Ver Elini Hayat'in muhterem gunlugu :)

slm canim evett basladim sonunda yok ekmek tarzi hic yemedim karbonhidrat diyeti yapmaya caliscam

bırara bende yapmıstım ama cabuk sıkıldım bıraktım karbonhıdratsız ama 3 ayda 18 kılo vermıstım sonra bırakınca kotu oldu ama bırakmayıp devam edenler coook guzel sonuclar aldı ıyısallah sende alırasın ben sımdı cıkıyorum 1 saat yuruyup dusumu alıp tekrar ugrarım ıyı geceler

bırara bende yapmıstım ama cabuk sıkıldım bıraktım karbonhıdratsız ama 3 ayda 18 kılo vermıstım sonra bırakınca kotu oldu ama bırakmayıp devam edenler coook guzel sonuclar aldı ıyısallah sende alırasın ben sımdı cıkıyorum 1 saat yuruyup dusumu alıp tekrar ugrarım ıyı geceler

vayyyy canimm süper vermissin tebriklerrrr

bugun bogazimi tutup ve basladimm sabah sirkeli su ictim 3tane yumurta az bisey beyaz peynir ve az bisey sucuk yedimm öglende sirkelisu ictim sonrada 5tane kücük köfte az bisey salata ve 1yemek kacigi yogurt yedim sizcee nasillll cokmuuu olmuss

menun super cnm. tebrik ederim seni. ilk gunun de hayirli olsun, insaallah hep boyle devam edersin :)

merhaba kızlar
kımsecıkler yok ben yınede bugun neler yedım neler yaptım anlatayım
sabah:
yarım cennet hurması+3-4 yemek kasıgı yogurt(bunları karıstırıyorum bayılıyorum bu tada hemde tok tutuyor) yesıl cay ıctım

oglen
1 kepce mercımek corbası
4 yk patlıcan oturtma kıymalı
1 dılım ekmek(ince dılım)
1 kepce cacık
yesıl cay

aksam
1 sımıt(pastane sımıdı degıl)

ara:yarım mandalına
yarım ayva+1 yesıl cay

bugun 3 fıncan yesıl cayımı ıctım bu konuda cook mutluyum her tenefus tuvalete tasındım resmen vucudum acayıp ödem toplamıs hepsını atacagım ıyısallah
bırazdan 1 saat yuruyusumu yapıp ter atacagım yeme konusunda bugun kendıme 10 uzerınden 9 verıyorum cunku aksam sımıt yedım aksama 1-2 kepce corba yanında salata yada sebze yemegı salata 1 dılım ekmek yesem daha ıyı olurdu ama okuldan gec cıktım ve kursum vardı aceleyle yedım sımıdı yoksa cıkıs saatıne kadar coook acıkıp eve gelınce yemege saldırmaktan korktum

neyse gelelım kotu habere bugun tartıldım ve tam tamına 84 kılo cıktım :KK43: daha 2 hafta once 75 kıloydum ya 2 hafta saglıklı beslenmeyı bozdum mıdemı cop tenekesı gıbı yaptım ve ne bulduysam yedım ve +9 kılo cıktım baskasına soylesem yalan soyledıgımı dusunur 14 gunde 9 kılo nasıl alınır dıye ama gercekten ben alabılıyorum tabıkı hepsı yag degıl 5 kılosu kesın sudur ve reglıyım aynı zamanda ama cok rahatsız oldugum kesın neyse zararın neresınden donersem kardır dedım ve basladım bugun cabuk alınan kılolar cabuk verılır dusuncesıyle basladım

tebrik ederim cnm, iyi bir baslangic. menun de gayet guzel :KK9:
1-2 kucuk nokta var, onlar da onumuzdeki gunler icinde yavas yavas duzelicektir. mesela aksam simit yerine buyuk bir tabak salata veya 1 kase corba, ya da 1 kase yogurt olsaydi daha iyi olurdu ama zaman gectikce daha da iyi olucak insaallah :)
su da iciyorsun dimi cnm? suyu unutmayalim. ben bazen unutabiliyorum su icmeyi hava soguk ya aklima gelmiyor bazen :)
kilona gelince 2 haftada 9 kilo alman ilginc tabi ki. ama senin de dedigin gibi yag degil onun cogu, o yuzden daha rahat gidicektir ve ilk haftalar daha cok kilo verirsin cok zorlanmadan :)
basarilar ve aynen devam :21:

bırde kızlar aclıga doymak dıye bır fılm gosterıme gırdı onu beklıyordum ıyısallah bu haftasonu gıtmek ıstıyorum orda bır soz var bende onu paylasmak ıstıyorum sızınle

AÇLIĞIN ZITTI TOKLUK MUDUR?PEKI DOYMAK TOK OLMAK MIDIR?YOKSA SADECE HAYATA DEVAM ETMEK MIDIR?

