Lazer Epilasyon Vortex lazer epilasyon hakkında

Vortex lazer epilasyon yöntemi

• Ankete Katılan
    25
biri de cikip dememis ki bu ipl

Bunun için mi üye oldunuzHoppa

Özel mesajla soran arkadaşlar kusura bakmayın internetim olmuyor çok giremiyorum yine yazdım. Uzuun zaman geçti gitmeyeli bikini bölgemin altında tek tük çok ince tüyler var bir de kolumda sayılı çıktı uygun zamanımda sadece o çıkan yerlere gitmeyi düşünüyorum

Merhaba,
iğneli epilasyon için gittiğim yerde bıyık, kaş ortası, burun üzeri ve ense bölgesine Vortex Pro ile epilasyon yaptırıyorum. Bana Candela Alexandrite olduğunu söylemişlerdi ama değil. Bıyık 3 seans, ense 2 seans oldu. Azalma değil ama bazı tüylerde incelme farkediyorum, bir de yaptırdığım bölgelerin çok inatçı olduğunu hesaba katarsam. Benim bu konuda sevmediğim tek nokta Candela Alex'te ısrar ediyor olmaları. Bal gibi Vortex Pro, üzerinde yazıyor ve netten resimlerini de gördüm cihazın. Aynı cihaz.
Tabii ki sonuç önemli. Yani taahhüt edildiği gibi 8 seansta bitecekse alex diod ıpl farketmez. Yeter ki bitsin. Ama IPL ile ilgili yorumları okuyunca param boşa mı gidiyor diye tereddüt ediyorum.
Konuyla ilgili arkadaşlardan rica ediyorum: dalga boyu vs teknik bilgilere nerden ulaşabilirim bu cihazla ilgili? Alexandrite lazerlere yakın bir dalga boyu var sanırım, bir yerde okumuştum. Ne kadar etki edebiliyor tüylere?

merhaba arkadaşlar vortex pro duzgun uygulandıgında kısa zamanda guzel sonuclar alabılırsınız ben kendı salonumda kullanıorum ve kendıme cene bolgemde 3 seansta guzel azalma oldu bıkını bolgemı 2 seansta yok denecek kadar azalttım ama ben musterılerıme 10 seans verıyorum sızınde 10 seans almanı yeterlı olcaktır tabı lazer oncesı hormon testlerınızı yaptırmayı ıhmal etmeyın

Arkadaslar ben 3.seanstan sonra muthis bir azalmam oldu daha once alex kullandim ama tekrar cikti bu cihazdan umitliyim ankara da bahceli tarafinda kullanan yerler var arastirabilirsiniz

Merhaba ben alexandre cihazına 8 seans bikini ve koltuk altı bölgesi için gittim. %50 lik bir sonuca ulaştım sayılır. Şimdi de Vortex lazer epilasyona gidiyorum. Kıllarım sert ve koyu. Tenim beyaz olmasına rağmen alexsandre biliyorsunuz öncesinde jilet uygulandığı için bende istediğim sonuç olmadı. Şuan Vortex de 4-5 seansım gayet memnunum biraz can acıtıyor iğne batması gibi. Ayrıca vortex te güneşe çıkabiliyorsunuz iki gün sonra solarıum a da girebiliyorsunuz

yardımcı olursanız sevinirim vortex buz lazer ıpl cihazının geliştirilmiş haliymiş, ıpl de işe yaramıyor diyen cok kişi var vortex gerçekten iyi mi?

yardımcı olursanız sevinirim vortex buz lazer ıpl cihazının geliştirilmiş haliymiş, ıpl de işe yaramıyor diyen cok kişi var vortex gerçekten iyi mi?
Yüksek doz yapıldığında alex den daha iyidir. Bıyık bölgesi 8. seansıma gidicem vortexle. 1-2 seansa bitmiş olacak, ama yüksek doz yapılırsa sonuç alırsınız aksi halde tüyler sadece uyutulmuş olur; yakılmış ama tahrip edilmemiş olur.

