Yerleşme kanaması olabilir mi

Kızlar merhaba bende 4 yıllık evliyim benimde bebeğim yok tüp bebek dışında her yolu denedim sadece bir kimyasal gebeliğim var 2 yıl önce.
6 ay önce çikolata kisti tanısı koyuldu normalde çok düzenli adet görürdüm ama bir kaç çok gecikmeli adet yaşadım iki aydır duphastona başladım ilk ay 26.cı günde adet oldum ilk gün leke sonraki gün adetim başladı lakin bu ay bir onceki adetten 5 gün önce kahverengi koyu pembe lekelenme başladı 5 gündür de devam ediyor lekelenme başlamadan önce çok fazla kasık ağrısı yaşıyordum lakin şuan adete dair hiç bir ağrı yok sadece göğüs hassasiyetim var koyu kahverengi böyle pütürlü bir lekelenme yaşıyorum ama asla yoğun değil yani bazen var bazen yok lekelenmenin ilk günü beta testi yaptım negatif çıktı ne yapmalıyım bunu yaşayan var mı aranızda
Kusura bakmayın çok fazla uzun oldu 🤗

Büyük ihtimal yerleşme kanamasidir çok fazla değil böyle leke gibiyse. Ben beklenen adet gününde erken gebelik testi yaptığımda silik çizgi çıkmıştı iki gun sonra kanama oldu. Şükür şu an kızım bir yaşında

Büyük ihtimal yerleşme kanamasidir çok fazla değil böyle leke gibiyse. Ben beklenen adet gününde erken gebelik testi yaptığımda silik çizgi çıkmıştı iki gun sonra kanama oldu. Şükür şu an kızım bir yaşında
Bilmiyorum bende ya asla yoğun değil reçeteyle silince geliyor bazen böyle 1 TL büyüklüğünde pedi kirletiyor peçeteyle silince de çok az geliyor

19 Nisan da kan testi verdim tekrar vermek için bir kaç gün daha beklemek istiyorum ama daha önce kimyasal gebelik geçirdiğim için de korkuyorum senin tam olarak nasıldı böyle koyu kahverengi mi biraz pütürlü ve kaç gün sürdü

Yok pütürlü değildi. Böyle hafif leke gibi kahverengimsi bişi idi o zaman kan tahlili verdiğimde beta HCG 27.6 çıkmıştı. Hatta aile hekimim sizin dediginiz gibi kimyasal gebelik olduğunu degerimin 1-2 güne sifirlanacagini söylemişti. Megersem yerleşme kanaması yemiş iki gün sonra tekrar kan verdiğimde değerim 100 kere cikmisti

Kızlar ben dün test aldım bugün yapiyim diye ama sabah aşırı derecede bi ağrıyla uyandım ve adet olmuşum😔

Kızlar ben dün test aldım bugün yapiyim diye ama sabah aşırı derecede bi ağrıyla uyandım ve adet olmuşum😔
O zaman kimyasal gebelik yaşamış olabilirsin canım test yapmadigin için net birşey diyemeyiz ama. Genelde kimyasal gebelik adet zamanına denk geldiği için çoğu kadın yaşasa bile farketmez.

Daha önce hiç böyle bisey yaşamadım gerçekten çokta üzüldüm bu ay ümitliydim. Rabbim tabiki hayırlısını versin herzaman. Kimyasal gebelikte nasıl belirtiler oluyo peki bukadar agrimin olması normal mi mide bulantısı da var biraz ağrıdan dolayı sanırım. Hastaneden çarşamba gününe anca alabildim randevu kan tahlilinde falan belli olurmu peki kimyasal gebelik olup olmadığı
O zaman kimyasal gebelik yaşamış olabilirsin canım test yapmadigin için net birşey diyemeyiz ama. Genelde kimyasal gebelik adet zamanına denk geldiği için çoğu kadın yaşasa bile farketmez