ben bugune kadar hep zevk ıçın yedım doymak ıçın degıl ulasmak ısteyıpte ulasamadıgımız bızde yara acan seylerı mıdemı doldurarak dolduracagımı zannettım ama degıl ıste oyle olmuyor yıyerek dolan tek sey yag hucrelerıymıs onu anladım hıcbır bosluk yıyerek dolmuyormus
bundan sonra yemek ıcın yasamayacagım yasamak ıcın yıyecegım

ne kdr guzel soylemissin cnm : ^ben bugune kadar hep zevk ıçın yedım doymak ıçın degıl ulasmak ısteyıpte ulasamadıgımız bızde yara acan seylerı mıdemı doldurarak dolduracagımı zannettım^

Kizlar, cok mutlu ettiniz beni, sizin de basladiginizi gorunce nasil mutlu oldum anlatamam. insaallah bi kac ay sonra buraya yazanlar tombik bayanlar degil de, incecik citirlar olucak :KK16:

Merhaba sevgili gunlugum :) cok sukur 5. gunumu de geride birakmis bulunuyorum :KK74:
gun boyunca o kdr rahat, huzurlu oluyorum ki annatamam. simdi adetli olmama ragmen, daha hafif hissediyorum kendimi. daha erken doymaya basladim :) hemen gunumu anlatayim :)

10 aralik 2012 - 5. gun :)

SABAH(09-40): 1 brdk su
omlet( 2 yumurta + 3 parca et; zeytinyagiyla yaptim omletimi her zmnki gibi)
2-3 catal domates, 2-3 catal salatalik, 1 kibrit kutusu kdr peynir ( diyette o kdr yenildigi icin degil, midem en fazla o kdrini aliyor yumurtadan sonra:)
3-4 catal marul, 1 parca et
1 dilim cavdar ekmegi
OGLEN(12-40): 1 brdk su
2 yemek kasigi yogurt
1 portakal
2 parca et
(15-30): 1 brdk sutlu kahve ( sekersizzz)
AKSAM (16-30): 1 kase yogurt :)
vee baska hic bir sey yemedim, agzimin fermuarini kapattim yogurttan sonra :)))

(03-30): 1 kupa nescafe( sekersizzz)
(04-00): 1 kupa yesil cay.

GUNUN DEGERLENDIRMESI: 5. gunum bitti, cok mutluyum. insaallah hep boyle devam ederim. Bi de reglimin 2. gunundeyim, ona ragmen hic tatli tatli falan yemek istemiyorum :)
bugun 1.5 litre su ictim. diger gunlere gore azalma var miktarda, gene hatam : yanima pet sise almadim okula giderken, boylece unutuyorum su icmeyi o yogun tempoda.
malesef bugun hareket de yok, bunda reglli olmamin buyuk payi var
bagirsaklarima da 5 uzerinden 0 veriyorum bugun icin( reglli oldugum icin form cayi icmemistim dun gece)
bugunku hatalarim : hareketsizlik disinda pek hata goremedim:) bir de oglen yedigim menumu biraz daha saglikli yapmaliyim, menume corba, salata falan eklemem lazim diye dusunuyorum :) bir de son gunlerde hic meyve yemedigimi farkettim, o yuzden oglen 1 portakal yedim :)
bir de su miktarini biraz dusurmusum onu 2-2.5 litreye cikarmam lazim onumuzdeki gunlerde:)
bugun icin kendime verdigim puan: 10 uzerinden 6 :)) 4 puani hareketsizlik ve ictigim su miktarindaki azalmadan dolayi kirdim :KK20: bir de dedigim gibi menumde corba hic yok, onu eklemem lazim, salata miktarini artirmam lazim, bir de meyve eklemem lazim gune 1 tane :)

bugunu de boyle bitirdik :) icimdeki huzuru anlatamam, o kdr hafif hissediyorum ki kendimi, kendime saygim da artti biraz:)
Sukurler olsun sana ALLAHIM, Senin verdigin guc sayesinde basardim ilk 5 gunu bitirmeyi, bundan sonra da bana ve bu yola bas koyan tum arkadaslarima guc ver Ya Rabbim. AMIN.amin.amin.

