Yerleşme kanaması olabilir mi ?

xcgdlw

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2024
1
0
merhabalar. yeni katıldım. 25 nisanda şüpheli ( hamile kalmak için yeterli ) ilişki oldu. Max. 2 saat sonra ertesi gün hapı kullandım. Bugün tam 1 hafta oldu ancak 1-2 damla pembe kan geldi peçeteye ( 2 gündür kasıklarımda devamlı bir ağrı var onun harici bir değişiklik görmedim.) sonra bi daha kan gelmedi, test yaptım negatif çıktı adet günüm 11 Mayıs. Yerleşme kanaması olabilir mi yoksa ilacın etkisi midir bilen var mı adet sonrası tekrar test yapmalı mıyım ?

regl gecikmesinde tekrar test yapın. su an erken zaten varsa da çıkmaz. ama ilaç sebebiyle de olabilir. bu tarz ilaçlar böyle seyler yapabiliyor

merhabalar. yeni katıldım. 25 nisanda şüpheli ( hamile kalmak için yeterli ) ilişki oldu. Max. 2 saat sonra ertesi gün hapı kullandım. Bugün tam 1 hafta oldu ancak 1-2 damla pembe kan geldi peçeteye ( 2 gündür kasıklarımda devamlı bir ağrı var onun harici bir değişiklik görmedim.) sonra bi daha kan gelmedi, test yaptım negatif çıktı adet günüm 11 Mayıs. Yerleşme kanaması olabilir mi yoksa ilacın etkisi midir bilen var mı adet sonrası tekrar test yapmalı mıyım ?
Bu ilaçların yan etkilerinden zamansız kanamalar olabilir

Yerleşme kanaması adete bir kaç gün kala gerçekleşir en erken. Bence ilacın etkisi

Kızlar ben 1 Nisan da adet oldum 6 Nisan da bitti ve Ve adet bitiminden 3 gün sonra ilişkiye girdik ve 16 Nisan yumurtlama 17 18 çatlama oldu ve bugünler değerlendirdik bugüne kadar yumurtlama öncesi ve sonrası da birliktelik oldu
Ve Bugün adetime 3 gün var az önce baktığım da iç çamaşırım da bir leke gördüm adet mi yerleşim kanaması olabilir mi 27 nisanda test yaptım Bi çizgi silik çıktı ve ondan sonraki yaptığım testler negatif
Başına böyle Birşey gelip hamile olduğunu öğrenen var mı

Merhaba, benim de benzer şekilde, akıntı formunda bir kez kahverengi, bir kez de pembe leke oldu. 1 Kez diyorum çünkü çok az miktarda, ancak lavaboda tuvalet kağıdında fark edilebilecek kadar, tek seferlikti. SAT 13 Nisan'dı. Bahsettiğim lekelerin ilki 1 Mayıs, ikincisi 2 Mayıs'ta oldu. 1 Mayıs itibariyle de (bugün ayın 3'ü) hala kasıklarımda, belimde regl olacakmışım gibi ağrı var, bacaklarım kesiliyor ve yorgun halsiz hissediyorum, fakat BAT 12-13 Mayıs. Tüm bunların yanında, çocuk beklentimiz olmadığı için bununla ilgili bir çaba sarf etmedik. İnternetten araştırdığımda yerleşme kanaması - implantasyon kanaması olabileceğini gördüm. Yumurtlama dönemi gecikmiş olup bu belirtileri yaşamış olabilir miyim? Ya da gebelik var ise bu belirtileri bu kadar erken yaşayanlar var mı?

Kızlar ben 1 Nisan da adet oldum 6 Nisan da bitti ve Ve adet bitiminden 3 gün sonra ilişkiye girdik ve 16 Nisan yumurtlama 17 18 çatlama oldu ve bugünler değerlendirdik bugüne kadar yumurtlama öncesi ve sonrası da birliktelik oldu
Ve Bugün adetime 3 gün var az önce baktığım da iç çamaşırım da bir leke gördüm adet mi yerleşim kanaması olabilir mi 27 nisanda test yaptım Bi çizgi silik çıktı ve ondan sonraki yaptığım testler negatif
Başına böyle Birşey gelip hamile olduğunu öğrenen var mı
Canim naptın

Merhabalar
Ben 1 yıllık evliyim.
Adetimi 30 günde bir gören birisiyim. Bebeğimiz olmasını istiyoruz. Ovilasyon gününü takip ederek ilişkiye girdik sonrasında kasık ağrılarım oluyordu ve bunun üzerine 3. Gün kahverengi leke gördüm.her zamanki gördüğüm adet tarihine daha 9 gün var. Bu gördüğüm leke adet kanaması mi? Yoksa yerleşme kanaması olabilir mi?

merhabalar. 9 aylık evliyim aralık ayında kimyasal gebelik geçirdim. bu ay adetime 2 gün kala lekenme oldu açık pembe ve kasıklarımda agrı. bacaklarımda agrı vardı. Dün eşimle birlikte olduk sonra kahverengi açık pembe gibi lekelenmem oldu o da devam etmiyor. bu durumu yaşayan var mı ? adet mi sökmeye çalışıyor sizce. Mart ayında doktora gittim polip olabilir adet dönemi bakalım dedi bayrama denk gelince kaldı. Bu ay gidecektim adet olmadım bekliyorum kafam çok karışık yardımcı olabilir misiniz

merhabalar. 9 aylık evliyim aralık ayında kimyasal gebelik geçirdim. bu ay adetime 2 gün kala lekenme oldu açık pembe ve kasıklarımda agrı. bacaklarımda agrı vardı. Dün eşimle birlikte olduk sonra kahverengi açık pembe gibi lekelenmem oldu o da devam etmiyor. bu durumu yaşayan var mı ? adet mi sökmeye çalışıyor sizce. Mart ayında doktora gittim polip olabilir adet dönemi bakalım dedi bayrama denk gelince kaldı. Bu ay gidecektim adet olmadım bekliyorum kafam çok karışık yardımcı olabilir misiniz
Önce bir test yapın bence

Önce bir test yapın bence
İlacın yan etkilerinde ara kanama var zaten muhtemelen ilaçtandır

X