Yok pütürlü değildi. Böyle hafif leke gibi kahverengimsi bişi idi o zaman kan tahlili verdiğimde beta HCG 27.6 çıkmıştı. Hatta aile hekimim sizin dediginiz gibi kimyasal gebelik olduğunu degerimin 1-2 güne sifirlanacagini söylemişti. Megersem yerleşme kanaması yemiş iki gün sonra tekrar kan verdiğimde değerim 100 kere cikmisti
Bişey sorucam ben kendim konu actimda cevaplayan olmadı bende polikistik över var duznsiz regl oluyorum 10 gündür günüm geçmiş test yaptım çıkmadı bide ovulasyon testi yaptım onda iki çizgide kırmızı çıktı dünde kahverengi leke geldi 3 gündür ovulasyon testi kırmızı çıkıyor iki çizgide yumurtlama donemindemi oluyorum şimdi ben o dönemde lekelenme oluyomu bilginiz varmı

Kız ne yaptın ya meraktan öldük
Tatlım yazdım aslında ama görmedin sanırım test almıştım dün bugün sabah yaparım diye ama sabaha karşı öyle bi ağrıyla uyandım ki kanamam oldu adet oldum yani😔 normalde adetimin ilk günü ayıptır söylemesi kahverengi bi akıntı olurdu ama sabah uyandığımda çok koyu kırmızı bi kanamayla karsilastim tabi bide felaket sancim var hastaneden çarşambaya randevu alabildim anca yani bilemiyorum😔 okadar ümitliydim ki ilk kez çok farklı duygular hissetmistim ama malesef

Kız ne yaptın ya meraktan öldük
Birisi kimyasal gebelik olabilir demiş ama test yapmadığım için bilemiyorum nasıl bisey kimyasal gebelik hiç bilmiyorum baya ağrılarım var aceba çarşamba günü gitsem kanda çıkarmı eğer kimyasal gebelikse

Birisi kimyasal gebelik olabilir demiş ama test yapmadığım için bilemiyorum nasıl bisey kimyasal gebelik hiç bilmiyorum baya ağrılarım var aceba çarşamba günü gitsem kanda çıkarmı eğer kimyasal gebelikse
Adetime 8 gün kala kahverengi akıntım oldu 4 gündür hala devam ediyor adetime daha var sizce hamile olabilir miyim

Elinde test varsa şimdi bı yap bak çift cizgiyse kimyasal olabilir çarşambaya sıfırlanmış olabilir. Değerin ne kadar yükselmesi ile alakali

Bişey sorucam ben kendim konu actimda cevaplayan olmadı bende polikistik över var duznsiz regl oluyorum 10 gündür günüm geçmiş test yaptım çıkmadı bide ovulasyon testi yaptım onda iki çizgide kırmızı çıktı dünde kahverengi leke geldi 3 gündür ovulasyon testi kırmızı çıkıyor iki çizgide yumurtlama donemindemi oluyorum şimdi ben o dönemde lekelenme oluyomu bilginiz varmı
Ovalasyon yani lh testinde iki çizgide kıpkırmızı ise bugün yarın yumurtan catlicak demek. İkinci çizgi önce silik cikae giderek koyulaşır sonra tekrar silinik olur

Bence hiç test işine girip kendini strese ve üzüntüye kaptırma. Sen ne kadar stres yaparsan vücut hamileliğe hazırlanmıyor. Ben 7 ay sürekli istediğimde hamile kalamadim. Sonra istemiyorum dediğim anda hamile kalmışım en ümitsiz olduğum ayda hamile kalmisim

İkinci çizgi iyice kizardiginda denemen lazım bir iki gün oncesindende dene. Birde beklenen adet tarihinden geriye 14 gün say. O günden iki gün önce, o gün ve iki gün sonrasında mutlaka dene.

Git baktır ne olur neolmaz ablamada boş ikiz gebelik dediler kanaması ağrısı vardı düşük yapmış meğerse bebek varmış
Adetime 8 gün kala kahverengi akıntım oldu 4 gündür hala devam ediyor adetime daha var sizce hamile olabil

Nerdeeee kuzum adet oldum üçüncü günüm bugün çok yoruldum
Artık 🙏
Hadi ya🥺 Allah gönlüne göre versin adetten hemen sonra ki gün başlasan ozaman tutma ihtimali yüksek yumurtlama gününe kadar 2 gün arayla yaparsan inşallah tutar ama sıkma canını benek olucak kafasıyla yaparsak sürekli kafaya takarsak üzücü haber alırız hep bende de adet sancılarım başladı şimdiden tutmadığına eminim🥺🥺😔

X