Lazer Epilasyon Vortex lazer epilasyon hakkında

Vortex lazer epilasyon yöntemi

• Ankete Katılan
    25
Evet. Sordum ama regl oncesi ve sonrası farketmez dediler. Olusan stres uzerine 2 günde erken oldum. Normalde erken veya gec olmazdi. Stresten etkilenerek 2 kilo vermemde cabasi
Aslında fark ediyor eksik bilgi vermişler. Siz yine de reglden hemen sonra gitmeye çalışın kıl köklerine en çok etki o dönemde oluyor hem de cilt hassasiyeti kalkmış oluyor.

Kızlar daha önce Alexander ipl gibi cihazlari denedim ve kesin çözüm bulamadım. Vortex diye yeni çıkan epilasyon aletinin olduğu bir merkeze gitmeyi düşünüyorum. Vortexe giren var mı?
Git memnun kalırsınız , ben gittim tüm arkadaşlarima tavsiye ettim :)

Yüksek doz yapıldığında alex den daha iyidir. Bıyık bölgesi 8. seansıma gidicem vortexle. 1-2 seansa bitmiş olacak, ama yüksek doz yapılırsa sonuç alırsınız aksi halde tüyler sadece uyutulmuş olur; yakılmış ama tahrip edilmemiş olur.
Ben vortexpro ile uygulama yaptırdım çok memnun kaldim

Merhaba, ben geçen hafta lazere başladım kadın bana cihazın alex olduğunu söyledi ama seans sonunda cihaza baktığımda vortex yazıyordu. Sorduğumda ise alex in ışınlarla ilgisi olduğunu makinede vortex yazsa da alex ışını verdiğini söyledi.bana pek inandırıcı gelmedi dedikleri doğru mu acaba?
Ben cihazdan anlamam ama vallahi ben kullandim çok memnun kaldim , arkadAşlarima tavsiye ediyorum

Helal olsun birde TÜRK mali imiş
Ne Mutlu Türküm Diyene

Regl öncesi mi gittiniz acaba çünkü o dönemde vücut hassas oluyor
İmkansız
Ben uygulama yaptırıyorum çok memnunum , acısız bir cihaz. Kızarıklık bile olmadi. Arkadaşlarim da gidiyor vortex li bir salona hatta bitanesi ağır ceza hakimi çok memnunuz.
Siz ehil olmayan kişilere uygulama yaptırmışsınız , geçmiş olsun...

Regl öncesi mi gittiniz acaba çünkü o dönemde vücut hassas oluyor
Yazınıza takıldım ben . Bence siz vortex i kötülemek için oluşturulmuş sahte bir hesapsiniz ve amacınız vortex i kötüleyip haksız ve adil olmayan bir ortam yaratıyorsunuz . Siz hangi cihazi satıyorsanız bilgisini verirseniz onuda deneyelim .
Akıl var fikir var ; bu cihazlar hep belli standartlarda üretiliyor bu meyanda ; bir otomobilkaza yaparsa kullanıcı mı hatalıdır otomobilmi ????
Siz bu farkı düşünmeye davet ederim
Saygılarımla

Merhaba,
Dün ilk kez vortex yaptırdım. Alexandrite a göre daha az acı verdi. Fakat uygulamada cihaz tene değdiği için hijyenik mi bilemedim. Özellikle genital ? Nasıl sterilize ediyorlar bilginiz var mı?

Merhaba,
Dün ilk kez vortex yaptırdım. Alexandrite a göre daha az acı verdi. Fakat uygulamada cihaz tene değdiği için hijyenik mi bilemedim. Özellikle genital ? Nasıl sterilize ediyorlar bilginiz var mı?
merhaba aslımda vortex cihazlarda genelde silikon aparat dediğimiz kişiye özel başlıklar vardır kişiye özel kullanılmıyorsa bile üstüste 2 kişiye kullanılamaz çünkü sonuç alamaz o yuzden her kişiden sonra mutlaka zifran ve çamaşır suyuyla temizlenmesi gerekiyor içiniz rahat olabilir .

Ben gayet memnunum bitti şimdi bir çok arkadaşım gidiyor uygulayan uzmanda bitiyor iş ben şişlide MARGE güzelliğe gittim çok ilgili alakalılar sağolsun lar güzel sonuç aldım

Ve bu ıpl i kötüleyenleri anlamıyorum bütün Avrupa ıpl kullanıyor...

X