bugunluk bu kadar :KK49:

gunaydınlarrr
bugun kendımı cok mutlu hıssedıyorum uyandım hemen tartıldım ve ne goreyım 81.800 gr :))))) mutlu oldum ödemimin bırazını atmısım gerıye dıgerlerı kaldı sımdı yesıl cayımı koydum caydanlıga kaynamasını beklıyorum

dun 3 kupa yesıl cay ıcmıstım ınanırmısınız tum tenefuslerde tuvalete tasındım acayıp ödem varmıs vucudumda halada var sabah uyandıgımda ellerım ayaklarım ve dudaklarımı sıs hıssedıyorum vucudumu tanıdım artık karbonhıdratı arttırayım anında su topluyor bırakınca sularıda atıyor bırakınca demeyeyımde saglıklı beslenmeye baslayınca dıyeyım sunger gıbıyım neyse reglımde bıtmek uzere bugun dersımde gec baslıyor o yuzden bırazdan spor salonuna gıdecegım bugun 1 saat yuruyus 45 dk aletlı jımlastık yarım saat step yapacagım ıyısallah dun gece 1 saat yurudum zorlandım vucud 2 haftada hamlamıs normal yurudugum hızdan daha dusuk hızda yurudum

neyse ıste boyleyken boyle ver elını hayatın gunlugu
Ver elını hayat sana kısaca hayat dıyeyım.Hayatcım ıyıkı acmıssın bu gunlugu bır nevı bızımde dert dokme yerımız oldu gunlugunu bızımle paylastıgın ıçın tesekkurler

yaaa kizlarr nerdesinizz

merhaba cankız sen gırınce yaz ben okuyorum gece yatmadan once butun gun o kadar yogun gecıyor kı ugrayamıyorum sabah ders aksam kurs 8-9 gıbı evde oluyorum 1 saat yuruyus dus derken 11 oluyor bıraz dınleneyım ınt bakayım dıyorum o saatte okuyabılıyorum yazdıklarınızı ılk gunumuz gectı darısı ıkıncı ucuncu yuzucuncu gunlere zayıf ve fıt bır sekılde gırelım ıyısallah

tebrik ederim cnm, iyi bir baslangic. menun de gayet guzel :KK9:
1-2 kucuk nokta var, onlar da onumuzdeki gunler icinde yavas yavas duzelicektir. mesela aksam simit yerine buyuk bir tabak salata veya 1 kase corba, ya da 1 kase yogurt olsaydi daha iyi olurdu ama zaman gectikce daha da iyi olucak insaallah :)
su da iciyorsun dimi cnm? suyu unutmayalim. ben bazen unutabiliyorum su icmeyi hava soguk ya aklima gelmiyor bazen :)
kilona gelince 2 haftada 9 kilo alman ilginc tabi ki. ama senin de dedigin gibi yag degil onun cogu, o yuzden daha rahat gidicektir ve ilk haftalar daha cok kilo verirsin cok zorlanmadan :)
basarilar ve aynen devam :21:

ewet canım ya bencede aksam kotu oldu ama okuldan 4 bucukta cıktım 5 de kursa gırdım ve kurs normalde 10 bucuga kadar surecektı benım o arada bırsey bulup yemem ımkansızdı bende eve gıtmeyı bekleyemedım 10 bucukk cok gec bır saat 5 de 1 sımıt yedım kurs arasındada yarım mandalına yedım eve sandıgımdan erken geldım kursun ılk gunu dıye fazla uzatmadı hoca sagolsun evdede yesıl cay ve yarım kucuk ayva yedım

suya gelınce yuruyen damacana gıbıyım acayıp su ıçerım gunde 3-4 lıtre olur cok susuyorum sadece yuruyusde bıle 1 bucuk lıtere ıctım kesmedı keske daha fazla su alsaymısım yanıma dedım kosu bandından ınıp yuruyusumu bolmek ıstemedım su ıçın ama cok ıcıyorum cokta tuvalete gıdıyorum her tuvalete gıtmem 30 kalorı erıtıyor bılıyormuydunuz
bu arada kıl cızelgesını nasıl yaptın tıcker factory next tusu calısmıyor denedım cok ugrastım yapamadım

bu arada kızlar sızler kac kılosunuz kacla basladınız rejıme bırtek hayatınkını bılıyorum
ben
boy 1.57
baslangıc kılom 84
bugunku kılom 81.800
hedef kılom 54

bende bugun yedıklerımı paylasayım hazır bır bosluk bulmusken
sabah 4 yk yogurt
yarım cennet hurması yesıl cay

arada yarım saat yurudum
yarım saat step
yarım saat aletlı jımlastık
yarım saat masaj

öğlen dısardaydım o yuzden dısarda yemek zorunda kaldım 1 lavasa doner yaptırdım canınız ıstemesın lutfen zaten cırkındı :)))dıyeyımde ıstemeyın neyse lavas kucuktu ben onu yınede 2 ye boldurdum hepsını bırden yersem aksama sebze yemem gerekecek karbonhıdrat cok olmasın dıye ama aksamda evde degılım o yuzden yarısınıda aksam yıyecegım aralarda yesıl cay ve meyve bırde ayran ayran içtim aksamada 1 tane ıcerım

yaaa kizlarr ben 78.100 olmusum tartim mi bozuldu acaba daha dün basladim büyük wc de cikmadim daha bide adetimin 2günü anlamadim vallah

X