Tesettür Üzerine Herşey Buyurun Sohbetimize ...

UOTE=gazeldustubaglara;30813453]canım elbise çok güzelmiş ama bu elbiseye bolero olurmu bilmiyorum pek gözümde hoş bişey canlanmadı....ama sade beyaz bolero olabilir diye düşünüyorum....veya belindeki kemerin renginde bir bolero olabilir...

elbise tam böyle değil hani şekli biçimi böyle farklı renkte desende olabilir ama işte ben böyle elbiselerin üstüne bolero uyduramıyorum ya :KK50: sashamia10 yarın bir bakayım inşallah bulabilirim :KK43: çok teşekkür ederim sizlere :KK16:[/QUOTE]

bolero derken penye bolerolardan bahsetmiyorum canım :)
Tam yaka kısmından tek düğmeli yada kopçalı güzel bolero tarzında ceketler var onlarla olur :)

selam kızlar size bir şey sormak istiyorum

Eki Görüntüle 734476
bu elbise yada bunun kremi olabilir

ben bunun üstüne nasıl bir bolero giyebilirim kararsız kaldım yumaşak açık kot bir bolero mu yoksa nasıl bişey fikir verebilirmisiniz bana :26:

Canim kot cok guzel olur ben de yukleyeyim elbisemi senin gibi cok aradim uzun kol bisi ama bulamadim sonra kot bi ceket aldim yakismis heralde resim ekleyebilirsem bak bi fikir edinirsin :-)

henuz giyip bi yerlere cikmadim ama ilk aldigimda denemistim guzel olmustu :) $2013-06-15 16.22.02.jpg

henuz giyip bi yerlere cikmadim ama ilk aldigimda denemistim guzel olmustu :)Eki Görüntüle 736137

ya canım çok güzel olmuş bende buldum böyle ceket gibi değil bolero gibi ama açık renk bulamadım ya :KK50:
benim alacağım elbisede su yeşili üstünde lacivert kelebekler var bulduğum kot boleroda lacivert koyu acaba olur mu ki
senin bu elbisedende gördüm bunun kremini aradım yoktu :KK14:

ya canım çok güzel olmuş bende buldum böyle ceket gibi değil bolero gibi ama açık renk bulamadım ya :KK50:
benim alacağım elbisede su yeşili üstünde lacivert kelebekler var bulduğum kot boleroda lacivert koyu acaba olur mu ki
senin bu elbisedende gördüm bunun kremini aradım yoktu :KK14:

Canim ya bu tur elbiselerin rengi ne olursa olsun koyu kotlar yakismiyo dene istersen ama insallah acik renk bukursun kotonda vardi cok guzel ama indirime ugramamisti pahali geldi bana :-)

ben yeni gördüm topiği bende 13 yaşımdan beri kapalıyım Allaha şükürler olsun genelde kap giyiyorum ama şuan hamile olduğum için elbise giyiyorum :KK16:

işte bunun aynısı arkadalar. nasıl sizce???

Çok güzelmiş ben de istiyorum geçenlerde gördüm amma akılsızlık ettim almadım, keşke alsaydım diyorum şimdi..
Bu model de güzel ama ben daha çok bu modelleri beğeniyorum.. :KK17:

$FB,41204,23,ferace-by-arzu-ergen-05-ferace-ferace-by-arzu-ergen.jpg

ben yeni gördüm topiği bende 13 yaşımdan beri kapalıyım Allaha şükürler olsun genelde kap giyiyorum ama şuan hamile olduğum için elbise giyiyorum :KK16:

Allah yardımcın olsun.. Hayırlı evlat olsun inşaAllah :KK16:

günaydın canlar nasılsınız?

hafta birazcık alışveriş yaptım 1 tane kot pantalon etek 3 tane gömlek aldım gömleğimin 1 tanesi kot tunik gömlek

İyi geceler kızlar. Bir arkadaşın yazdığı dikkatimi çekti de arada bakıyordum yazmak istedim bende. Açık biriyim kapanmaya meyilliyim çok şükür. :KK31: Benide aranıza dahil eder misiniz? Bu arada belirtmek istediğim şey şununla ilgili tatlım sıkıntıda mısın bilmeden affına sığınarak yazıyorum hamd olsun demişsin. hamd kelimesi kesilsin azalsın anlamındadır. sıkıntıdayken hastalıktayken söylenmesi uygundur. eğer iyi durumdaysak hamd olsun demek zararlıdır. onun yerine şükürler olsun demeliyiz. Biliyorsundur muhtemelen ama görünce vazife bilip uyarmak istedim kusuruma bakıp yanlış anlama lütfen.

İyi geceler kızlar. Bir arkadaşın yazdığı dikkatimi çekti de arada bakıyordum yazmak istedim bende. Açık biriyim kapanmaya meyilliyim çok şükür. :KK31: Benide aranıza dahil eder misiniz? Bu arada belirtmek istediğim şey şununla ilgili tatlım sıkıntıda mısın bilmeden affına sığınarak yazıyorum hamd olsun demişsin. hamd kelimesi kesilsin azalsın anlamındadır. sıkıntıdayken hastalıktayken söylenmesi uygundur. eğer iyi durumdaysak hamd olsun demek zararlıdır. onun yerine şükürler olsun demeliyiz. Biliyorsundur muhtemelen ama görünce vazife bilip uyarmak istedim kusuruma bakıp yanlış anlama lütfen.

Hosgeldin cok hareketli degil topigimiz ama :) ben de yeni bisey ogrenmis oldum sayende Allah razi olsun :) . sıkıntıda soylicez o zaman iyiyken cok sukir :)

Hoşgeldin aramıza... :KK3:
Umarım tez zamanda kapanırısn...
Tatlım yazın için teşekkür ederim. Yalnış anlamadım ayrıca... Her zaman uyarmak görevimiz..
Ben azeriyim, türklerde nasıl anlam veriliyor bilmiyorum o yüzden öyle yazdım..
Anlam olarak hamd de şükür de aynı şeyi ifade ediyor bizde.. Azaltmak ya da kesilmek gibi değil...
Şükür etmekte, hamd etmekte aynı şey bize göre..
Misal olarak, Fatiha suresinin 1-ci ayetini göstere bilirim..

Herkes kendi bilir ama görünce paylaşmak istedim..
Ben şahsen bunlara tesettür demiyorum... :KK19:
Böyle tesettür olmaz.... :KK20::KK20::KK20:
Yok bilmem ayak dışarda, dar gömlek, pantolon falan...
Vücudun belli olacaksa hiç tesettür giyme daha iyi..

X