Usak///64

:mymeka: kizlar hic yazmiyosunuz ben esmeliyim sizler ama suan orda degilim
:icecream: havalar nasil guzelmi

ayyyyyy çok mutlu oldum yaa bende eşmeliyim ama şimdi manavgattayım çalışıyorum burda ablam hamile çok mutluyum çok sevindim.

ayyyy tebessüm sen kımlerdensin ya ben eşmede doğdum büyüdüm hemen hemen herkesi tanırım çok merak ettım ee dünya küçük işte ne kadar çoğuz eşmelı olarak çok sevindim ya:sm_cool: :teytey: :1hug:

UŞAĞIN TARHANASINA BAYILIYORUM.KARGO İLE İSTİYORUM GELİYOR. TAVSİYE EDERİM.

Merhaba hemşolarım ben eşmeliyim kayseride oturuyorum.Toprağımı çok özledim;tarhanasını,keşkeğini...

bak bunu güzel söyledin.aslında ben afyonluyum ama 10 yıldır aydında yaşıyorum.iki gün ayrılsam özlüyorum.artık aydınlı oldum gibi .senide anlıyorum.

bende aydınlıyım.ama bartında görev yapıyorum.tek dileğim bir an önce burdan sıcak bi yerlere gitmek.aydını ve ailemi çok özlüyorum.

bende uşaklıyım ve uşakta yaşıyorum seviyorum memleketimi canım;
neler yapıyorsunuz uşakta arkadaşlar mesela nerelere gidersiniz bilmediğim yerler varmı?
haftasonları eşimle gezicek yerler arıyoruz da...

Değerli arkadaşlarım yönetimin almış olduğu yeni kararlar doğrultusunda selam,günaydın ,iyigeceler ,hoşçakalın gibi mesajlar silinecektir.Teşekkür etmek istediğiniz mesajlara lütfen teşekkür butonlarını veyahut terazi resmindeki rep butonlarını kullanınız
Anlayışla karşılayacağınıza inanıyor ve sizlere bol neşeli muhabbetler diliyorum.
sevgiyle kalın.a.s.

X