene gittim , vitaminler aldım, balık yağları içtim vs ama hiçbir şey kahvaltı kadar etkili olmadı . Şuan kilom sabit 50 altına düşmüyorum .😇 ve bence kilo almak en zor şeylerden biri 🥲
Aynen kilo almak çok zor evde tatlıları hiç eksiltmem Abur cubur evimde olur ben yiyemiyorum alışkanlık haline gelmedi

Spor bir yaşam biçimi ya Türklerde bu çok eksik maalesef Ramazanda olan oldu zaten tatlı başıma bela oldu bayram sonrası tam gaz spor 🥵
Ben spora hiç zayıflama düşüncesi ile başlamadım açıkçası hep kilomu korumak ve kendimi dinç, enerjik hissetmek için gittim. Hocalara bile vücudumda kas istemiyorum sadece sıkılaşayım yeter derdim. Zaten bunun faydasını gördüğünde bırakamıyorsun :)

Bende hep zayıftım 160 boy 38 39 en fazla 40 kiloydum psikolojik olarak etkilenmiştim baya zamanki çok iyi kahvaltı yapıp üç öğün yemeklerimi aksatmadim kilo almaya başladım şuan 160 50 kiloyum ve en fazla 53 54 olabiliyorum. Bu arada diyetisyene gittim , vitaminler aldım, balık yağları içtim vs ama hiçbir şey kahvaltı kadar etkili olmadı . Şuan kilom sabit 50 altına düşmüyorum .😇 ve bence kilo almak en zor şeylerden biri 🥲
Kilo almak en zor şeylerden biri mi bence vermek zor 😂kilo alırken ne güzel bir şeyler yeniyor zevkli verirken onca sporun yanında o boğazı tutmak 😂az yemek

Kızlar zayıfım eşimin gözünde daha güzel durmak istiyorum ne yapmam lazım kilo aldırıcı şeyler ne vücut altlarım.belli olsun istiyorum 🥺🥺
Bence eşinize güzel görünmek için değil de kendinizi mutlu etmek için bir şeyler yapın . Bir diyetisyenden destek alabilirsiniz

Ben spora hiç zayıflama düşüncesi ile başlamadım açıkçası hep kilomu korumak ve kendimi dinç, enerjik hissetmek için gittim. Hocalara bile vücudumda kas istemiyorum sadece sıkılaşayım yeter derdim. Zaten bunun faydasını gördüğünde bırakamıyorsun :)
Ben fazlalıkları vermek için başladım ama sıkılaşınca müthiş bir şeymiş dedim çok zevkli bunca yıldır niye yapmamışım dedim yaza doğru spor salonuna yazılmayı düşünüyorum biraz profesyonelleşsin artık iyice rayınca oturttum evde dinç ve enerjik oluyor insan

X