Yerleşme kanaması olabilir mi?!! Bilen varsa! 😧

Canım bende sana birşey sorayım inşallah bilgim vardır 🤗 benim yumurtladığım 14 gün oluyor yani şuan reglime 6 gün var (33 günde bir regl görüyorum yada 28) ovülasyon testi yaptım az önce hiç çizgi görmezdim bu kadar koyu çıkması gebelik mi sence
Lh testlerinde 2. Çizginin de ilk çizgi kadar kırmızı olması yumurtlama günü anlam ifade eder sanırım bu ay 33 günde bir olan adetiniz denk gelmiş olup yumurtlamanız yaklaşmış silik olmas yumurtlama yaklaştığı anlamına gelir eğer bundan bi önceki gün yapıp çift çizgiyi net gördüyseniz de çatlama lh testiyle gebelik öğrenenler 2. Çizgiyi 3 4 gün üst üste kıpkırmızı görenler benim bildiğim kadarıyla eğer önceden yumurtlama gördüyseniz de 2. Kez de yumurtalama olabilir bunu öğrenmek içi teste devam etmelisiniz Rabbim gönlünüze göre versin ❤️

Farklı bilgilerde var en iyisi gecikmeyi beklemek 😬

Rahme yerleşmesi ile yerleşme kanaması hemen gerçekleşmez. Yanıldığınız nokta burası.
Yerleşme kanaması genel olarak regli tarihinden 5 gün önce 5 gün sonra gibi bir aralıkta görülür. (28 günlük döngü için)

Rahme yerleşmesi ile yerleşme kanaması hemen gerçekleşmez. Yanıldığınız nokta burası.
Yerleşme kanaması genel olarak regli tarihinden 5 gün önce 5 gün sonra gibi bir aralıkta görülür. (28 günlük döngü için)
Teşekkürler

Adet döngüm 26 28 gün olarak değişiyo bazınaylar 26 olup erken olduğum oluyo ama hiç gecikme yaşamam

Hatta bazen 25 bile oluyo döngüm yani şöyle 25 26 27 28 bu tarihlerde adet oluyorum

Yerleşme kanamasını yaşadım regl zamanından 5 gün önce falandi
Rengi nasıldı acaba kafam çok karışık geçen ay rahim filmi çekindim normalde ayın 4unde regl olmam lazım ama 3 gündür çok az koyu kahverengi kanama oluyo bide göğüslerimde 1 hafta öncesinden hasasslasma olurdu şimdi yok acaba yerleşme kanaması mi

Rengi nasıldı acaba kafam çok karışık geçen ay rahim filmi çekindim normalde ayın 4unde regl olmam lazım ama 3 gündür çok az koyu kahverengi kanama oluyo bide göğüslerimde 1 hafta öncesinden hasasslasma olurdu şimdi yok acaba yerleşme kanaması mi
Kahverengiydi 3 gün boyunca az aZ geldi

X