Lazer Epilasyon Vortex lazer epilasyon hakkında

Vortex lazer epilasyon yöntemi

• Ankete Katılan
    25

seldaunal

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2014
4
0
34
Kızlar daha önce Alexander ipl gibi cihazlari denedim ve kesin çözüm bulamadım. Vortex diye yeni çıkan epilasyon aletinin olduğu bir merkeze gitmeyi düşünüyorum. Vortexe giren var mı?

Kızlar daha önce Alexander ipl gibi cihazlari denedim ve kesin çözüm bulamadım. Vortex diye yeni çıkan epilasyon aletinin olduğu bir merkeze gitmeyi düşünüyorum. Vortexe giren var mı?

Evet ben gidiyorum. Aşırı memnunum. Daha önce diğerlerini denemedim. Tuba Altıntop un önerisini görmüştüm internette. Okuduktan sonra karar aldım. İyi ki almışım.

Öneririm o yüzden.

Ne farki var acaba bende bi kac kere denedim ama tam sonuc alamadim bunuda deneye bilirim gercekten iyi sonuc veriyorsa

Ne farki var acaba bende bi kac kere denedim ama tam sonuc alamadim bunuda deneye bilirim gercekten iyi sonuc veriyorsa

Estetisyenler bu cihazda iş yapanlar daha iyi bilir ama, jilet kullanılmaması en önemli avantajı bence. Jel olanlar da varmış hatta o nasıl bilmiyorum ama. Bunda çok rahat. Bir de ben ağda için giderken ismini öğrenip internette görünce bir cesaret başladım ama acısı gerçekten az. Soğuk hava üflüyor.

Ben esmer tenliyim estetisyenim alexandrite cihazının sadece açık tenlerde gerçek sonuç verdiğini söylemişti. Bir de yüze, göbek bölgesine uygulandığında ince tüylerin kıl gibi çıkmasına sebep oluyormuş.

Bende kullanıyorum.Kolum dışında diğer bölgelerimin kalın tüyleri. Burda 15 güne1 randevu veriliyor. 8 seans paket aldım. 4.sune gideceğim bugün. Ama sadece tüylerimin inceldigini uzamasını bekledigimde aynen çıktığını farkediyorum. Ve tüyler tam dökülmüyor deride siyah nokta şeklinde kalıyor. Bundan çok rahatsizim. ama kullanım açısından rahatım acısiz. Daha seanslarım bitmeden fazla bir şey söyleyemiyorum

Bende kullanıyorum.Kolum dışında diğer bölgelerimin kalın tüyleri. Burda 15 güne1 randevu veriliyor. 8 seans paket aldım. 4.sune gideceğim bugün. Ama sadece tüylerimin inceldigini uzamasını bekledigimde aynen çıktığını farkediyorum. Ve tüyler tam dökülmüyor deride siyah nokta şeklinde kalıyor. Bundan çok rahatsizim. ama kullanım açısından rahatım acısiz. Daha seanslarım bitmeden fazla bir şey söyleyemiyorum

15 günde 1 çok erken değil mi? Benim siyah nokta şeklinde kalmıyor bu arada. Oldukça az çıkıyor ve dökülen yerlerde de sıkıntı yok. Estetisyeninize sordunuz mu neden böyle olduğunu?

15 günde 1 çok erken değil mi? Benim siyah nokta şeklinde kalmıyor bu arada. Oldukça az çıkıyor ve dökülen yerlerde de sıkıntı yok. Estetisyeninize sordunuz mu neden böyle olduğunu?
Siz hangi sıklıkla gidiyorsunuz? Ve kaçıncı seansınız? Bunun normal olduğunu ve dokulecegini söylüyorlar

Siz hangi sıklıkla gidiyorsunuz? Ve kaçıncı seansınız? Bunun normal olduğunu ve dokulecegini söylüyorlar

1 ay arayla gidiyorum. Regl dönemine denk gelirse süreyi 1 hafta kadar geçirdiğim oldu. Ancak özellikle regl den sonra gelmem söylendi.
Belki kıl yapınızla ilgilidir o zaman.

1 ay arayla gidiyorum. Regl dönemine denk gelirse süreyi 1 hafta kadar geçirdiğim oldu. Ancak özellikle regl den sonra gelmem söylendi.
Belki kıl yapınızla ilgilidir o zaman.
Kontrol seanslarından bir ay sonra mı gidiyorsunuz? Ve kaçıncı seansınız. Ayrıca yanıtladığınız için teşekkür ederim

Kontrol seanslarından bir ay sonra mı gidiyorsunuz? Ve kaçıncı seansınız. Ayrıca yanıtladığınız için teşekkür ederim

Rica ederim. Kontrol seansı yok. Zaten kontrol seansları kaçan atışlar için oluyormuş. O da alexandrite ta olurmuş.
5. seanstayım. Memnunum baya.

Siz 15 günde 1 gidiyorsanız kontrol de varsa nasıl oluyor? Her gittiğinizde sıra sıra atış full yapmıyorlar mı?

Rica ederim. Kontrol seansı yok. Zaten kontrol seansları kaçan atışlar için oluyormuş. O da alexandrite ta olurmuş.
5. seanstayım. Memnunum baya.

