Usak///64

Uşaklı değilim ama Uşakta yaşıyorum ve çalışıyorum. Belki herbirinizle yan yana yürümüşüzdür :) Hepinize selam

merhaba sevgili hemşerilerim bende aslen anne baba uşak ulubey kışla köyündeniz..doğma büyüme izmir.. bu kasım bayramdan beridir de ankarada yaşıyoruz eşimin işi sebebiyle..çok sevindim burada uşaklı hemşerilerim varmış bir uğrayım selam veriyim dedim inşallah bir gün memlekette de karşılaşırız belki belli mi olur hepinize saygılar selamlar..

Hemsolarim yeni yiliniz kutlu olsun ALLAH herkese gönlüne göre versin bu yeni yilda...ben almanyada yasiyorum cok özledim memleketimi, insanlarini topragini suyunu herseyini kiymetini bilin güzel memleketimin :KK16:

selamlar bende uşaklıyım.. hiç uşakta yaşamadım babamın işi dolayısyla ama tatillerde hep uşaktaydık. şimdi babam emekli onlar uşakta oturuyolar, bende evliyim istanbulda oturuyorum.. ama memleketimi çok seviyorum.. bütün hemşehrilerime selamlar :)

uşaklılar yazın gali bişeleeee :KK1: bu kadar çokmuşuz hemide.boş bırakman gali buraları:KK1:En Büyük TÜRKİYE

Yakınlarda kimse yazmamış Uşak tan da varız galiba çok sayıda yeni gördüm :)

X