Usak///64

merhaba hanımlarerrr bende uşaklıyımm çok özlüyorum uşağı:KK43:((((((iş dolayısıyla da çok az gidebiliyorum.

merhaba hoşgeldin.ben gurbetlik yasamadım ama 1 hafta uzak kalayım memleketimi özlüyorum o yüzden uzaklarda olmak gercekten zor olsa gerek.allah sabır versın

iyilik canim sen naptin bakalim uzun zamandir nette görünmedin merak ettim

Selam Arkadaslar,
bende Esmeliyim..cok özledim memleketimi bu sene izin yapamiyorum.. Insallah seneye..
:sm_cool:
Kimler var bakim burdan.

selam millet bende karahallidanim
izin varmi bu sene Allah bir gün dönmemek üzere memlekete izin nasip etsin hepimize

Selam kizlar,
ya sayfayi bulamadim, buranin acemisiyimde..
Nasillsiniz, insallah afiyettesinizdir..
MNYK umarim dicem ama hayirlisi ne ise o olsun diyorum..
Nerelerdensiniz??
Cevap yazin gizz

Selam kizlar,
ya sayfayi bulamadim, buranin acemisiyimde..
Nasillsiniz, insallah afiyettesinizdir..
MNYK umarim dicem ama hayirlisi ne ise o olsun diyorum..
Nerelerdensiniz??
Cevap yazin gizz

yazdikya gizzzsempatiksalakcinni
bende esmeliyim almanyanin neresinden canim ben stuttgart

herkese merhabaaaaaaaaaaaaaaaa :KK64:
bende uşak sayfasını bulamadım da yeni bi topic açmıştım :KK1: sizleri görmek çok güzel öpüyorum kızlar :KK71:

merhabalar kızlar.ben izmirliyim,şu an ankarada yaşıyorum ve bi kaç ay sonra uşağa yerleşicem inşallah.geçen kış bi kaç hafta kadar kaldım ama açıkçası pek ısınamadım:KK59: umarım uşakla ilgili bu ilk izlenimlerim değişir..
uşalı olan arakadaşlara bi sorum olacak,nerede ev tutmalı? merkezde olsun istiyorum ve yeni yapılmış olsun,en azından içi.garajın üst tarafında güzel evler olduğunu söylediler doğru mudur? bi de memurevleri diye bi yer varmış,aynı yer mi? bi de kiralar ne civarda:KK34:

merhabalar kızlar.ben izmirliyim,şu an ankarada yaşıyorum ve bi kaç ay sonra uşağa yerleşicem inşallah.geçen kış bi kaç hafta kadar kaldım ama açıkçası pek ısınamadım:KK59: umarım uşakla ilgili bu ilk izlenimlerim değişir..
uşalı olan arakadaşlara bi sorum olacak,nerede ev tutmalı? merkezde olsun istiyorum ve yeni yapılmış olsun,en azından içi.garajın üst tarafında güzel evler olduğunu söylediler doğru mudur? bi de memurevleri diye bi yer varmış,aynı yer mi? bi de kiralar ne civarda:KK34:

canım bizim evimiz izmir yolu üzerinde mesela.gayet merkezi.yeni yapılarda mevcut.oralardan düşünebilirsin.garajın arka tarafı derken nerelerden bahsedilmiş pek çözemedim ama şeref caddesi de çok uygun.oralalara daha güzel binalar yapılmaya başladı.bide 105evler tarafı diye bi yerimiz var orasıda gürültüden falan uzak sakin bi yer. ilk saydığım yerlere göre merkezden biraz uzak sayılır ama uşakta uzaklık ne kdar olabilirki görmüşsündür zaten küçük bi yer:KK1:
uşak'ın insanı sıcaktr.alışırsın zamanla sen merak etme:KK34:

canım bizim evimiz izmir yolu üzerinde mesela.gayet merkezi.yeni yapılarda mevcut.oralardan düşünebilirsin.garajın arka tarafı derken nerelerden bahsedilmiş pek çözemedim ama şeref caddesi de çok uygun.oralalara daha güzel binalar yapılmaya başladı.bide 105evler tarafı diye bi yerimiz var orasıda gürültüden falan uzak sakin bi yer. ilk saydığım yerlere göre merkezden biraz uzak sayılır ama uşakta uzaklık ne kdar olabilirki görmüşsündür zaten küçük bi yer:KK1:
uşak'ın insanı sıcaktr.alışırsın zamanla sen merak etme:KK34:

o yol da güzel bak orası da olabilir.doğru diyosun aslında her yer merkez sayılır:) bahsettikleri yer belki de şeref caddesi dediğin yerdir,yeni yapılan evler diye bahsediyolardı çünkü..
umarım alışabilirim.. küçük şehirlerin de kendine göre avantajları var mutlaka,ulaşım kolay,yaşam nisbeten daha ucuz,stres az:) ama büyük bi şehirde doğup büyüyen birisi olarak biraz sıkılıcam sanırım ilk başlarda.oyalanacak yeni hobiler edinmem lazım:)
benim için en hayati mesele alışveriş merkezinin olup olmadığı ama:)) o varsa sorun yok,alışabilirim:)
siz ne kadar ödüyosunuz cnm ayıptır sorması ya? bi de kaç oda eviniz? bir iki ay sonra gelip ev aramaya başlıyıcam da artık az kaldı

X