Tesettür Üzerine Herşey Buyurun Sohbetimize ...

BenMutluKiz

SeNi SeViYoRuM...
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2008
13.358
47
36
Arkadaşlar Merhaba

böyle bir konu varmı daha önce açılmış mı bilmiyorum ama tesettürle ilgili herşeyimizi burada konuşalım paylaşalım destek olursanız sevinirim buyurun sohbete...

ben aralık 28 te kapandım arkadaşlar ama çok fazla bi kombin bilgim yok malasef birbirimize yardımcı olalım arkadaşlar

Rica ederim canm ne demek :KK34:

Evet cok güzelmiş modeli de rengi de güle güle kullan inş. :KK16:

teşekkür ederim canım sağolasın daha iyileri senin olsun inşallah canım mevsimlik bi kap ama olsun buda ihtiyaç sonuçta

Selam kizlar ... bu sitede tek kapali sizlermisiniz ? :/ .. bende kapaliyim bu arada ^^

hoşgeldin canım ben daha yeni kapandım canım

Hosbulduk canim .. cok sevindim kapandigina :) umarim her zaman boyle kalirsin .. kapanip acilanlar cok maalesef .. oyun oynuyolar sanki .. benim aklim hic almiyor .. kapaniyosun . Aciliyosun . Hic mi utanmiyosun ya ? Allahtan .. kuldan .. oyle insanlari gorunce aciyarak bakiyorum gercekten ..

Hosbulduk canim .. cok sevindim kapandigina :) umarim her zaman boyle kalirsin .. kapanip acilanlar cok maalesef .. oyun oynuyolar sanki .. benim aklim hic almiyor .. kapaniyosun . Aciliyosun . Hic mi utanmiyosun ya ? Allahtan .. kuldan .. oyle insanlari gorunce aciyarak bakiyorum gercekten ..

canım genelde kapananlar kış aylarında oluyo ama yaz aylarında giyim konunsunda sorun yaşıyorlar canım bu yüzden açılıyodrlar tahminim allah hayırlısını nasip etsin inşallah

bende ekimde kapandım daha alışamadımmı nedir rüyalarımda kendimi hep dışarı açık olarak çıkmış görüyorum ben kapalıyım niye böyle çıktım diye düşünüyorum

yazın şifon şeyler tercih edebilirsiniz hanımlar...
veya benim yaptığım gibi üste gömlek veya badi alta da bol yüksek bel etek :) hem rahat hem yazlık duruyor hem de kendime yakıştığını düşünüyorum ....
ayrıca keten kumaş da tercih edilebilir

zaten yazın tam öğlen veya çok sıcakken çıkamıyorum ben cildime zarar veriyor diye ....
çoğu da çıkmıyor zaten bu yüzden, akşamları veya sabahları için kapalı güzel şeyler de var....

Kapanan herkes de tam kapanamıyor ki... Acımasız bir yorum olmuş seninkisi... Başı örtülü ama üstünde tshirt var, ya da kısa bir badi ve daracık pantolon... Bunlar açılsa ne olur, açılmasa ne olur? Bence kapanıp açılmak değil de, tesettürü sadece başını örtmek zannetmek daha çok ayıplanacak bir durumdur...

bende ekimde kapandım daha alışamadımmı nedir rüyalarımda kendimi hep dışarı açık olarak çıkmış görüyorum ben kapalıyım niye böyle çıktım diye düşünüyorum

ben aralık 28 de kapandım canım allaha şükür de alıştım ama iş yerinde açıyorum malasef kamu kurumunda çalıştığım ama olsun rabbim hangi niyetle kapanıp hangi niyetle açtığımı bildiği için rahattım bu konuda

benim bir kaç önerim var ama 100 mesaj doldurmam lazımmış :) foto ekleyeceğim sonra inşallah ....

tamam canım bekliyorum

yazın şifon şeyler tercih edebilirsiniz hanımlar...
veya benim yaptığım gibi üste gömlek veya badi alta da bol yüksek bel etek :) hem rahat hem yazlık duruyor hem de kendime yakıştığını düşünüyorum ....
ayrıca keten kumaş da tercih edilebilir

ben çalıştığım için etek giymiyorum canım iş yerinde erkek biraz fazla o yüzden giymek istemiyorum uzun kollu tunikler tercih etmeye çalışıyorum genellikle

zaten yazın tam öğlen veya çok sıcakken çıkamıyorum ben cildime zarar veriyor diye ....
çoğu da çıkmıyor zaten bu yüzden, akşamları veya sabahları için kapalı güzel şeyler de var....

ben sabah çıkıyorum akşam geliyorum canım eve işten

Kapanan herkes de tam kapanamıyor ki... Acımasız bir yorum olmuş seninkisi... Başı örtülü ama üstünde tshirt var, ya da kısa bir badi ve daracık pantolon... Bunlar açılsa ne olur, açılmasa ne olur? Bence kapanıp açılmak değil de, tesettürü sadece başını örtmek zannetmek daha çok ayıplanacak bir durumdur...

evet canım kapananlar genellikle tam kapanmıyor başını kapatıyo ama kısa kollu tşörtle dışarı çıkıyo benim çevremde de çok fazla var öyle insanlar rabbim doğru yolu göstersin inşallah canım

X