Lazer Epilasyon Vortex lazer epilasyon hakkında

Vortex lazer epilasyon yöntemi

• Ankete Katılan
    25
Merhaba benim de size birkaç sorum olacaktı.
1. Lazer Epilasyon u güzellik merkezinde yaptırmanin dezavantaj i var mı?

2. Kol, bacak , yüz gibi önce tüylerde vortex makine etkili oluyor mu?

3. Bikini bölgesinde acı hissediliyor mu?

Cevaplar için şimdiden Allah razı olsun
Güzel bir merkeze giderseniz hayır dezavantajı yok bir de merkezde kullanılan epilasyon cihazı önemli tabi benim gittiğim merkezde vortex vardı ve ben tüm vücut yaptırdım kesinlikle acı hissetmiyorsunuz çünkü soğuk hava ile yapılan bir işlem tamamen memnunum

kesinlikle katılıyorum. aynen geri geliyor. kaldı ki alex vs gerçek lazer türevlerinde bile iyi sonuç elde edilmiyor, ıpl tam bir aldatmaca.
Ben diyot lazer yaptırdım bence asıl aldatmaca ve hijyemsizlik onlarda jel jilet tütlerimi uyardı çıkmayan yerlerimde tüy çıktı birde doktor merkezine gittim. Lanet olsun.

Nedir sizin bu derdiniz surekli uyelik alip ove ove bitiremediniz. Uyelik alip direk vortex reklami..

Hayırdır siz beni vortex çalışanı mı zannettiniz . Burada görüşlerimizi dile getiriyoruz bunu anlayamayacak kadar bilinçsiz misiniz ?

kesinlikle katılıyorum. aynen geri geliyor. kaldı ki alex vs gerçek lazer türevlerinde bile iyi sonuç elde edilmiyor, ıpl tam bir aldatmaca.
5 Sene önce alexandrate diye bir cihazla lazer yaptırdım, sonuç alamayınca bir de diot denediler bence bu yanlıştı çünkü toplamda 5 seans 5 de kontrol seansı paketi aldım, kimi seansta diot kiminde alex cihazını kullandılar, o zamanlar kurtulayım da nasıl olursa olsun kafasındaydım. Sonuç alamadım, bir sonraki seansa kadar eski halini alıyordu zaten. Para da boşa gitti. Şimdi Vortex diye bir cihazımız var yeni geldi dedi bir merkez, hadi bir de bunu deneyelim dedim bakalım henüz ilk seansa gittim, sonuçlarını yazacağım, 8 seans +2 kontrol seansı paketinden aldım.. Kadınlar Kulubünde arattım ama sahte profillerden dolayı verilen olumlu bilgilere de güvenemedim..

5 Sene önce alexandrate diye bir cihazla lazer yaptırdım, sonuç alamayınca bir de diot denediler bence bu yanlıştı çünkü toplamda 5 seans 5 de kontrol seansı paketi aldım, kimi seansta diot kiminde alex cihazını kullandılar, o zamanlar kurtulayım da nasıl olursa olsun kafasındaydım. Sonuç alamadım, bir sonraki seansa kadar eski halini alıyordu zaten. Para da boşa gitti. Şimdi Vortex diye bir cihazımız var yeni geldi dedi bir merkez, hadi bir de bunu deneyelim dedim bakalım henüz ilk seansa gittim, sonuçlarını yazacağım, 8 seans +2 kontrol seansı paketinden aldım.. Kadınlar Kulubünde arattım ama sahte profillerden dolayı verilen olumlu bilgilere de güvenemedim..
Ins bu vortex denen cihazla ilgili bilinclisinizdir. Ipl oldugunu biliyormusunuz. Arastirin ona gore gidin diyorum. Paraniz ve umitleriniz heba olmasin. Seans aralarinda temiz gezersiniz. Seanslariniz bittiginde tuylerinizin hepsi geri gelecek. Cunku vortex cihazi gercek lazer degil ipl sistemdir.

Ins bu vortex denen cihazla ilgili bilinclisinizdir. Ipl oldugunu biliyormusunuz. Arastirin ona gore gidin diyorum. Paraniz ve umitleriniz heba olmasin. Seans aralarinda temiz gezersiniz. Seanslariniz bittiginde tuylerinizin hepsi geri gelecek. Cunku vortex cihazi gercek lazer degil ipl sistemdir.

Dediğim gibi alexandrate ve diot de benim için çözüm olmadığından buna gidiyorum..

Benim uzun zaman oldu. Sonucundan çok memnunum. Sahte profiller gerçekten üzücü olmuş. Bıraksalar zaten gerçekten kullananlar yorum yapar.

Benim param heba olmadı. Sonuna kadar hatta fazlasını haketti diyebilirim.

Benim uzun zaman oldu. Sonucundan çok memnunum. Sahte profiller gerçekten üzücü olmuş. Bıraksalar zaten gerçekten kullananlar yorum yapar.

Benim param heba olmadı. Sonuna kadar hatta fazlasını haketti diyebilirim.

Oh vortex kullanan gerçek bir profil :) teşekkürler.. Benim ilk seans sonrası %80 dökülme oldu diyebilirim. Kalanların da ilerleyen seanslarda dökülmesini umuyorum..

Oh vortex kullanan gerçek bir profil :) teşekkürler.. Benim ilk seans sonrası %80 dökülme oldu diyebilirim. Kalanların da ilerleyen seanslarda dökülmesini umuyorum..

Rica ederim. O dökülenlerden de çıkanlar oluyor bir dahaki seanslarda gidiyor. Şunu söyleyebilirim bana ne dedilerse ise o şekilde oldu. Arada tek tükler için gitmem gerekiyor. Sanırım 7-8 ayda bire denk geliyor. Tenim biraz hassas iğneli için bu arada gitmeler benim için yeterli geliyor. Ben de umuyorum dilediğiniz gibi olur.

Evet ben gidiyorum. Aşırı memnunum. Daha önce diğerlerini denemedim. Tuba Altıntop un önerisini görmüştüm internette. Okuduktan sonra karar aldım. İyi ki almışım.

Öneririm o yüzden.
s_gofret uzun zaman olmuş şu an ne durumdasın tüylerde geri gelme oldumu diğer vortex yaptıran arkadaşlar da cevaplarsa sevinirim

X