Yüksek doz yapıldığında alex den daha iyidir. Bıyık bölgesi 8. seansıma gidicem vortexle. 1-2 seansa bitmiş olacak, ama yüksek doz yapılırsa sonuç alırsınız aksi halde tüyler sadece uyutulmuş olur; yakılmış ama tahrip edilmemiş olur.
Merhaba bende vortex e bıyık bölgesi için gidiyorum. 3. Seansım bugün 18 derece ile atış yapıldı ama benimkiler sert ve koyu sizce nasıl durum??

cok tesekkurler yuksek derken kac olması gerek acaba alt bacagım icin gidecegim de yapan kişiye söyleyeyim yuksek girsin

Merhaba, ben geçen hafta lazere başladım kadın bana cihazın alex olduğunu söyledi ama seans sonunda cihaza baktığımda vortex yazıyordu. Sorduğumda ise alex in ışınlarla ilgisi olduğunu makinede vortex yazsa da alex ışını verdiğini söyledi.bana pek inandırıcı gelmedi dedikleri doğru mu acaba?

Merhaba, ben geçen hafta lazere başladım kadın bana cihazın alex olduğunu söyledi ama seans sonunda cihaza baktığımda vortex yazıyordu. Sorduğumda ise alex in ışınlarla ilgisi olduğunu makinede vortex yazsa da alex ışını verdiğini söyledi.bana pek inandırıcı gelmedi dedikleri doğru mu acaba?
alex 755nm, vortex ise doza bağlı olarak 1200nm kadar çıkar. alex'ten daha etkili yani.

Vortex ipl ile ilk seansta bacağımın çoğu yeri yandi ve şişikler var çoğu yerde. Sağ alt bacağımı 14 le yapmasına rağmen yanmadı diz kısmı acıdı ve her aciyan yerim suan yanık içinde. Derecesini 12 ye düşürerek devam etti ancak sag bacagimin üstü ve sol bacağım da ara ara yanıklar var. Bazen acıyacagini hissediyordum atış yapmadan bekletiyordu acaba onun etkisi var mı? Kıl yogunlugundan ve derimin hassasligindan acıdığını soyledi ama hic tüy olmayan yerlerde bile yanık oluşmuş. Cilt hassaslığından olduysa niye sag alt bacakta hic yanık yok? Acının boyle bir sekilde sonuçlanacagini kestiremedim. Lazeri yarıda kestik. Ilk once kızarıklık vardı eve geldigimde lazer başlığının izinde yanıklar ve şişlikler oluşmuştu. Suan yanıklar şiş bir vaziyette. Direk acile gittim krem yazdiancak leke kalir dedi. Guzellik merkezide krem getirtiyorum leke kalmayacak diyor. Geçer mi sizce? Geçerse ne kadar birsürede geçer? 2 gün oldu her krem sürdüğümde psikolojim alt üst oluyor.Vortex in soğuk hava uflemeli olduğunusöylediler bekleterek atış yaptıkları için mi boyle oldu sizce? Daha once vortexcihazında ayni sorunu yaşayan oldu mu?

Vortex ipl ile ilk seansta bacağımın çoğu yeri yandi ve şişikler var çoğu yerde. Sağ alt bacağımı 14 le yapmasına rağmen yanmadı diz kısmı acıdı ve her aciyan yerim suan yanık içinde. Derecesini 12 ye düşürerek devam etti ancak sag bacagimin üstü ve sol bacağım da ara ara yanıklar var. Bazen acıyacagini hissediyordum atış yapmadan bekletiyordu acaba onun etkisi var mı? Kıl yogunlugundan ve derimin hassasligindan acıdığını soyledi ama hic tüy olmayan yerlerde bile yanık oluşmuş. Cilt hassaslığından olduysa niye sag alt bacakta hic yanık yok? Acının boyle bir sekilde sonuçlanacagini kestiremedim. Lazeri yarıda kestik. Ilk once kızarıklık vardı eve geldigimde lazer başlığının izinde yanıklar ve şişlikler oluşmuştu. Suan yanıklar şiş bir vaziyette. Direk acile gittim krem yazdiancak leke kalir dedi. Guzellik merkezide krem getirtiyorum leke kalmayacak diyor. Geçer mi sizce? Geçerse ne kadar birsürede geçer? 2 gün oldu her krem sürdüğümde psikolojim alt üst oluyor.Vortex in soğuk hava uflemeli olduğunusöylediler bekleterek atış yaptıkları için mi boyle oldu sizce? Daha once vortexcihazında ayni sorunu yaşayan oldu mu?
Regl öncesi mi gittiniz acaba çünkü o dönemde vücut hassas oluyor

X