Yerleşme kanaması olabilir mi

Brnde pcos var ama adetlerim düzenlidir genelde hormanlarim da da sıkıntı yoktu doktor da bi sıkıntı görmedi sadece gebyfoll kullanmamı önerdi 2 buçuk aydır da onu kullanıyorum normal bir şekilde de adet olurum ama bu ay normal de 13 Nisan adet günümdü 11 inde lekelenme şeklinde kanama yaşadım adet oluyorum sandım ama sancim her hangi bir ağrım da yoktu diğer gün kesildi ve sonraki günlerde yani 5 6 gün falan ara ara kesilerek kanama kahverengi tonlarında geldi koyu hep ya da çok açık 19 unda da idrar testi yaptım ama negatifti yeniden test yapmalı mıyım sizce yapmaya da korkuyorum bu dönemde çok umutlandim kesildi sandım yeniden lekelendim falan ilk defa yaşıyorum böyle bir şey o yüzden bu konuda yardım istiyorum bu şekilde olup hamile olduğunu öğrenen oldu mu yoksa pcos yüzünden mi 7 aylık evliyim başından beri korunmuyoruz akışına bıraktık çocuk olursa diye pco olduğu için çok ümidim de yok lütfen yorumlarinizi bekliyorum ya da benzer durumlari yaşayanları

Merhaba hanımlar hayırlı günler diliyorum hepinize. Sizlere bi sorum olcak öncelikle resimden dolayı özür diliyorum sizden rahatsız edici olduysa. Bi kaç aydır aslında gebelik düşünüyoruz eşimle. Adet dönemimi düzenli gören bi insanım ara sıra 1 gün önce veya sonra olabiliyor. Geçen ayın yani Mart 19da adet gördüm sonrasında yumurtlama döneminde aslında çalışmaya başladık diyebilirim. Şuan adetim 2 gün gecikti. Normalde adetime bir kaç gün kala ağrılarım çoğalırdı ama bu sefer çok hafif bi bel ağrım var ara ara oluyo ve geciyo geri. Bugün ise hafif bi pembe lekelenme oldu aceba yerlesme kanamasi olabilir mi yoksa adet mi oluyorum sizin tecrübelerinize güvenerek sormak istedim yardımcı olabilirseniz gerçekten çok sevinirim rabbim herkese nasip etsin inşallah o güzel duyguyu.
Canım test yaptın mı aynı belirtileri bende yaşadı. Bekliyorum bir kaç gün sonra yapacağım senin sonuç ne oldu acaba

Daha önce hiç böyle bisey yaşamadım gerçekten çokta üzüldüm bu ay ümitliydim. Rabbim tabiki hayırlısını versin herzaman. Kimyasal gebelikte nasıl belirtiler oluyo peki bukadar agrimin olması normal mi mide bulantısı da var biraz ağrıdan dolayı sanırım. Hastaneden çarşamba gününe anca alabildim randevu kan tahlilinde falan belli olurmu peki kimyasal gebelik olup olmadığı
Benimde adetim gecikti 3 gün felan sonra lekem oldu âdet olcam dedim hatta olmadım 5 gündür bu şekildeyim lekelenme tarzında kanamam var yerleşme desem yerleşme kanaması bu kadar uzun sürmez

iyi günler kızlar. benimde adet günüme 6 gün varken pazar günü az miktarda bir kanama oldu ama leke değil baya kırmızı kanama ama miktarı çok az. sonrasında tekrarlayan bir kanama yada lekelenme olmadı. ben çarşamba günü erken gebelik testi yaptım negatif çıktı o gün de gün içerisinde kahverengi çok az bir lekelenme oldu herhangi bir ilaç felan kullanmıyorum. gebelik olsa testte belli olurdu değil mi ? sizce neden böyle oldu

iyi günler kızlar. benimde adet günüme 6 gün varken pazar günü az miktarda bir kanama oldu ama leke değil baya kırmızı kanama ama miktarı çok az. sonrasında tekrarlayan bir kanama yada lekelenme olmadı. ben çarşamba günü erken gebelik testi yaptım negatif çıktı o gün de gün içerisinde kahverengi çok az bir lekelenme oldu herhangi bir ilaç felan kullanmıyorum. gebelik olsa testte belli olurdu değil mi ? sizce neden böyle oldu
Adetiniz sökülüyor olabilir belki ben de test yapmıştım kahverengi kanama geliyorken ilki negatif ikinci test silik çizgi üçüncü negatif geldi kahverengi kanamamım da 7.günü çok çok azaldı bu kadar uzun yerleşme kanaması olur mu bilmiyorum belki yalancı negatif sonuç almışımdır adetime de daha 7 gün var 5 gün sürüyor adetim testler de bana pek güven vermiyor kesin çözüm kan vermek adetiniz gecikirse yine de tekrarlayın testi belki gebelik varsa koyulaşma olur ikinci çizgi de

X