Yerleşme kanaması olma ihtimali var mı ?

crn6565

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2023
42
11
Merhaba kızlar,
Adetime 6 gün var bugün açık kahve pembe karışımı daha önce hiç yaşamadığım bi lekelenmem oldu. Test yaptım ama bisey gözükmüyor sizce yerleşme kanaması ise testi kaç gün sonra sonra yapmalıyım :)

Eklentiler

• IMG_9202.jpeg
    IMG_9202.jpeg
    37 KB · Görüntüleme: 123
Kızlar kimse yokmu 😍
Ben de aynı sorunu yaşadım. Sordum kızlara bana da cvp veren olmadı:) Benim de adetim 6 gün geçti ve akabinde 3 gün kahverengi leke geldi, bugün bitti. Daha önce hiç yaşamamıştım. Birkaç gün geçince gebelik testi yapacağım. Olabilir de, olmayabilir de.!

Merhaba kızlar,
Adetime 6 gün var bugün açık kahve pembe karışımı daha önce hiç yaşamadığım bi lekelenmem oldu. Test yaptım ama bisey gözükmüyor sizce yerleşme kanaması ise testi kaç gün sonra sonra yapmalıyım :)
test pozitif gibi, silik bir cizgi var orda ben mi yanlis goruyorum? benim de adetime 5 gun kala azicik lekelenmem olmustu. cok uzulmustum ama hamile oldugumu adete 3 gun kala ogrenmistim.

Ben de aynı sorunu yaşadım. Sordum kızlara bana da cvp veren olmadı:) Benim de adetim 6 gün geçti ve akabinde 3 gün kahverengi leke geldi, bugün bitti. Daha önce hiç yaşamamıştım. Birkaç gün geçince gebelik testi yapacağım. Olabilir de, olmayabilir de.!
Bende adet günü lekelenme oldu gecikme olduktan sonra test yapmıştım ☺️

Merhaba kızlar,
ben ilk gebeliğimde çok koyu kahverengi akıntı yaşadım regl günümde aaa adet olucam dedim devamı gelmedi geçen ay bir gebelik yaşadım sadece adet olacakmış gibi kasik ve göğüs hassasiyetim oldu tam regl günümde idrar testi yaptım pozitif ti regl gecikmeniz olursa test yaparsınız gerisi tüm belirtiler gebelikle regl aynı gibi

Kızlar benim beklenen adet tarihim yarın geçtiğimiz pazar iç çamaşırımd kahverengi leke vardı peçeteye de pembe renkte ince bi leke geldi şeffaf akıntıyla karışıktı ama pembelik ip gibiydi. Ayın 13 ünde kan verdim 0.2 çıktı bugun de idrar testi yaptım şu 6 gün öncesinden gösterenden tek çizgi çıktı. Sizce gebelik olsaydı 13 ünde verdiğim kanda çıkar mıydı? 6 mayısta hesaplayıp ilişkiye girmiştim. Kısacası şöyle özetleyeyim 21 nisanla 26 nisan arası adet oldum, 6 mayısta ilişkiye girdim 12 mayısta kan geldi hafif 13 mayısta kan verdim 0.2 çıktı. Bugun erken gebelik testi yaptım tek çizgi çıktı. Yarın adet tarihim. Sizce gebelik olsaydı 13 mayısta verdiğim kanda 0.2 çıkmazdı dimi?

ben ilk gebeliğimde çok koyu kahverengi akıntı yaşadım regl günümde aaa adet olucam dedim devamı gelmedi geçen ay bir gebelik yaşadım sadece adet olacakmış gibi kasik ve göğüs hassasiyetim oldu tam regl günümde idrar testi yaptım pozitif ti regl gecikmeniz olursa test yaparsınız gerisi tüm belirtiler gebelikle regl aynı gibi
İlk gebeliginizde leke dışında başka belirtiler var miydi? Göğüs hassasiyeti vs.

X