Siz 15 günde 1 gidiyorsanız kontrol de varsa nasıl oluyor? Her gittiğinizde sıra sıra atış full yapmıyorlar mı?
eanslarda full atış yapılıyor. 15 gün sonraki kontrollerde gözden kaçanlara atış yapılıyor. Ben kontrolden sonraki seans süresini uzatıyorum3-4 hhaftada gitmeyi tercih ediyorum ama 15 gün sonra gelmemi söylüyorlar

Seanslarda full atış yapılıyor. 15 gün sonraki kontrollerde gözden kaçanlara atış yapılıyor. Ben kontrolden sonraki seans süresini uzatıyorum3-4 hhaftada gitmeyi tercih ediyorum ama 15 gün sonra gelmemi söylüyorlar

Anladım. O zaman normal herhalde. Kontrollerde full tarıyorlarsa da ilginç. Sonuç olarak memnunsanız ve dökülmeleriniz iyiyse sorun yoktur. Kurtulalım da hepimiz inşallah.

merhaba ben de bugün vortex ile epilasyon yaptırdım size kaç seviyesinde atış yapıyolardı ben araştırdım ıpl olarak geçiyor acaba biter mi çok tereddütte kaldım

merhaba ben de bugün vortex ile epilasyon yaptırdım size kaç seviyesinde atış yapıyolardı ben araştırdım ıpl olarak geçiyor acaba biter mi çok tereddütte kaldım

Bence hiiiç tereddütte kalmayın. Çok net söylüyorum. Çok iyi sonuçlar aldık biz. Benden sonra tanıdığım kaç kişi gitti ve hepimiz çok memnunuz.

Ben esmer olduğum iç ilk seansımda düşük uyguladıklarını söylemişlerdi. Geçen seanslarımdan birinde seansta uyguladığı dereceyi estetisyenim yazarken baktım. İlk 9 yapılmış. Sonra 11 e çıkarılmış. Son seanslarımda da bölgelere göre 12 13 uygulanmış. Sizde kaç attılar biliyor musunuz?

Bana ilk 11 ile atış yaptılar sonra acı hissetmiyorum deyince 13 e çıkardılar fiyat olarak da çok uygun olunca kararsız kalmıştım şu an tüyler yandı ancak kıl kökleri belli oluyor siyah siyah sizde de başlarda öyle miydi

Bana ilk 11 ile atış yaptılar sonra acı hissetmiyorum deyince 13 e çıkardılar fiyat olarak da çok uygun olunca kararsız kalmıştım şu an tüyler yandı ancak kıl kökleri belli oluyor siyah siyah sizde de başlarda öyle miydi

Kık köklerinin belli olmasıyla ilgili yukarıda da yazılmıştı. Ben ilk seansı hatırlamıyorum ama hiç öyle bir şey de hatırlamıyorum. Benim sanarsınız ağda yaptırmışım gibi. Belki yapı meseledidir.

Fiyat ne kadar ki kararsız kaldınız?

Ben genital koltuk altı ve bacak seansı 100 tl anlaştım olabilir bacağımdaki tüyler çok zayıf 2 hafta önce jilet yapmama rağmen çıkmamıştı diğer bölgelerde tüyler kalın olduğu için olabilir bir hafta sonra görecez bakalım :) sizin kaç seans oldu ve ne kadar kaldı ve hangi günden sonra dökülme yaşadınız çok soru sordum biliyorum pek bilgi yok nette kusura bakmayın

Ben genital koltuk altı ve bacak seansı 100 tl anlaştım olabilir bacağımdaki tüyler çok zayıf 2 hafta önce jilet yapmama rağmen çıkmamıştı diğer bölgelerde tüyler kalın olduğu için olabilir bir hafta sonra görecez bakalım :) sizin kaç seans oldu ve ne kadar kaldı ve hangi günden sonra dökülme yaşadınız çok soru sordum biliyorum pek bilgi yok nette kusura bakmayın

Jilet neden yaptınız? Bu cihazda jilete gerek yok ki. Vortex lazer yazarsanız google a görürsünüz olmadığını.

İlk seansımdan sonra 2 hafta falan geçmişti kıllar elime geliyordu. Ama ilk seanstan ziyade bende düşük başlandığı için olsa gerek 2. den sonra asıl ciddi dökülmeler yaşadım. Şu an tam kestiremiyorum süreci. Bayadır tertemiz olduğu için. Şimdi seans başı gideceğim kışın 2 3 ayda 1 giderim herhalde. Ne kadar gerek duyarsam artık.

Fiyat olarak gerçekten uygunmuş. Bacaklarınız da az ise de olabilir.

Ne demek istediğiniz her şeyi sorabilirsiniz.

Ya gittiğim yer aleksandrite kullandığını zannediyor desem komik olur mu bana öyle söylediler ben de jilet yaptım sonra ben baktım makinenin adı vortex internette araştırmaya başladım sonra sizi buldum :)
Peki çok kafama takılan bi konu diyelim ki tüylerin bi kısmı döküldü sonra diğer seansa kadar kalan tüylere jilet yapmazsam temiz gezemeyecek miyim ağda yapmak da çok saçma olur siz napıyosunuz seansa kadar bu arada cevaplarınız için çok çok teşekkür ederim

X