Lazer Epilasyon Vortex lazer epilasyon hakkında

Vortex lazer epilasyon yöntemi

• Ankete Katılan
    25
antalya vorrtex kullanan esra tasarım kullanıyor sampi oraya taşındı yeeni
yarın 3 sean olarak gidecem face esra tasarım olarak bakabilirsinizzz
Orası cihazı değiştirdiğini söyledi elegant pro diye bir cihazmış artık ama internette hiç bir yerde adı geçmiyor markanın. Sizin 3. seans mı ve o cihaz hala kullanımda mı acaba bana niye öyle söylediler

Orası cihazı değiştirdiğini söyledi elegant pro diye bir cihazmış artık ama internette hiç bir yerde adı geçmiyor markanın. Sizin 3. seans mı ve o cihaz hala kullanımda mı acaba bana niye öyle söylediler

aaa benım bilgim yok
bakalım ben bugun gidicem size yarın bilgi vereymmm

Hanımlarr ben margede mecidiyeköyde lazere başladım 1 seans gittim. Vortexpro cihaz. Bana ıpl olduğunu söylemediler. Alex ve diot karışımı dediler alex gibi kalın tüyleri diot gibi ince tüyleri görüyor dediler. Gidenlerden memnun kalanlar olmuş ama çok endişeliyim param boşa gitsin istemiyorum. IPL sonuçta, ne kadar etki edebilir ki? Bir de 10 seanstan söz ediyorlar, 10 seans biter de tüylerim tekrar çıkarsa napıcam :/ Sözleşmeyi iptal ettirmeye çalışıcam, zaten peşin ödeme yapmamıştım. Başka bu cihazda seansları bitirip memnun kalan var mı ya :KK43:

Ben de bu hafta başladım.ama canımı sıkan gittiğimde diode demişlerdi.makineye dikkatli bakıp netten araştırınca anladım bu cihaz olduğunu kafam karışık inş güzel sonuç alırım
Sizin seanslarınız bitti mi? Memnun kaldınız mı acaba?

normalde ayda 1 seans olacktı, ben 2 ayda 1 gidebildim 6 seans toplamda. Bitti diyemem ama azaldı. Belki kalnlar için faklı bir cihaz düşünülebilir

5 Sene önce alexandrate diye bir cihazla lazer yaptırdım, sonuç alamayınca bir de diot denediler bence bu yanlıştı çünkü toplamda 5 seans 5 de kontrol seansı paketi aldım, kimi seansta diot kiminde alex cihazını kullandılar, o zamanlar kurtulayım da nasıl olursa olsun kafasındaydım. Sonuç alamadım, bir sonraki seansa kadar eski halini alıyordu zaten. Para da boşa gitti. Şimdi Vortex diye bir cihazımız var yeni geldi dedi bir merkez, hadi bir de bunu deneyelim dedim bakalım henüz ilk seansa gittim, sonuçlarını yazacağım, 8 seans +2 kontrol seansı paketinden aldım.. Kadınlar Kulubünde arattım ama sahte profillerden dolayı verilen olumlu bilgilere de güvenemedim..
Merhaba, seanslariniz bitti mi ? Nasil bi sonuc aldiniz acaba?

Merhaba, seanslariniz bitti mi ? Nasil bi sonuc aldiniz acaba?
5. seanstayım yarı yarıya bitti, kalan kısım ise cansız çıkıyor. Cansız çıkması lazer açısından dezavantaj çünkü bunlarda dökülme ihtimali düşük bakalım...

Merhaba, ben de yüz bölgesi mağduruyum. Bu cihazı yeni duydum. Okuduğuma göre tüyler azalıyor ve inceliyor. Ancak anlamadığım şey yaptırmadığımız süreçte yeniden çıkıp devam mı edecek. Ömür boyu bunu yaptırmak zorunda mı olacağız ? Beni rahatsız etmiyor ve artık hiç yaptırmıyorum diyen var mı?
Ya da kalan tek tük de iğneliyle bitti diyen?

Bende kullanıyorum.Kolum dışında diğer bölgelerimin kalın tüyleri. Burda 15 güne1 randevu veriliyor. 8 seans paket aldım. 4.sune gideceğim bugün. Ama sadece tüylerimin inceldigini uzamasını bekledigimde aynen çıktığını farkediyorum. Ve tüyler tam dökülmüyor deride siyah nokta şeklinde kalıyor. Bundan çok rahatsizim. ama kullanım açısından rahatım acısiz. Daha seanslarım bitmeden fazla bir şey söyleyemiyorum
merhaba bende bu alet ile yeni başladım ilk seansımı ve sonraki taramamı oldum estetisyenimin özellikle üzerine basa basa söylediği şey ilk seanstan on gün sonra muhakkak işlem yapılan yere kese yapmamı söyledi yoksa kıl kökleri içinde kalıyormuş ve kötü kokuya sebep oluyormuş. Dediğini yaptım ben de hiç öyle bir sorun olmadı ne kıl kökleri kaldı ne tüy zaten on gün sonra kese yaptığınızda kalan tüylerde dökülüyor.

X