Yerleşme kanaması olabilir mi

lunahh

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2024
15
1
28
Merhaba hanımlar hayırlı günler diliyorum hepinize. Sizlere bi sorum olcak öncelikle resimden dolayı özür diliyorum sizden rahatsız edici olduysa. Bi kaç aydır aslında gebelik düşünüyoruz eşimle. Adet dönemimi düzenli gören bi insanım ara sıra 1 gün önce veya sonra olabiliyor. Geçen ayın yani Mart 19da adet gördüm sonrasında yumurtlama döneminde aslında çalışmaya başladık diyebilirim. Şuan adetim 2 gün gecikti. Normalde adetime bir kaç gün kala ağrılarım çoğalırdı ama bu sefer çok hafif bi bel ağrım var ara ara oluyo ve geciyo geri. Bugün ise hafif bi pembe lekelenme oldu aceba yerlesme kanamasi olabilir mi yoksa adet mi oluyorum sizin tecrübelerinize güvenerek sormak istedim yardımcı olabilirseniz gerçekten çok sevinirim rabbim herkese nasip etsin inşallah o güzel duyguyu.

Resimden dolayı özür dilemeyin kaldırın, yasak zaten.

evet olabilir yerleşme kanaması. Test yaptınız mı?

Adetim 2 gün geciktigi için belki belli olmaz diye düşündüm testte yapmadım henüz

Yiaa çok güzel bi duygu bende aynı durumdayım 4 mayıs adet döngümün ilk günü nasıl olucam bilmiyorum ve çok heycanlıyım inşallah sizde bende güzel haberler alırız

Yiaa çok güzel bi duygu bende aynı durumdayım 4 mayıs adet döngümün ilk günü nasıl olucam bilmiyorum ve çok heycanlıyım inşallah sizde bende güzel haberler alırız
Ayyy inşallah canım benim herkes için dilerim bu güzel duyguyu

Erken test çubukları var onu al ve test yap 🤗🤗 senden çok ben heyecanlandım😅 bende Şuan aynı durumdayım
Pozitif çıkmaz ve hayal kırıklığına uğrarım diye çok korkuyorum gerçekten bende sizin için çok çok heyecanlandım rabbim hepimize nasip etsin siz test yaptınız mii

Pozitif çıkmaz ve hayal kırıklığına uğrarım diye çok korkuyorum gerçekten bende sizin için çok çok heyecanlandım rabbim hepimize nasip etsin siz test yaptınız mii
Canım yaptın mı test bnde aynı durumdayım reglim geçmedi iki gün var reglime ama bugün ilk defa kahverengi akıntı oldu normalde hiç böyle olmaz çok istiyorum bebek senin belli oldumu🙏🥺

Kız benimde 3 Mayısa geliyor reglim 😮‍💨 inşallah olmayız ya ben dün ovitelle vuruldum bende çok heyecanla bekliyorum. Kafama takmamaya aklıma getirmemeye çalışıyorum kendimi başka şeylere yoruyorum bakalım . Yazın bana mutlaka burda :))

Canım yaptın mı test bnde aynı durumdayım reglim geçmedi iki gün var reglime ama bugün ilk defa kahverengi akıntı oldu normalde hiç böyle olmaz çok istiyorum bebek senin belli oldumu🙏🥺
Henüz test yapmaya cesaret edemedim açıkçası 1 veya 2 gün daha beklicem bakalım rabbim sanada hepimizede nasip etsin inşallah canım benim 🤲🥰

Kız benimde 3 Mayısa geliyor reglim 😮‍💨 inşallah olmayız ya ben dün ovitelle vuruldum bende çok heyecanla bekliyorum. Kafama takmamaya aklıma getirmemeye çalışıyorum kendimi başka şeylere yoruyorum bakalım . Yazın bana mutlaka burda :))
Test yapınca kesin haber vericem sende haber ver canım benim

Henüz test yapmaya cesaret edemedim açıkçası 1 veya 2 gün daha beklicem bakalım rabbim sanada hepimizede nasip etsin inşallah canım benim 🤲🥰
Aminnn inşallah canım bende test yapamıyorum Allah'tan elimde test yok yoksa on kere yapmıştım 😂

Aminnn inşallah canım bende test yapamıyorum Allah'tan elimde test yok yoksa on kere yapmıştım 😂
😅 inan bende bakalım dediğim gibi bir iki gün daha beklicem eğer olmazsa test yapicam veya kan tahlili veririm. Sizdende güzel haberler bekliyorum birbirimize dua edelim hep rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

😅 inan bende bakalım dediğim gibi bir iki gün daha beklicem eğer olmazsa test yapicam veya kan tahlili veririm. Sizdende güzel haberler bekliyorum birbirimize dua edelim hep rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah
Amin amin. İnşallah canım benim şu küçük umudu veren Rabbim umudumuzu boş çevirmez insallah

Ayyy çok heycanlı yaaa ama bende Şuan mide bulantısı halsizlik var bide karnımda ejderhalar dolaşıyo sanki😂😂😂 hareketler var

İnşallah çıkmaz ya merak etmeyin sabret sadece inşallah güzel haberler alırız beraber tutana kadar birbirimizden haberdar olalım

Kız kahve rengi akıntı oldumu bebek kanala yerleşiyor demektir ay çok heycanlı yaa hadi bakalım nasıl olucak inşallah gebesindir

X